SCTLSuncare Traders Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹479,15 Mn | ₹470,72 Mn | ₹460,84 Mn | ₹319,81 Mn | ₹483,76 Mn | ₹431,33 Mn | ₹430,55 Mn | ₹439,21 Mn | ₹438,14 Mn | ₹404,58 Mn | ₹403,76 Mn | ₹171,95 Mn | ₹38,81 Mn | ₹37,09 Mn | ₹34,17 Mn | ₹34,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹69,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹409,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹59,99 Mn | ₹57,06 Mn | ₹55,50 Mn | ₹92,35 Mn | ₹62,55 Mn | ₹41,38 Mn | ₹38,92 Mn | ₹38,56 Mn | ₹39,09 Mn | ₹12,20 Mn | ₹11,86 Mn | ₹9,30 Mn | ₹10,09 Mn | ₹11,31 Mn | ₹11,38 Mn | ₹10,79 Mn |
| Net Borç† | ₹56,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹390.000 | ₹60,28 Mn | ₹112,84 Mn | ₹47,52 Mn | ₹43,15 Mn | ₹50,77 Mn | ₹51,53 Mn | ₹72,78 Mn | ₹90,69 Mn | ₹95,22 Mn | ₹91,23 Mn | ₹76,79 Mn | ₹81,31 Mn | ₹68,25 Mn |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | -₹39.000 | -₹296.000 | -₹3,98 Mn | ₹8,93 Mn | ₹2,95 Mn | ₹1,02 Mn | ₹2,06 Mn | ₹1,39 Mn | ₹1,52 Mn | ₹7,60 Mn | ₹12,04 Mn | ₹10,52 Mn | ₹9,98 Mn | ₹9,69 Mn | ₹7,03 Mn |
| FAVÖK | -₹12,24 Mn | -₹41,06 Mn | -₹2,84 Mn | -₹8,53 Mn | ₹2,75 Mn | ₹115.410 | -₹3,04 Mn | -₹1,82 Mn | -₹1,30 Mn | -₹1,19 Mn | ₹3,57 Mn | ₹5,92 Mn | ₹4,78 Mn | ₹5,64 Mn | ₹5,33 Mn | ₹2,75 Mn |
| Net Kâr | ₹6,62 Mn | ₹5,94 Mn | ₹3,94 Mn | -₹184,42 Mn | ₹6,84 Mn | ₹201.746 | -₹11,44 Mn | ₹1,97 Mn | ₹2,40 Mn | ₹1,64 Mn | -₹8,15 Mn | ₹2,94 Mn | ₹2,11 Mn | ₹2,59 Mn | ₹2,64 Mn | ₹624.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,02 | 0,02 | -1,10 | 0,04 | 0,00 | -0,07 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | -0,13 | 0,42 | 0,37 | 0,46 | 0,46 | 0,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹17,59 Mn | -₹19,86 Mn | — | -₹116,42 Mn | ₹19,50 Mn | -₹3,44 Mn | -₹5,27 Mn | ₹2,48 Mn | ₹3,44 Mn | ₹9,12 Mn | -₹2,47 Mn | -₹31,23 Mn | ₹2,50 Mn | ₹785.000 | -₹1,07 Mn | ₹564.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,5% | 12,1% | 12,0% | 28,9% | 12,9% | 9,6% | 9,0% | 8,8% | 8,9% | 3,0% | 2,9% | 5,4% | 26,0% | 30,5% | 33,3% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,19 | 0,23 | 0,11 | 0,10 | 0,12 | 0,12 | 0,18 | 0,22 | 0,55 | 2,35 | 2,07 | 2,38 | 1,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,15 | 0,28 | 0,12 | 0,11 | 0,12 | 0,13 | 0,18 | 0,22 | 0,23 | 0,22 | 0,19 | 0,20 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | -75,9% | -6,6% | 7,9% | 6,2% | 2,4% | 4,1% | 2,7% | 2,1% | 8,4% | 12,6% | 11,5% | 13,0% | 11,9% | 10,3% |
| FAVÖK Marjı | — | — | -728,5% | -14,2% | 2,4% | 0,2% | -7,1% | -3,6% | -2,5% | -1,6% | 3,9% | 6,2% | 5,2% | 7,3% | 6,6% | 4,0% |
| Net Kâr Marjı | — | — | 1.011,0% | -305,9% | 6,1% | 0,4% | -26,5% | 3,9% | 4,7% | 2,3% | -9,0% | 3,1% | 2,3% | 3,4% | 3,3% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | -193,1% | 17,3% | -7,2% | -12,2% | 4,9% | 6,7% | 12,5% | -2,7% | -32,8% | 2,7% | 1,0% | -1,3% | 0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |