SANCTRNSanco Trans Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,58 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹43,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹421,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹112,91 Mn | ₹101,33 Mn | ₹126,22 Mn | ₹81,12 Mn | ₹158,93 Mn | ₹227,84 Mn | ₹264,35 Mn | ₹265,50 Mn | ₹289,15 Mn | ₹327,95 Mn | ₹333,75 Mn | ₹298,52 Mn | ₹305,17 Mn | ₹243,96 Mn | ₹132,88 Mn | ₹125,33 Mn | ₹147,54 Mn | ₹163,48 Mn |
| Net Borç† | ₹54,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,39 Mr | ₹1,05 Mr | ₹979,32 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,02 Mr | ₹961,22 Mn | ₹1,06 Mr | ₹879,06 Mn | ₹899,15 Mn | ₹821,92 Mn | ₹754,50 Mn | ₹719,60 Mn | ₹769,06 Mn | ₹770,79 Mn | ₹627,35 Mn | ₹505,15 Mn | ₹616,65 Mn |
| Brüt Kâr | ₹127,25 Mn | ₹50,93 Mn | ₹44,67 Mn | ₹65,65 Mn | ₹129,75 Mn | ₹130,45 Mn | ₹73,69 Mn | ₹76,95 Mn | ₹60,86 Mn | ₹52,29 Mn | ₹111,73 Mn | ₹131,63 Mn | ₹161,64 Mn | ₹197,21 Mn | ₹186,74 Mn | ₹115,81 Mn | ₹125,23 Mn | ₹520,46 Mn |
| FAVÖK | ₹113,41 Mn | ₹45,44 Mn | ₹34,90 Mn | ₹38,37 Mn | ₹105,90 Mn | ₹93,81 Mn | ₹61,57 Mn | ₹49,08 Mn | ₹40,75 Mn | ₹65,57 Mn | ₹65,39 Mn | ₹75,45 Mn | ₹94,89 Mn | ₹145,37 Mn | ₹118,38 Mn | ₹110,40 Mn | ₹116,15 Mn | ₹198,41 Mn |
| Net Kâr | ₹100,82 Mn | ₹14,93 Mn | ₹11,49 Mn | ₹13,70 Mn | ₹84,23 Mn | ₹29,12 Mn | ₹1,04 Mn | -₹3,80 Mn | -₹7,70 Mn | -₹17,73 Mn | -₹5,74 Mn | ₹23,51 Mn | ₹41,63 Mn | ₹63,66 Mn | ₹76,60 Mn | ₹82,84 Mn | ₹61,09 Mn | ₹106,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 56,01 | 8,29 | 6,38 | 7,61 | 46,80 | 16,18 | 0,58 | -2,11 | -4,28 | -9,85 | -3,19 | 13,06 | 23,13 | 35,37 | 42,56 | 46,03 | 33,94 | 58,92 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹11,00 Mn | ₹21,01 Mn | -₹34,06 Mn | ₹32,80 Mn | ₹39,03 Mn | ₹32,56 Mn | -₹40,19 Mn | -₹22,46 Mn | ₹28,54 Mn | ₹33,52 Mn | -₹244,85 Mn | -₹24,71 Mn | -₹67,80 Mn | -₹141,06 Mn | ₹12,20 Mn | -₹4,58 Mn | ₹39,75 Mn | ₹23,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹106,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,1% | 6,9% | 8,7% | 6,0% | 11,3% | 15,8% | 18,4% | 18,0% | 18,9% | 20,8% | 21,4% | 20,2% | 20,7% | 17,9% | 11,1% | 11,7% | 14,2% | 16,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,72 | 0,68 | 0,80 | 0,85 | 0,71 | 0,67 | 0,72 | 0,57 | 0,57 | 0,53 | 0,51 | 0,49 | 0,56 | 0,64 | 0,59 | 0,49 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,20 | 0,90 | 0,84 | 0,92 | 1,02 | 0,88 | 0,83 | 0,91 | 0,76 | 0,77 | 0,71 | 0,65 | 0,62 | 0,66 | 0,66 | 0,54 | 0,44 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,2% | 4,9% | 4,6% | 6,1% | 10,9% | 12,8% | 7,7% | 7,3% | 6,9% | 5,8% | 13,6% | 17,4% | 22,5% | 25,6% | 24,2% | 18,5% | 24,8% | 84,4% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 4,3% | 3,6% | 3,6% | 8,9% | 9,2% | 6,4% | 4,6% | 4,6% | 7,3% | 8,0% | 10,0% | 13,2% | 18,9% | 15,4% | 17,6% | 23,0% | 32,2% |
| Net Kâr Marjı | 7,3% | 1,4% | 1,2% | 1,3% | 7,1% | 2,9% | 0,1% | -0,4% | -0,9% | -2,0% | -0,7% | 3,1% | 5,8% | 8,3% | 9,9% | 13,2% | 12,1% | 17,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | 2,0% | -3,5% | 3,1% | 3,3% | 3,2% | -4,2% | -2,1% | 3,2% | 3,7% | -29,8% | -3,3% | -9,4% | -18,3% | 1,6% | -0,7% | 7,9% | 3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |