SANGAMFINSangam Finserv Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,91 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,68 Mr | ₹4,33 Mr | ₹3,28 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,04 Mr | ₹768,96 Mn | ₹706,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹47,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹550,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹539,79 Mn | ₹267,63 Mn | ₹266,28 Mn | ₹333,55 Mn | ₹440,63 Mn | ₹693,04 Mn | ₹667,40 Mn | ₹3,40 Mr | ₹2,44 Mr | ₹1,06 Mr | ₹328,64 Mn | ₹60,07 Mn | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹391,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | ₹170,15 Mn | ₹182,32 Mn | ₹185,78 Mn | ₹165,04 Mn | ₹152,75 Mn | ₹218,72 Mn | ₹216,05 Mn | ₹330,67 Mn | ₹243,37 Mn | ₹126,99 Mn | ₹20,09 Mn | ₹3,42 Mn | ₹865.093 |
| Brüt Kâr | ₹167,44 Mn | ₹178,20 Mn | ₹181,90 Mn | ₹162,17 Mn | ₹149,65 Mn | ₹218,10 Mn | ₹213,54 Mn | ₹329,65 Mn | ₹243,31 Mn | ₹126,91 Mn | ₹20,00 Mn | ₹3,36 Mn | ₹814.309 |
| FAVÖK | ₹94,00 Mn | ₹119,59 Mn | ₹145,53 Mn | ₹135,87 Mn | ₹142,59 Mn | ₹209,57 Mn | ₹207,16 Mn | ₹324,20 Mn | ₹233,68 Mn | ₹118,88 Mn | ₹18,10 Mn | ₹1,36 Mn | ₹409.450 |
| Net Kâr | ₹32,58 Mn | ₹65,97 Mn | ₹79,03 Mn | ₹64,43 Mn | ₹75,55 Mn | ₹59,28 Mn | ₹90,62 Mn | ₹93,33 Mn | ₹73,62 Mn | ₹43,66 Mn | ₹3,12 Mn | ₹236.555 | ₹315.967 |
| Hisse Başı Kâr | 0,70 | 1,42 | 1,70 | 1,38 | 1,62 | 1,27 | 1,94 | 2,00 | 1,58 | 0,94 | 0,07 | 0,01 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹58,72 Mn | ₹57,16 Mn | ₹81,38 Mn | ₹60,77 Mn | ₹47,94 Mn | ₹92,41 Mn | ₹70,42 Mn | ₹103,55 Mn | — | -₹856,87 Mn | -₹534,47 Mn | -₹60,86 Mn | ₹620.110 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,2% | 16,6% | 17,1% | 21,6% | 27,8% | 38,9% | 39,8% | 78,6% | 74,4% | 57,9% | 31,6% | 7,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,12 | 0,13 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,02 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,13 | 0,14 | 0,12 | 0,11 | 0,16 | 0,16 | 0,24 | 0,18 | 0,09 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,4% | 97,7% | 97,9% | 98,3% | 98,0% | 99,7% | 98,8% | 99,7% | 100,0% | 99,9% | 99,6% | 98,3% | 94,1% |
| FAVÖK Marjı | 55,2% | 65,6% | 78,3% | 82,3% | 93,3% | 95,8% | 95,9% | 98,0% | 96,0% | 93,6% | 90,1% | 39,7% | 47,3% |
| Net Kâr Marjı | 19,1% | 36,2% | 42,5% | 39,0% | 49,5% | 27,1% | 41,9% | 28,2% | 30,2% | 34,4% | 15,5% | 6,9% | 36,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,5% | 31,4% | 43,8% | 36,8% | 31,4% | 42,3% | 32,6% | 31,3% | — | -674,8% | -2.659,8% | -1.778,4% | 71,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |