SARTHAKGLSarthak Global Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹117,55 Mn | ₹170,91 Mn | ₹196,29 Mn | ₹228,15 Mn | ₹269,40 Mn | ₹230,34 Mn | ₹269,62 Mn | ₹368,22 Mn | ₹187,11 Mn | ₹155,13 Mn | ₹156,08 Mn | ₹156,28 Mn | ₹151,36 Mn | ₹149,51 Mn | ₹150,73 Mn | ₹59,56 Mn | ₹59,10 Mn | ₹69,53 Mn | ₹75,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹100,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹17,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹99,49 Mn | ₹152,46 Mn | ₹177,68 Mn | ₹189,78 Mn | ₹100,85 Mn | ₹148,90 Mn | ₹170,57 Mn | ₹238,14 Mn | ₹130,70 Mn | ₹102,12 Mn | ₹102,98 Mn | ₹102,14 Mn | ₹97,56 Mn | ₹96,60 Mn | ₹94,77 Mn | ₹4,01 Mn | ₹0,00 | ₹6,02 Mn | ₹6,02 Mn |
| Net Borç† | ₹88,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹58,71 Mn | ₹86,12 Mn | ₹54,32 Mn | ₹40,20 Mn | ₹55,50 Mn | ₹194,71 Mn | ₹1,04 Mr | ₹401,30 Mn | ₹63,06 Mn | ₹4,63 Mn | ₹7,79 Mn | ₹8,49 Mn | ₹6,26 Mn | ₹5,07 Mn | ₹4,74 Mn | ₹6,82 Mn | ₹3,74 Mn | ₹3,38 Mn | ₹4,63 Mn |
| Brüt Kâr | ₹6,62 Mn | ₹8,68 Mn | ₹9,32 Mn | ₹9,10 Mn | ₹7,12 Mn | ₹15,45 Mn | ₹11,80 Mn | ₹12,72 Mn | ₹45,86 Mn | ₹4,45 Mn | ₹7,59 Mn | ₹8,34 Mn | ₹6,21 Mn | ₹4,96 Mn | ₹4,58 Mn | ₹6,70 Mn | ₹3,66 Mn | ₹3,11 Mn | ₹4,35 Mn |
| FAVÖK | ₹247.000 | ₹1,25 Mn | ₹738.000 | ₹494.000 | -₹40,91 Mn | ₹1,20 Mn | ₹1,41 Mn | ₹7,07 Mn | ₹1,73 Mn | ₹390.570 | ₹2,67 Mn | ₹4,76 Mn | ₹3,21 Mn | ₹2,42 Mn | ₹1,96 Mn | ₹4,29 Mn | ₹1,21 Mn | ₹1,03 Mn | ₹2,48 Mn |
| Net Kâr | ₹106.000 | ₹300.000 | ₹189.000 | ₹563.000 | -₹41,32 Mn | ₹533.483 | ₹929.496 | ₹541.138 | ₹2,45 Mn | ₹174.620 | ₹113.362 | ₹137.978 | ₹547.273 | ₹105.205 | ₹325.471 | ₹3,69 Mn | ₹93.061 | ₹812.382 | ₹1,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,10 | 0,06 | 0,19 | -13,77 | 0,18 | 0,31 | 0,18 | 0,82 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,18 | 0,04 | 0,11 | 1,23 | 0,03 | 0,27 | 0,53 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹16,65 Mn | -₹14,11 Mn | ₹19,79 Mn | -₹87,80 Mn | ₹47,44 Mn | -₹28,51 Mn | ₹68,92 Mn | -₹81,27 Mn | -₹4,19 Mn | ₹674.080 | -₹1,88 Mn | -₹4,17 Mn | -₹935.710 | -₹1,50 Mn | -₹91,36 Mn | -₹7,50 Mn | ₹8,05 Mn | ₹156.740 | ₹417.550 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹44.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 84,6% | 89,2% | 90,5% | 83,2% | 37,4% | 64,6% | 63,3% | 64,7% | 69,9% | 65,8% | 66,0% | 65,4% | 64,5% | 64,6% | 62,9% | 6,7% | 0,0% | 8,7% | 8,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,50 | 0,28 | 0,18 | 0,21 | 0,85 | 3,87 | 1,09 | 0,34 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,11 | 0,06 | 0,05 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,45 | 5,06 | 3,19 | 2,36 | 3,26 | 11,44 | 61,32 | 23,57 | 3,70 | 0,27 | 0,46 | 0,50 | 0,37 | 0,30 | 0,28 | 0,40 | 0,22 | 0,20 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,3% | 10,1% | 17,2% | 22,6% | 12,8% | 7,9% | 1,1% | 3,2% | 72,7% | 96,2% | 97,4% | 98,2% | 99,2% | 97,8% | 96,7% | 98,4% | 97,9% | 91,9% | 94,1% |
| FAVÖK Marjı | 0,4% | 1,5% | 1,4% | 1,2% | -73,7% | 0,6% | 0,1% | 1,8% | 2,7% | 8,4% | 34,3% | 56,1% | 51,3% | 47,7% | 41,3% | 62,9% | 32,3% | 30,4% | 53,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,2% | 0,3% | 0,3% | 1,4% | -74,5% | 0,3% | 0,1% | 0,1% | 3,9% | 3,8% | 1,5% | 1,6% | 8,7% | 2,1% | 6,9% | 54,2% | 2,5% | 24,0% | 34,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 28,4% | -16,4% | 36,4% | -218,4% | 85,5% | -14,6% | 6,6% | -20,3% | -6,6% | 14,6% | -24,1% | -49,1% | -15,0% | -29,5% | -1.929,4% | -110,0% | 215,4% | 4,6% | 9,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |