SANDUPHQSandu Pharmaceuticals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹558,69 Mn | ₹557,19 Mn | ₹524,57 Mn | ₹541,80 Mn | ₹493,02 Mn | ₹470,02 Mn | ₹414,12 Mn | ₹436,36 Mn | ₹445,46 Mn | ₹464,56 Mn | ₹414,06 Mn | ₹415,14 Mn | ₹368,68 Mn | ₹333,08 Mn | ₹256,23 Mn | ₹220,58 Mn | ₹203,75 Mn | ₹196,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹59,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹121,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹436,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,19 Mn | ₹4,78 Mn | ₹633.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹192.679 | ₹12,45 Mn | ₹61,70 Mn | ₹94,18 Mn | ₹105,53 Mn | ₹113,89 Mn | ₹124,71 Mn | ₹99,87 Mn | ₹83,30 Mn | ₹40,93 Mn | ₹27,28 Mn | ₹29,98 Mn | ₹28,08 Mn |
| Net Borç† | -₹64,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹699,35 Mn | ₹671,92 Mn | ₹672,81 Mn | ₹653,49 Mn | ₹655,00 Mn | ₹587,45 Mn | ₹483,67 Mn | ₹494,25 Mn | ₹490,16 Mn | ₹428,25 Mn | ₹388,35 Mn | ₹379,84 Mn | ₹345,17 Mn | ₹296,87 Mn | ₹273,94 Mn | ₹215,87 Mn | ₹155,83 Mn | ₹142,40 Mn |
| Brüt Kâr | ₹259,00 Mn | ₹222,93 Mn | ₹230,03 Mn | ₹214,99 Mn | ₹191,25 Mn | ₹147,53 Mn | ₹139,36 Mn | ₹152,28 Mn | ₹126,90 Mn | ₹100,10 Mn | ₹109,78 Mn | ₹106,20 Mn | ₹84,92 Mn | ₹75,74 Mn | ₹81,65 Mn | ₹134,50 Mn | ₹101,41 Mn | ₹103,03 Mn |
| FAVÖK | ₹30,20 Mn | ₹27,62 Mn | ₹22,96 Mn | ₹24,86 Mn | ₹28,76 Mn | ₹21,48 Mn | ₹14,58 Mn | ₹21,29 Mn | ₹24,77 Mn | ₹18,65 Mn | ₹28,73 Mn | ₹22,54 Mn | ₹21,40 Mn | ₹19,41 Mn | ₹18,49 Mn | ₹16,71 Mn | ₹15,58 Mn | ₹15,98 Mn |
| Net Kâr | ₹17,66 Mn | ₹15,49 Mn | ₹14,61 Mn | ₹15,21 Mn | ₹15,89 Mn | ₹10,92 Mn | ₹7,20 Mn | ₹6,69 Mn | ₹5,62 Mn | -₹4,44 Mn | ₹5,38 Mn | ₹4,14 Mn | ₹4,96 Mn | ₹7,80 Mn | ₹4,84 Mn | ₹8,16 Mn | ₹6,96 Mn | ₹8,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,83 | 1,60 | 1,51 | 1,61 | 1,87 | 1,54 | 1,02 | 0,94 | 0,79 | -0,63 | 0,76 | 0,58 | 0,70 | 1,10 | 0,68 | 1,15 | 0,98 | 1,22 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹53,42 Mn | ₹196.000 | -₹5,69 Mn | -₹7,69 Mn | ₹800.000 | ₹75,42 Mn | ₹56,77 Mn | ₹26,30 Mn | -₹6,37 Mn | ₹28,28 Mn | -₹30,95 Mn | ₹31,84 Mn | -₹30,06 Mn | ₹11,53 Mn | -₹7,42 Mn | ₹5,80 Mn | ₹7,99 Mn | ₹354.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹7,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 0,9% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,0% | 14,1% | 21,1% | 22,7% | 27,5% | 30,0% | 27,1% | 25,0% | 16,0% | 12,4% | 14,7% | 14,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,25 | 1,21 | 1,28 | 1,21 | 1,33 | 1,25 | 1,17 | 1,13 | 1,10 | 0,92 | 0,94 | 0,91 | 0,94 | 0,89 | 1,07 | 0,98 | 0,76 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,60 | 1,54 | 1,54 | 1,50 | 1,50 | 1,35 | 1,11 | 1,13 | 1,12 | 0,98 | 0,89 | 0,87 | 0,79 | 0,68 | 0,63 | 0,49 | 0,36 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,0% | 33,2% | 34,2% | 32,9% | 29,2% | 25,1% | 28,8% | 30,8% | 25,9% | 23,4% | 28,3% | 28,0% | 24,6% | 25,5% | 29,8% | 62,3% | 65,1% | 72,3% |
| FAVÖK Marjı | 4,3% | 4,1% | 3,4% | 3,8% | 4,4% | 3,7% | 3,0% | 4,3% | 5,1% | 4,4% | 7,4% | 5,9% | 6,2% | 6,5% | 6,8% | 7,7% | 10,0% | 11,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 2,3% | 2,2% | 2,3% | 2,4% | 1,9% | 1,5% | 1,4% | 1,1% | -1,0% | 1,4% | 1,1% | 1,4% | 2,6% | 1,8% | 3,8% | 4,5% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,6% | 0,0% | -0,8% | -1,2% | 0,1% | 12,8% | 11,7% | 5,3% | -1,3% | 6,6% | -8,0% | 8,4% | -8,7% | 3,9% | -2,7% | 2,7% | 5,1% | 0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |