SAMRATPHSamrat Pharmachem Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,24 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,17 Mr | ₹846,12 Mn | ₹574,94 Mn | ₹586,77 Mn | ₹403,95 Mn | ₹409,90 Mn | ₹362,85 Mn | ₹362,57 Mn | ₹263,12 Mn | ₹314,49 Mn | ₹341,03 Mn | ₹315,78 Mn | ₹190,85 Mn | ₹150,47 Mn | ₹170,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹59,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹562,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹681,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹107,07 Mn | ₹99,15 Mn | ₹84,55 Mn | ₹186,59 Mn | ₹75,20 Mn | ₹87,94 Mn | ₹94,09 Mn | ₹65,33 Mn | ₹93,90 Mn | ₹69,53 Mn | ₹55,59 Mn | ₹32,61 Mn | ₹31,45 Mn | ₹44,55 Mn | ₹34,21 Mn | ₹18,92 Mn | ₹16,29 Mn | ₹23,93 Mn |
| Net Borç† | ₹43,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,90 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,82 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,11 Mr | ₹924,16 Mn | ₹710,58 Mn | ₹618,19 Mn | ₹473,96 Mn | ₹647,11 Mn | ₹703,65 Mn | ₹691,66 Mn | ₹434,09 Mn | ₹435,93 Mn | ₹344,91 Mn |
| Brüt Kâr | ₹6,18 Mn | ₹135,12 Mn | ₹59,22 Mn | ₹270,58 Mn | ₹265,07 Mn | ₹103,21 Mn | ₹81,26 Mn | ₹49,32 Mn | ₹69,78 Mn | ₹45,80 Mn | ₹21,54 Mn | ₹17,25 Mn | ₹16,18 Mn | ₹20,80 Mn | ₹73,66 Mn | ₹33,79 Mn | ₹25,83 Mn | ₹23,52 Mn |
| FAVÖK | -₹18,83 Mn | ₹106,67 Mn | ₹28,18 Mn | ₹241,99 Mn | ₹243,92 Mn | ₹89,45 Mn | ₹65,92 Mn | ₹31,55 Mn | ₹58,75 Mn | ₹36,97 Mn | ₹11,98 Mn | ₹11,70 Mn | ₹6,02 Mn | ₹10,79 Mn | ₹59,83 Mn | ₹24,06 Mn | ₹19,29 Mn | ₹4,43 Mn |
| Net Kâr | -₹33,12 Mn | ₹71,12 Mn | ₹21,63 Mn | ₹166,31 Mn | ₹171,85 Mn | ₹53,33 Mn | ₹42,37 Mn | ₹15,36 Mn | ₹32,17 Mn | ₹17,54 Mn | ₹3,01 Mn | ₹3,16 Mn | ₹2,42 Mn | ₹4,00 Mn | ₹37,77 Mn | ₹13,42 Mn | ₹11,27 Mn | -₹1,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -10,72 | 23,02 | 7,00 | 53,83 | 55,62 | 17,26 | 13,71 | 4,97 | 10,41 | 5,68 | 0,98 | 1,02 | 0,78 | 1,30 | 12,23 | 4,34 | 3,65 | -0,33 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹51,14 Mn | -₹108,49 Mn | ₹84,20 Mn | -₹119,28 Mn | ₹156,61 Mn | ₹9,05 Mn | -₹39,51 Mn | ₹11,22 Mn | -₹8,91 Mn | -₹44,78 Mn | ₹8,22 Mn | -₹5,58 Mn | ₹112.300 | -₹28,69 Mn | ₹3,64 Mn | -₹15,49 Mn | ₹5,69 Mn | ₹426.350 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹30,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,6% | 8,2% | 6,9% | 16,0% | 8,9% | 15,3% | 16,0% | 16,2% | 22,9% | 19,2% | 15,3% | 12,4% | 10,0% | 13,1% | 10,8% | 9,9% | 10,8% | 14,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,33 | 2,35 | 2,31 | 2,66 | 2,62 | 3,11 | 2,34 | 2,75 | 2,25 | 1,96 | 1,71 | 1,80 | 2,06 | 2,06 | 2,19 | 2,27 | 2,90 | 2,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,25 | 4,19 | 4,13 | 4,56 | 3,25 | 2,63 | 2,02 | 1,63 | 1,36 | 1,04 | 0,91 | 0,70 | 0,95 | 1,03 | 1,01 | 0,64 | 0,64 | 0,51 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,2% | 4,7% | 2,1% | 8,7% | 12,0% | 5,8% | 5,9% | 4,4% | 7,6% | 6,4% | 3,5% | 3,6% | 2,5% | 3,0% | 10,6% | 7,8% | 5,9% | 6,8% |
| FAVÖK Marjı | -0,7% | 3,7% | 1,0% | 7,8% | 11,0% | 5,0% | 4,8% | 2,8% | 6,4% | 5,2% | 1,9% | 2,5% | 0,9% | 1,5% | 8,7% | 5,5% | 4,4% | 1,3% |
| Net Kâr Marjı | -1,1% | 2,5% | 0,8% | 5,4% | 7,8% | 3,0% | 3,1% | 1,4% | 3,5% | 2,5% | 0,5% | 0,7% | 0,4% | 0,6% | 5,5% | 3,1% | 2,6% | -0,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | -3,8% | 3,0% | -3,8% | 7,1% | 0,5% | -2,9% | 1,0% | -1,0% | -6,3% | 1,3% | -1,2% | 0,0% | -4,1% | 0,5% | -3,6% | 1,3% | 0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |