RUNGTAIRRungta Irrigation Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,53 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,04 Mr | ₹909,17 Mn | ₹866,70 Mn | ₹881,97 Mn | ₹961,34 Mn | ₹967,05 Mn | ₹922,42 Mn | ₹1,00 Mr | ₹861,12 Mn | ₹882,39 Mn | ₹900,25 Mn | ₹775,60 Mn | ₹688,27 Mn | ₹586,74 Mn | — | ₹565,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹592.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹537,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹992,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹264,63 Mn | ₹279,83 Mn | ₹108,83 Mn | ₹110,87 Mn | ₹234,01 Mn | ₹163,32 Mn | ₹139,39 Mn | ₹153,24 Mn | ₹189,43 Mn | ₹192,78 Mn | ₹94,69 Mn | ₹114,22 Mn | ₹116,95 Mn | ₹88,02 Mn | ₹116,13 Mn | ₹107,33 Mn | ₹65,65 Mn | ₹60,73 Mn | — | ₹48,08 Mn |
| Net Borç† | ₹264,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,81 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,30 Mr | ₹702,58 Mn | ₹444,53 Mn | ₹451,43 Mn | ₹576,23 Mn | ₹575,24 Mn | ₹622,36 Mn | ₹640,30 Mn | ₹636,36 Mn | ₹639,60 Mn | ₹631,65 Mn | ₹810,67 Mn | ₹605,21 Mn | ₹375,74 Mn | ₹341,82 Mn | ₹342,43 Mn | ₹247,08 Mn |
| Brüt Kâr | ₹364,75 Mn | ₹368,65 Mn | ₹306,72 Mn | ₹197,54 Mn | ₹110,64 Mn | ₹83,35 Mn | ₹95,39 Mn | ₹99,25 Mn | ₹100,16 Mn | ₹105,47 Mn | ₹95,44 Mn | ₹63,46 Mn | ₹81,96 Mn | ₹86,00 Mn | ₹100,95 Mn | ₹93,63 Mn | ₹107,97 Mn | ₹98,38 Mn | ₹4,62 Mn | ₹55,31 Mn |
| FAVÖK | ₹97,95 Mn | ₹113,20 Mn | ₹69,80 Mn | ₹57,84 Mn | ₹25,88 Mn | -₹1,84 Mn | -₹28,69 Mn | ₹12,18 Mn | ₹32,99 Mn | -₹2,44 Mn | ₹20,98 Mn | ₹16,81 Mn | ₹29,49 Mn | ₹29,15 Mn | ₹38,98 Mn | ₹26,36 Mn | ₹14,02 Mn | ₹15,50 Mn | ₹14,10 Mn | ₹14,93 Mn |
| Net Kâr | ₹54,93 Mn | ₹62,24 Mn | ₹56,51 Mn | ₹29,83 Mn | ₹12,77 Mn | ₹5,54 Mn | ₹8,28 Mn | ₹5,84 Mn | ₹20,39 Mn | ₹23,79 Mn | ₹13,27 Mn | ₹21,26 Mn | ₹9,89 Mn | ₹9,76 Mn | ₹11,10 Mn | ₹16,11 Mn | ₹6,08 Mn | ₹5,90 Mn | ₹3,80 Mn | ₹5,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,76 | 3,12 | 2,84 | 2,93 | 0,83 | 0,36 | 0,54 | 0,38 | 1,32 | 1,54 | 0,86 | 1,37 | 0,64 | 0,64 | 0,56 | 0,88 | 0,28 | 0,30 | 0,32 | 0,27 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹7,27 Mn | -₹172,60 Mn | -₹48,10 Mn | ₹45,61 Mn | ₹898.000 | -₹76,57 Mn | ₹54,59 Mn | ₹22,28 Mn | -₹86,04 Mn | -₹139,15 Mn | ₹17,46 Mn | ₹44,63 Mn | ₹9,16 Mn | -₹5,65 Mn | -₹8,02 Mn | ₹21,70 Mn | -₹9,65 Mn | ₹82,77 Mn | — | ₹37,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹61,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,3% | 18,7% | 9,4% | 10,7% | 22,6% | 18,0% | 16,1% | 17,4% | 19,7% | 19,9% | 10,3% | 11,4% | 13,6% | 10,0% | 12,9% | 13,8% | 9,5% | 10,4% | — | 8,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,18 | 1,46 | 1,28 | 1,26 | 0,68 | 0,49 | 0,52 | 0,65 | 0,60 | 0,64 | 0,69 | 0,63 | 0,74 | 0,72 | 0,90 | 0,78 | 0,55 | 0,58 | — | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,83 | 2,21 | 1,50 | 1,31 | 0,71 | 0,45 | 0,46 | 0,58 | 0,58 | 0,63 | 0,65 | 0,64 | 0,64 | 0,64 | 0,82 | 0,61 | 0,38 | 0,34 | 0,35 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,1% | 16,8% | 20,6% | 15,2% | 15,7% | 18,7% | 21,1% | 17,2% | 17,4% | 16,9% | 14,9% | 10,0% | 12,8% | 13,6% | 12,5% | 15,5% | 28,7% | 28,8% | 1,3% | 22,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,4% | 5,2% | 4,7% | 4,4% | 3,7% | -0,4% | -6,4% | 2,1% | 5,7% | -0,4% | 3,3% | 2,6% | 4,6% | 4,6% | 4,8% | 4,4% | 3,7% | 4,5% | 4,1% | 6,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,0% | 2,8% | 3,8% | 2,3% | 1,8% | 1,2% | 1,8% | 1,0% | 3,5% | 3,8% | 2,1% | 3,3% | 1,5% | 1,5% | 1,4% | 2,7% | 1,6% | 1,7% | 1,1% | 2,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,4% | -7,9% | -3,2% | 3,5% | 0,1% | -17,2% | 12,1% | 3,9% | -15,0% | -22,4% | 2,7% | 7,0% | 1,4% | -0,9% | -1,0% | 3,6% | -2,6% | 24,2% | — | 15,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |