SATCHSatchmo Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,55 Mr | ₹8,30 Mr | ₹7,96 Mr | ₹9,23 Mr | ₹10,39 Mr | ₹16,40 Mr | ₹22,57 Mr | ₹26,51 Mr | ₹23,58 Mr | ₹22,92 Mr | ₹19,51 Mr | ₹12,11 Mr | ₹12,43 Mr | ₹11,28 Mr | ₹8,02 Mr | ₹6,33 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,77 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹53,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹58,70 Mn | ₹1,36 Mr | ₹1,34 Mr | ₹5,07 Mr | ₹6,17 Mr | ₹7,26 Mr | ₹10,17 Mr | ₹10,21 Mr | ₹3,39 Mr | ₹3,09 Mr | ₹12,05 Mr | ₹4,18 Mr | ₹3,36 Mr | ₹2,71 Mr | ₹1,25 Mr | ₹791,12 Mn | ₹963,46 Mn | ₹1,33 Mr |
| Net Borç† | ₹4,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹308,90 Mn | ₹118,70 Mn | ₹506,90 Mn | ₹1,04 Mr | ₹948,50 Mn | ₹1,25 Mr | ₹432,80 Mn | ₹1,13 Mr | ₹535,10 Mn | ₹3,15 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,90 Mr | ₹2,99 Mr | ₹879,93 Mn | ₹1,30 Mr | ₹1,44 Mr | ₹789,15 Mn | ₹878,02 Mn |
| Brüt Kâr | ₹253,10 Mn | ₹32,50 Mn | -₹151,40 Mn | ₹85,60 Mn | ₹316,90 Mn | ₹118,90 Mn | ₹164,20 Mn | ₹515,50 Mn | -₹553,10 Mn | ₹71,60 Mn | ₹373,48 Mn | ₹938,96 Mn | ₹909,99 Mn | -₹112,07 Mn | ₹494,09 Mn | ₹398,10 Mn | ₹76,02 Mn | ₹206,63 Mn |
| FAVÖK | ₹113,90 Mn | -₹169,20 Mn | ₹286,80 Mn | ₹801,60 Mn | ₹1,75 Mr | -₹499,50 Mn | -₹255,40 Mn | -₹301,80 Mn | -₹788,30 Mn | -₹144,80 Mn | ₹121,70 Mn | ₹698,49 Mn | ₹592,45 Mn | -₹426,88 Mn | ₹146,70 Mn | ₹202,59 Mn | ₹624.920 | ₹66,98 Mn |
| Net Kâr | ₹11,89 Mr | ₹183,80 Mn | ₹158,00 Mn | -₹747,10 Mn | -₹653,00 Mn | -₹2,05 Mr | -₹7,19 Mr | -₹1,66 Mr | -₹2,56 Mr | -₹1,42 Mr | -₹727,23 Mn | ₹23,59 Mn | ₹52,49 Mn | -₹1,42 Mr | ₹3,14 Mn | ₹109,22 Mn | ₹46,77 Mn | ₹27,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 81,51 | 1,26 | 1,08 | -5,12 | -4,48 | -14,07 | -49,30 | -11,35 | -17,57 | -9,71 | -5,00 | 0,16 | 0,36 | -9,74 | 0,02 | 0,79 | 0,67 | 0,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹630,70 Mn | ₹35,50 Mn | ₹323,30 Mn | ₹251,10 Mn | -₹28,30 Mn | ₹2,89 Mr | -₹509,10 Mn | -₹796,00 Mn | -₹2,68 Mr | ₹991,70 Mn | -₹4,40 Mr | -₹802,06 Mn | -₹89,09 Mn | -₹1,11 Mr | — | -₹2,31 Mr | -₹357,62 Mn | -₹772,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹58,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,3% | 16,4% | 16,8% | 54,9% | 59,4% | 44,3% | 45,1% | 38,5% | 14,4% | 13,5% | 61,8% | 34,5% | 27,1% | 24,0% | 15,5% | 12,5% | 41,3% | 48,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,01 | 0,06 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,02 | 0,04 | 0,02 | 0,14 | 0,13 | 0,24 | 0,24 | 0,08 | 0,16 | 0,23 | 0,34 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,11 | 0,46 | 0,94 | 0,86 | 1,13 | 0,39 | 1,03 | 0,48 | 2,85 | 2,35 | 2,63 | 2,71 | 0,80 | 1,18 | 1,31 | 0,72 | 0,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 81,9% | 27,4% | -29,9% | 8,2% | 33,4% | 9,5% | 37,9% | 45,6% | -103,4% | 2,3% | 14,4% | 32,4% | 30,4% | -12,7% | 38,1% | 27,6% | 9,6% | 23,5% |
| FAVÖK Marjı | 36,9% | -142,5% | 56,6% | 77,0% | 185,0% | -39,9% | -59,0% | -26,7% | -147,3% | -4,6% | 4,7% | 24,1% | 19,8% | -48,5% | 11,3% | 14,1% | 0,1% | 7,6% |
| Net Kâr Marjı | 3.848,3% | 154,8% | 31,2% | -71,8% | -68,8% | -164,0% | -1.661,2% | -146,3% | -478,8% | -45,0% | -28,0% | 0,8% | 1,8% | -161,4% | 0,2% | 7,6% | 5,9% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 204,2% | 29,9% | 63,8% | 24,1% | -3,0% | 230,6% | -117,6% | -70,3% | -500,1% | 31,5% | -169,4% | -27,6% | -3,0% | -126,1% | — | -160,6% | -45,3% | -88,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |