SANINFRASanmit Infra Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹629,85 Mn | ₹610,10 Mn | ₹514,31 Mn | ₹500,60 Mn | ₹404,84 Mn | ₹308,26 Mn | ₹152,11 Mn | ₹146,48 Mn | ₹261,68 Mn | ₹41,81 Mn | ₹15,37 Mn | ₹14,30 Mn | ₹66,66 Mn | ₹67,41 Mn | ₹67,14 Mn | ₹88,20 Mn | ₹89,48 Mn | ₹88,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹702.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹243,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹386,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹148,68 Mn | ₹84,17 Mn | ₹97,58 Mn | ₹82,72 Mn | ₹84,99 Mn | ₹38,13 Mn | ₹5,76 Mn | ₹28,76 Mn | ₹64,21 Mn | ₹3,07 Mn | ₹1,70 Mn | ₹1,11 Mn | ₹627.360 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹376.200 | ₹513.000 |
| Net Borç† | ₹136,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,01 Mr | ₹1,40 Mr | ₹942,16 Mn | ₹1,40 Mr | ₹1,46 Mr | ₹855,62 Mn | ₹508,04 Mn | ₹1,20 Mr | ₹559,96 Mn | ₹955,69 Mn | ₹800.000 | ₹0,00 | ₹250.000 | ₹853.645 | ₹568.645 | ₹9,78 Mn | ₹4,04 Mn | ₹10,81 Mn |
| Brüt Kâr | ₹103,22 Mn | ₹44,79 Mn | ₹115,75 Mn | ₹59,64 Mn | ₹126,18 Mn | ₹33,13 Mn | ₹23,63 Mn | ₹15,95 Mn | ₹7,05 Mn | ₹4,03 Mn | — | -₹237.457 | ₹40.815 | ₹717.140 | -₹14,61 Mn | ₹2,35 Mn | ₹2,45 Mn | ₹4,41 Mn |
| FAVÖK | ₹29,65 Mn | ₹24,83 Mn | ₹67,37 Mn | ₹53,56 Mn | ₹89,71 Mn | ₹23,48 Mn | ₹15,14 Mn | ₹6,08 Mn | ₹5,26 Mn | ₹1,99 Mn | -₹359.360 | -₹52,88 Mn | -₹527.420 | -₹109.010 | -₹348.190 | -₹610.590 | ₹1,39 Mn | ₹4,89 Mn |
| Net Kâr | ₹19,79 Mn | ₹15,60 Mn | ₹44,67 Mn | ₹51,68 Mn | ₹64,06 Mn | ₹18,06 Mn | ₹10,98 Mn | ₹6,66 Mn | ₹5,19 Mn | ₹1,98 Mn | ₹431.905 | -₹52,83 Mn | -₹599.307 | ₹6,21 Mn | -₹20,99 Mn | -₹1,09 Mn | ₹772.877 | ₹1,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,25 | 0,99 | 2,83 | 3,27 | 4,05 | 1,77 | 1,10 | 1,42 | 3,50 | 8,93 | 0,27 | -35,60 | -0,40 | 4,13 | -14,13 | -0,73 | 0,53 | 0,67 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹55,09 Mn | ₹19,27 Mn | ₹173.000 | ₹8,89 Mn | -₹90,19 Mn | -₹53,61 Mn | ₹20,91 Mn | -₹53,85 Mn | -₹55,52 Mn | -₹118.350 | -₹552.960 | -₹455.100 | -₹657.280 | -₹61,21 Mn | -₹5,30 Mn | ₹291.040 | ₹4,63 Mn | ₹6,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹29,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,6% | 13,8% | 19,0% | 16,5% | 21,0% | 12,4% | 3,8% | 19,6% | 24,5% | 7,3% | 11,0% | 7,8% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,60 | 2,30 | 1,83 | 2,79 | 3,62 | 2,78 | 3,34 | 8,21 | 2,14 | 22,86 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,11 | 0,05 | 0,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,61 | 3,63 | 2,44 | 3,62 | 3,79 | 2,21 | 1,32 | 3,11 | 1,45 | 2,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,01 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,2% | 3,2% | 12,3% | 4,3% | 8,6% | 3,9% | 4,7% | 1,3% | 1,3% | 0,4% | — | — | 16,3% | 84,0% | -2.569,5% | 24,0% | 60,6% | 40,8% |
| FAVÖK Marjı | 2,9% | 1,8% | 7,2% | 3,8% | 6,1% | 2,7% | 3,0% | 0,5% | 0,9% | 0,2% | -44,9% | — | -211,0% | -12,8% | -61,2% | -6,2% | 34,5% | 45,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 1,1% | 4,7% | 3,7% | 4,4% | 2,1% | 2,2% | 0,6% | 0,9% | 0,2% | 54,0% | — | -239,7% | 726,9% | -3.691,5% | -11,2% | 19,1% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,5% | 1,4% | 0,0% | 0,6% | -6,2% | -6,3% | 4,1% | -4,5% | -9,9% | -0,0% | -69,1% | — | -262,9% | -7.170,6% | -932,5% | 3,0% | 114,6% | 56,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |