SEASONSTSeasons Textiles Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹586,61 Mn | ₹612,18 Mn | ₹638,85 Mn | ₹636,25 Mn | ₹646,11 Mn | ₹664,88 Mn | ₹656,75 Mn | ₹676,69 Mn | ₹598,97 Mn | ₹616,08 Mn | ₹521,78 Mn | ₹500,82 Mn | ₹498,77 Mn | ₹499,11 Mn | ₹516,70 Mn | ₹532,22 Mn | ₹551,29 Mn | ₹522,09 Mn | ₹425,80 Mn | ₹384,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹16,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹235,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹350,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹200,22 Mn | ₹217,04 Mn | ₹243,09 Mn | ₹241,86 Mn | ₹249,10 Mn | ₹272,99 Mn | ₹244,62 Mn | ₹253,33 Mn | ₹180,10 Mn | ₹196,56 Mn | ₹208,20 Mn | ₹171,43 Mn | ₹176,19 Mn | ₹181,79 Mn | ₹224,26 Mn | ₹253,22 Mn | ₹273,20 Mn | ₹247,24 Mn | ₹157,08 Mn | ₹146,29 Mn |
| Net Borç† | ₹183,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹230,66 Mn | ₹270,03 Mn | ₹262,37 Mn | ₹236,11 Mn | ₹261,55 Mn | ₹169,46 Mn | ₹332,72 Mn | ₹372,06 Mn | ₹367,25 Mn | ₹403,71 Mn | ₹386,72 Mn | ₹376,59 Mn | ₹344,99 Mn | ₹340,81 Mn | ₹332,20 Mn | ₹349,30 Mn | ₹345,03 Mn | ₹355,47 Mn | ₹331,33 Mn | ₹293,45 Mn |
| Brüt Kâr | ₹72,87 Mn | ₹74,36 Mn | ₹77,44 Mn | ₹71,31 Mn | ₹67,02 Mn | ₹52,31 Mn | ₹76,86 Mn | ₹88,11 Mn | ₹75,42 Mn | ₹90,34 Mn | ₹72,36 Mn | ₹76,81 Mn | ₹77,75 Mn | ₹71,13 Mn | ₹67,69 Mn | ₹67,70 Mn | ₹78,08 Mn | ₹93,92 Mn | ₹106,19 Mn | ₹99,25 Mn |
| FAVÖK | ₹33,35 Mn | ₹33,05 Mn | ₹39,75 Mn | ₹37,66 Mn | ₹33,96 Mn | ₹37,48 Mn | ₹45,56 Mn | ₹55,61 Mn | ₹39,36 Mn | ₹51,31 Mn | ₹77,06 Mn | ₹59,61 Mn | ₹53,36 Mn | ₹48,02 Mn | ₹47,05 Mn | ₹46,22 Mn | ₹57,88 Mn | ₹44,95 Mn | ₹37,58 Mn | ₹33,15 Mn |
| Net Kâr | ₹1,66 Mn | -₹3,35 Mn | -₹2,11 Mn | -₹4,85 Mn | -₹4,22 Mn | -₹7,97 Mn | -₹2,06 Mn | ₹3,55 Mn | ₹5,78 Mn | ₹2,68 Mn | ₹6,27 Mn | ₹6,03 Mn | ₹5,96 Mn | ₹8,58 Mn | ₹6,97 Mn | ₹5,13 Mn | ₹4,74 Mn | ₹8,22 Mn | ₹7,01 Mn | ₹7,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | -0,45 | -0,28 | -0,65 | -0,56 | -1,06 | -0,27 | 0,47 | 0,77 | 0,36 | 0,84 | 0,81 | 0,80 | 1,15 | 1,06 | 0,78 | 0,72 | 1,25 | 1,06 | 1,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹23,19 Mn | ₹25,98 Mn | -₹1,75 Mn | ₹9,54 Mn | ₹23,49 Mn | -₹23,58 Mn | ₹6,56 Mn | -₹128,04 Mn | ₹4,14 Mn | ₹14,65 Mn | ₹7,19 Mn | ₹32,74 Mn | ₹18,70 Mn | ₹22,85 Mn | ₹11,64 Mn | ₹20,67 Mn | -₹30,48 Mn | -₹94,37 Mn | -₹13,32 Mn | -₹55,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹214.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,1% | 35,5% | 38,1% | 38,0% | 38,6% | 41,1% | 37,2% | 37,4% | 30,1% | 31,9% | 39,9% | 34,2% | 35,3% | 36,4% | 43,4% | 47,6% | 49,6% | 47,4% | 36,9% | 38,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,44 | 0,41 | 0,37 | 0,40 | 0,25 | 0,51 | 0,55 | 0,61 | 0,66 | 0,74 | 0,75 | 0,69 | 0,68 | 0,64 | 0,66 | 0,63 | 0,68 | 0,78 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,66 | 0,77 | 0,75 | 0,67 | 0,75 | 0,48 | 0,95 | 1,06 | 1,05 | 1,15 | 1,10 | 1,07 | 0,98 | 0,97 | 0,95 | 1,00 | 0,98 | 1,01 | 0,94 | 0,84 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,6% | 27,5% | 29,5% | 30,2% | 25,6% | 30,9% | 23,1% | 23,7% | 20,5% | 22,4% | 18,7% | 20,4% | 22,5% | 20,9% | 20,4% | 19,4% | 22,6% | 26,4% | 32,0% | 33,8% |
| FAVÖK Marjı | 14,5% | 12,2% | 15,1% | 16,0% | 13,0% | 22,1% | 13,7% | 14,9% | 10,7% | 12,7% | 19,9% | 15,8% | 15,5% | 14,1% | 14,2% | 13,2% | 16,8% | 12,6% | 11,3% | 11,3% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | -1,2% | -0,8% | -2,1% | -1,6% | -4,7% | -0,6% | 1,0% | 1,6% | 0,7% | 1,6% | 1,6% | 1,7% | 2,5% | 2,1% | 1,5% | 1,4% | 2,3% | 2,1% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,1% | 9,6% | -0,7% | 4,0% | 9,0% | -13,9% | 2,0% | -34,4% | 1,1% | 3,6% | 1,9% | 8,7% | 5,4% | 6,7% | 3,5% | 5,9% | -8,8% | -26,5% | -4,0% | -19,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |