SAINIKSainik Finance & Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,61 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,52 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,27 Mr | ₹1,91 Mr | ₹624,30 Mn | ₹761,19 Mn | ₹470,02 Mn | ₹449,12 Mn | ₹534,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹26,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹482,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,05 Mr | ₹848,11 Mn | ₹990,68 Mn | ₹970,95 Mn | ₹2,09 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,78 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,51 Mr | ₹234,23 Mn | ₹396,07 Mn | ₹158,26 Mn | ₹163,32 Mn | ₹252,43 Mn |
| Net Borç† | ₹1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | ₹168,80 Mn | ₹166,71 Mn | ₹152,50 Mn | ₹106,91 Mn | ₹156,21 Mn | ₹207,98 Mn | ₹340,28 Mn | ₹296,06 Mn | ₹256,63 Mn | ₹99,93 Mn | ₹93,51 Mn | ₹95,00 Mn | ₹62,22 Mn | ₹70,52 Mn | ₹103,16 Mn |
| Brüt Kâr | ₹168,80 Mn | ₹166,71 Mn | ₹152,50 Mn | ₹106,91 Mn | ₹156,21 Mn | ₹207,95 Mn | ₹340,21 Mn | ₹295,97 Mn | ₹256,53 Mn | ₹99,82 Mn | ₹92,95 Mn | ₹94,62 Mn | ₹57,44 Mn | ₹55,17 Mn | ₹32,77 Mn |
| FAVÖK | ₹153,01 Mn | ₹153,57 Mn | ₹140,97 Mn | ₹94,51 Mn | ₹147,21 Mn | ₹197,59 Mn | ₹330,51 Mn | ₹286,95 Mn | ₹247,50 Mn | ₹77,53 Mn | ₹75,59 Mn | ₹83,98 Mn | ₹40,64 Mn | ₹30,98 Mn | ₹6,10 Mn |
| Net Kâr | ₹41,66 Mn | ₹61,76 Mn | ₹20,05 Mn | -₹875.000 | -₹81,25 Mn | -₹9,55 Mn | ₹40,63 Mn | ₹50,55 Mn | ₹49,49 Mn | ₹12,42 Mn | ₹15,02 Mn | ₹19,63 Mn | ₹1,69 Mn | -₹7,02 Mn | -₹14,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,83 | 5,68 | 1,84 | -0,08 | -7,47 | -0,88 | 3,73 | 4,65 | 4,55 | 1,14 | 1,38 | 1,80 | 0,16 | -0,64 | -1,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹39,05 Mn | — | — | -₹42,70 Mn | -₹130,70 Mn | — | — | -₹284,04 Mn | -₹304,47 Mn | -₹1,27 Mr | ₹159,77 Mn | -₹240,99 Mn | -₹11,30 Mn | ₹70,47 Mn | -₹332,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 65,2% | 59,5% | 65,0% | 63,9% | 79,9% | 69,4% | 69,5% | 77,4% | 79,5% | 78,8% | 37,5% | 52,0% | 33,7% | 36,4% | 47,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,05 | 0,15 | 0,12 | 0,13 | 0,16 | 0,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,35 | 0,35 | 0,32 | 0,22 | 0,32 | 0,43 | 0,70 | 0,61 | 0,53 | 0,21 | 0,19 | 0,20 | 0,13 | 0,15 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,9% | 99,4% | 99,6% | 92,3% | 78,2% | 31,8% |
| FAVÖK Marjı | 90,6% | 92,1% | 92,4% | 88,4% | 94,2% | 95,0% | 97,1% | 96,9% | 96,4% | 77,6% | 80,8% | 88,4% | 65,3% | 43,9% | 5,9% |
| Net Kâr Marjı | 24,7% | 37,0% | 13,1% | -0,8% | -52,0% | -4,6% | 11,9% | 17,1% | 19,3% | 12,4% | 16,1% | 20,7% | 2,7% | -9,9% | -13,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -23,1% | — | — | -39,9% | -83,7% | — | — | -95,9% | -118,6% | -1.272,7% | 170,9% | -253,7% | -18,2% | 99,9% | -321,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |