SANBLUESanblue Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹379,50 Mn | ₹603,37 Mn | ₹648,75 Mn | ₹459,29 Mn | ₹484,14 Mn | ₹198,61 Mn | ₹104,05 Mn | ₹115,74 Mn | ₹156,85 Mn | ₹88,92 Mn | ₹78,27 Mn | ₹47,97 Mn | ₹47,87 Mn | ₹48,05 Mn | ₹48,94 Mn | ₹48,75 Mn | ₹49,61 Mn | ₹49,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹36,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹342,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹9,70 Mn | ₹1,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹455.154 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹2,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹31,85 Mn | ₹16,73 Mn | ₹14,02 Mn | ₹37,83 Mn | ₹11,98 Mn | ₹2,73 Mn | ₹2,43 Mn | ₹31,40 Mn | ₹64,04 Mn | ₹17,37 Mn | ₹32,81 Mn | ₹457.500 | ₹517.500 | ₹773.500 | ₹743.500 | ₹451.000 | ₹150.000 | ₹390.000 |
| Brüt Kâr | -₹1,99 Mn | -₹2,18 Mn | -₹1,81 Mn | -₹293.000 | -₹1,90 Mn | -₹1,97 Mn | -₹2,05 Mn | -₹1,70 Mn | -₹983.580 | -₹1,41 Mn | ₹721.776 | — | ₹206.324 | ₹464.428 | ₹377.483 | ₹8.178 | -₹167.080 | — |
| FAVÖK | -₹3,14 Mn | -₹3,23 Mn | -₹2,80 Mn | -₹2,60 Mn | -₹2,98 Mn | -₹3,00 Mn | -₹3,06 Mn | -₹2,94 Mn | -₹1,98 Mn | -₹2,19 Mn | -₹831.910 | -₹809.880 | -₹397.610 | -₹1,11 Mn | -₹50.320 | -₹486.740 | -₹806.570 | -₹1,38 Mn |
| Net Kâr | ₹1,90 Mn | ₹3,30 Mn | ₹2,53 Mn | ₹6,90 Mn | ₹850.000 | -₹3,01 Mn | -₹2,41 Mn | -₹2,63 Mn | -₹1,03 Mn | -₹1,83 Mn | ₹22,68 Mn | ₹89.106 | -₹188.343 | -₹887.152 | ₹179.196 | -₹367.288 | -₹31.675 | -₹883.571 |
| Hisse Başı Kâr | 0,38 | 0,66 | 0,51 | 1,38 | 0,17 | -0,60 | -0,48 | -0,53 | -0,21 | -0,37 | 4,54 | 0,02 | -0,04 | -0,18 | 0,04 | -0,07 | -0,01 | -0,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹17,96 Mn | ₹5,62 Mn | ₹919.000 | ₹14,09 Mn | -₹11,05 Mn | -₹3,83 Mn | -₹3,63 Mn | -₹4,35 Mn | -₹5,93 Mn | -₹2,00 Mn | -₹3,40 Mn | ₹158.510 | -₹1,01 Mn | ₹28.300 | ₹213.700 | ₹9,95 Mn | ₹4,32 Mn | -₹1,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,0% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,9% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,03 | 0,02 | 0,08 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,27 | 0,41 | 0,20 | 0,42 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,11 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,09 | 0,19 | 0,05 | 0,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -6,3% | -13,0% | -12,9% | -0,8% | -15,9% | -72,1% | -84,6% | -5,4% | -1,5% | -8,1% | 2,2% | — | 39,9% | 60,0% | 50,8% | 1,8% | -111,4% | — |
| FAVÖK Marjı | -9,9% | -19,3% | -20,0% | -6,9% | -24,9% | -109,7% | -126,2% | -9,4% | -3,1% | -12,6% | -2,5% | -177,0% | -76,8% | -143,6% | -6,8% | -107,9% | -537,7% | -355,0% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 19,7% | 18,1% | 18,2% | 7,1% | -110,4% | -99,2% | -8,4% | -1,6% | -10,5% | 69,1% | 19,5% | -36,4% | -114,7% | 24,1% | -81,4% | -21,1% | -226,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -56,4% | 33,6% | 6,6% | 37,3% | -92,3% | -140,3% | -149,8% | -13,9% | -9,3% | -11,5% | -10,4% | 34,6% | -195,0% | 3,7% | 28,7% | 2.207,1% | 2.878,7% | -489,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |