SAMKRGSamkrg Pistons & Rings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,15 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,03 Mr | ₹892,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹34,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹656,83 Mn | ₹577,93 Mn | ₹405,70 Mn | ₹297,92 Mn | ₹210,42 Mn | ₹65,60 Mn | ₹182,95 Mn | ₹222,84 Mn | ₹248,03 Mn | ₹250,94 Mn | ₹174,62 Mn | ₹173,80 Mn | ₹486,98 Mn | ₹406,19 Mn | ₹405,19 Mn | ₹535,18 Mn | ₹446,41 Mn | ₹401,84 Mn | ₹429,95 Mn | ₹332,42 Mn |
| Net Borç† | ₹622,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,86 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,33 Mr | ₹991,29 Mn | ₹940,49 Mn | ₹833,21 Mn |
| Brüt Kâr | ₹468,21 Mn | ₹359,00 Mn | ₹343,20 Mn | ₹373,05 Mn | ₹362,61 Mn | ₹403,82 Mn | ₹476,31 Mn | ₹548,83 Mn | ₹362,45 Mn | ₹340,78 Mn | ₹482,12 Mn | ₹436,04 Mn | ₹413,68 Mn | ₹403,77 Mn | ₹550,84 Mn | ₹549,57 Mn | ₹416,66 Mn | ₹302,52 Mn | ₹313,35 Mn | ₹114,72 Mn |
| FAVÖK | ₹359,84 Mn | ₹301,61 Mn | ₹317,78 Mn | ₹351,65 Mn | ₹330,69 Mn | ₹365,32 Mn | ₹388,94 Mn | ₹436,87 Mn | ₹419,21 Mn | ₹404,23 Mn | ₹353,69 Mn | ₹337,54 Mn | ₹298,22 Mn | ₹298,54 Mn | ₹317,91 Mn | ₹249,81 Mn | ₹201,47 Mn | ₹152,04 Mn | ₹199,33 Mn | ₹213,52 Mn |
| Net Kâr | ₹97,48 Mn | ₹59,03 Mn | ₹126,10 Mn | ₹146,84 Mn | ₹138,76 Mn | ₹173,24 Mn | ₹195,98 Mn | ₹210,36 Mn | ₹201,55 Mn | ₹194,57 Mn | ₹157,01 Mn | ₹123,15 Mn | ₹107,46 Mn | ₹86,69 Mn | ₹117,78 Mn | ₹99,22 Mn | ₹71,08 Mn | ₹40,64 Mn | ₹58,85 Mn | ₹57,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,93 | 6,01 | 12,84 | 14,95 | 14,13 | 17,64 | 19,96 | 21,42 | 20,52 | 19,81 | 15,99 | 12,54 | 10,94 | 8,82 | 12,00 | 10,10 | 7,24 | 4,14 | 5,99 | 5,90 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹3,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹158,65 Mn | -₹209,87 Mn | -₹69,02 Mn | ₹17,23 Mn | -₹101,97 Mn | ₹109,76 Mn | ₹144,24 Mn | ₹61,04 Mn | ₹15,43 Mn | ₹39,93 Mn | ₹83,29 Mn | ₹318,97 Mn | ₹98,79 Mn | ₹70,06 Mn | -₹39,59 Mn | -₹53,32 Mn | ₹37,55 Mn | ₹66,26 Mn | -₹187,30 Mn | -₹15,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹345,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,8% | 19,4% | 15,1% | 12,7% | 9,4% | 3,1% | 8,6% | 10,6% | 12,6% | 13,5% | 10,3% | 11,4% | 30,8% | 25,3% | 24,9% | 37,7% | 35,4% | 35,9% | 41,8% | 37,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,91 | 0,82 | 0,91 | 1,00 | 1,05 | 1,04 | 1,09 | 1,34 | 1,25 | 1,23 | 1,41 | 1,50 | 1,27 | 1,05 | 1,21 | 1,19 | 1,05 | 0,88 | 0,92 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,41 | 1,20 | 1,21 | 1,16 | 1,16 | 1,09 | 1,14 | 1,40 | 1,21 | 1,13 | 1,19 | 1,12 | 0,99 | 0,83 | 0,98 | 0,84 | 0,65 | 0,49 | 0,46 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,4% | 14,7% | 14,0% | 15,9% | 15,5% | 18,2% | 20,6% | 19,4% | 14,8% | 14,8% | 20,1% | 19,1% | 20,6% | 23,9% | 27,9% | 32,5% | 31,4% | 30,5% | 33,3% | 13,8% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 12,4% | 13,0% | 15,0% | 14,1% | 16,5% | 16,8% | 15,4% | 17,1% | 17,6% | 14,7% | 14,8% | 14,8% | 17,7% | 16,1% | 14,8% | 15,2% | 15,3% | 21,2% | 25,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,4% | 2,4% | 5,1% | 6,3% | 5,9% | 7,8% | 8,5% | 7,4% | 8,2% | 8,5% | 6,5% | 5,4% | 5,3% | 5,1% | 6,0% | 5,9% | 5,4% | 4,1% | 6,3% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,6% | -8,6% | -2,8% | 0,7% | -4,3% | 5,0% | 6,2% | 2,2% | 0,6% | 1,7% | 3,5% | 14,0% | 4,9% | 4,1% | -2,0% | -3,1% | 2,8% | 6,7% | -19,9% | -1,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |