SAWACASawaca Enterprises Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹684,92 Mn | ₹696,78 Mn | ₹147,65 Mn | ₹143,79 Mn | ₹158,73 Mn | ₹131,46 Mn | ₹132,94 Mn | ₹126,48 Mn | ₹131,29 Mn | ₹126,46 Mn | ₹126,32 Mn | ₹152,50 Mn | ₹126,70 Mn | ₹126,05 Mn | ₹110,75 Mn | ₹108,70 Mn | ₹106,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹104,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹580,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹37,02 Mn | ₹26,77 Mn | ₹6,76 Mn | ₹2,53 Mn | ₹3,20 Mn | ₹1,40 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹31,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹379,68 Mn | ₹822,51 Mn | ₹65,44 Mn | ₹26,82 Mn | ₹29,28 Mn | ₹26,67 Mn | ₹7,59 Mn | ₹14,38 Mn | ₹19,01 Mn | ₹15,04 Mn | ₹26,00 Mn | ₹99,96 Mn | ₹33,26 Mn | ₹45,93 Mn | ₹5,60 Mn | ₹4,96 Mn | ₹1,69 Mn |
| Brüt Kâr | -₹878.000 | ₹8,20 Mn | ₹1,66 Mn | ₹2,41 Mn | ₹523.000 | -₹2,31 Mn | -₹1,64 Mn | -₹1,35 Mn | -₹1,29 Mn | -₹719.271 | -₹181.795 | ₹565.929 | ₹1,54 Mn | ₹565.561 | ₹3,14 Mn | ₹3,50 Mn | ₹865.941 |
| FAVÖK | -₹4,61 Mn | ₹5,04 Mn | -₹3,03 Mn | -₹2,27 Mn | -₹1,65 Mn | -₹7,00 Mn | -₹7,35 Mn | -₹7,51 Mn | -₹6,99 Mn | -₹6,52 Mn | -₹5,80 Mn | -₹2,81 Mn | -₹555.160 | ₹256.820 | ₹2,11 Mn | ₹2,57 Mn | ₹1,05 Mn |
| Net Kâr | -₹4,12 Mn | -₹3,49 Mn | ₹4,64 Mn | ₹5,46 Mn | ₹4,06 Mn | ₹2,18 Mn | ₹2,01 Mn | ₹2,00 Mn | ₹1,48 Mn | ₹1,22 Mn | ₹1,78 Mn | ₹2,68 Mn | ₹1,41 Mn | ₹70.137 | ₹1,43 Mn | ₹1,63 Mn | ₹507.541 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,01 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹19,23 Mn | -₹357,19 Mn | ₹874.000 | ₹12,37 Mn | -₹2,04 Mn | ₹995.230 | ₹6,54 Mn | ₹6,76 Mn | ₹5,19 Mn | ₹4,16 Mn | -₹10,23 Mn | — | ₹3,30 Mn | -₹376.160 | ₹2,21 Mn | ₹2,57 Mn | ₹1,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹204.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,4% | 3,8% | 4,6% | 1,8% | 2,0% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 1,18 | 0,44 | 0,19 | 0,18 | 0,20 | 0,06 | 0,11 | 0,14 | 0,12 | 0,21 | 0,66 | 0,26 | 0,36 | 0,05 | 0,05 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 1,42 | 0,11 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,17 | 0,06 | 0,08 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,2% | 1,0% | 2,5% | 9,0% | 1,8% | -8,6% | -21,7% | -9,4% | -6,8% | -4,8% | -0,7% | 0,6% | 4,6% | 1,2% | 56,0% | 70,5% | 51,3% |
| FAVÖK Marjı | -1,2% | 0,6% | -4,6% | -8,5% | -5,6% | -26,3% | -96,9% | -52,3% | -36,8% | -43,4% | -22,3% | -2,8% | -1,7% | 0,6% | 37,6% | 51,7% | 61,9% |
| Net Kâr Marjı | -1,1% | -0,4% | 7,1% | 20,3% | 13,9% | 8,2% | 26,5% | 13,9% | 7,8% | 8,1% | 6,8% | 2,7% | 4,2% | 0,2% | 25,6% | 32,9% | 30,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,1% | -43,4% | 1,3% | 46,1% | -7,0% | 3,7% | 86,2% | 47,0% | 27,3% | 27,6% | -39,3% | — | 9,9% | -0,8% | 39,4% | 51,7% | 61,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |