RRFINRR Financial Consultants Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹766,02 Mn | ₹673,08 Mn | ₹609,65 Mn | ₹603,85 Mn | ₹600,62 Mn | ₹596,17 Mn | ₹591,77 Mn | ₹582,80 Mn | ₹647,43 Mn | ₹684,44 Mn | ₹807,99 Mn | ₹883,15 Mn | ₹879,88 Mn | ₹860,89 Mn | ₹929,96 Mn | ₹823,16 Mn | ₹717,86 Mn | ₹629,64 Mn | ₹543,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹170,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹595,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹139,67 Mn | ₹120,41 Mn | ₹100,48 Mn | ₹79,97 Mn | ₹100,93 Mn | ₹85,03 Mn | ₹90,59 Mn | ₹81,23 Mn | ₹114,29 Mn | ₹183,66 Mn | ₹140,58 Mn | ₹94,12 Mn | ₹147,53 Mn | ₹103,61 Mn | ₹87,80 Mn | ₹49,90 Mn | ₹52,48 Mn | ₹54,06 Mn | ₹41,13 Mn |
| Net Borç† | ₹81,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹337,83 Mn | ₹269,40 Mn | ₹198,58 Mn | ₹183,77 Mn | ₹145,52 Mn | ₹126,59 Mn | ₹164,82 Mn | ₹224,68 Mn | ₹198,24 Mn | ₹157,88 Mn | ₹245,75 Mn | ₹718,65 Mn | ₹551,52 Mn | ₹641,85 Mn | ₹977,37 Mn | ₹731,05 Mn | ₹579,54 Mn | ₹578,44 Mn | ₹370,28 Mn |
| Brüt Kâr | ₹204,20 Mn | ₹141,68 Mn | ₹95,62 Mn | ₹75,79 Mn | ₹59,72 Mn | ₹54,97 Mn | ₹68,67 Mn | ₹95,96 Mn | ₹83,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹111,15 Mn | ₹45,72 Mn | ₹16,42 Mn | ₹15,03 Mn | ₹13,22 Mn | ₹11,72 Mn | ₹13,13 Mn | ₹20,19 Mn | ₹18,25 Mn | ₹6,03 Mn | ₹13,80 Mn | ₹13,98 Mn | ₹1,27 Mn | -₹3,68 Mn | ₹18,64 Mn | ₹108,16 Mn | ₹65,34 Mn | ₹73,27 Mn | ₹50,28 Mn |
| Net Kâr | ₹71,50 Mn | ₹25,00 Mn | ₹3,70 Mn | ₹5,20 Mn | ₹4,20 Mn | ₹2,89 Mn | ₹1,33 Mn | ₹3,22 Mn | ₹4,23 Mn | -₹730.495 | -₹8,92 Mn | -₹53,51 Mn | -₹16,28 Mn | -₹15,27 Mn | ₹68,30 Mn | ₹93,36 Mn | ₹73,66 Mn | ₹103,28 Mn | ₹34,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,46 | 2,26 | 0,34 | 0,47 | 0,38 | 0,26 | 0,12 | 0,29 | 0,38 | -0,07 | -0,81 | -4,84 | -1,47 | -1,38 | 6,17 | 8,44 | 6,66 | 9,34 | 3,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹22,62 Mn | ₹2,15 Mn | -₹27,84 Mn | ₹20,40 Mn | -₹13,55 Mn | ₹17,27 Mn | ₹1,70 Mn | ₹31,16 Mn | ₹49,00 Mn | -₹160,05 Mn | ₹203,16 Mn | -₹80,41 Mn | ₹38,29 Mn | — | — | — | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,2% | 17,9% | 16,5% | 13,2% | 16,8% | 14,3% | 15,3% | 13,9% | 17,7% | 26,8% | 17,4% | 10,7% | 16,8% | 12,0% | 9,4% | 6,1% | 7,3% | 8,6% | 7,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,40 | 0,33 | 0,30 | 0,24 | 0,21 | 0,28 | 0,39 | 0,31 | 0,23 | 0,30 | 0,81 | 0,63 | 0,75 | 1,05 | 0,89 | 0,81 | 0,92 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,57 | 0,45 | 0,33 | 0,31 | 0,24 | 0,21 | 0,28 | 0,38 | 0,33 | 0,27 | 0,41 | 1,21 | 0,93 | 1,08 | 1,64 | 1,23 | 0,97 | 0,97 | 0,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 60,4% | 52,6% | 48,2% | 41,2% | 41,0% | 43,4% | 41,7% | 42,7% | 41,9% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 32,9% | 17,0% | 8,3% | 8,2% | 9,1% | 9,3% | 8,0% | 9,0% | 9,2% | 3,8% | 5,6% | 1,9% | 0,2% | -0,6% | 1,9% | 14,8% | 11,3% | 12,7% | 13,6% |
| Net Kâr Marjı | 21,2% | 9,3% | 1,9% | 2,8% | 2,9% | 2,3% | 0,8% | 1,4% | 2,1% | -0,5% | -3,6% | -7,4% | -3,0% | -2,4% | 7,0% | 12,8% | 12,7% | 17,9% | 9,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,7% | 0,8% | -14,0% | 11,1% | -9,3% | 13,6% | 1,0% | 13,9% | 24,7% | -101,4% | 82,7% | -11,2% | 6,9% | — | — | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |