SESHACHALSeshachal Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $476.561 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹76,66 Mn | ₹105,35 Mn | ₹135,57 Mn | ₹157,43 Mn | ₹54,31 Mn | ₹53,61 Mn | ₹36,21 Mn | ₹25,58 Mn | ₹7,49 Mn | ₹10,74 Mn | ₹10,87 Mn | ₹11,42 Mn | ₹10,66 Mn | ₹94,51 Mn | ₹94,75 Mn | ₹92,21 Mn | ₹94,00 Mn | ₹96,06 Mn | ₹97,50 Mn | ₹62,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹60,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹16,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹6,23 Mn | ₹0,00 | ₹8,71 Mn | ₹2,54 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹350.868 | ₹350.868 | ₹325.868 | ₹353.402 | ₹1,18 Mn | ₹0,00 | ₹220.000 | ₹70.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹517.990 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹5,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹128,53 Mn | ₹67,40 Mn | ₹773,33 Mn | ₹687,51 Mn | ₹294,15 Mn | ₹150,51 Mn | ₹36,12 Mn | ₹204,07 Mn | ₹1,15 Mn | ₹0,00 | ₹1,65 Mn | ₹1,25 Mn | ₹0,00 | ₹1,69 Mn | ₹6,87 Mn | ₹1,02 Mn | ₹866.500 | ₹3,94 Mn | ₹7,43 Mn | ₹1,96 Mn |
| Brüt Kâr | ₹10,34 Mn | — | ₹15,91 Mn | ₹20,58 Mn | ₹5,75 Mn | ₹5,00 Mn | ₹645.024 | -₹1,07 Mn | ₹618.600 | -₹2.820 | ₹651.150 | ₹758.645 | -₹8,37 Mn | -₹1,09 Mn | ₹2,20 Mn | -₹781.995 | -₹904.543 | — | ₹7,30 Mn | — |
| FAVÖK | ₹360.000 | ₹2,46 Mn | ₹4,52 Mn | ₹2,92 Mn | ₹2,82 Mn | ₹2,21 Mn | ₹200.420 | -₹2,48 Mn | ₹603.520 | -₹213.190 | ₹228.440 | ₹516.890 | -₹75,60 Mn | -₹134.960 | ₹2,09 Mn | ₹266.870 | -₹356.460 | ₹1,24 Mn | ₹880.490 | -₹56.850 |
| Net Kâr | ₹160.000 | ₹1,90 Mn | ₹3,29 Mn | ₹2,98 Mn | ₹1,38 Mn | ₹1,88 Mn | ₹98.872 | -₹2,61 Mn | ₹496.072 | -₹216.964 | -₹25.269 | ₹248.544 | -₹83,97 Mn | -₹1,93 Mn | ₹256.705 | -₹1,54 Mn | -₹2,13 Mn | -₹319.172 | ₹782.895 | -₹571.152 |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 27,36 | 47,38 | 42,94 | 19,83 | 27,01 | 1,42 | -37,58 | 7,10 | -3,12 | -0,04 | 0,40 | -120,90 | -2,80 | 0,40 | -2,20 | -3,10 | -0,50 | 1,10 | -1,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹10,15 Mn | -₹5,16 Mn | ₹8,73 Mn | -₹6,21 Mn | -₹2,51 Mn | -₹284.450 | ₹266.940 | ₹325.810 | ₹55,54 Mn | -₹127.540 | -₹237.990 | ₹1,03 Mn | -₹39,94 Mn | -₹58.170 | -₹199.570 | ₹284.670 | -₹1,29 Mn | ₹7,03 Mn | -₹27,08 Mn | -₹1,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 5,9% | 0,0% | 5,5% | 4,7% | 0,0% | 0,0% | 1,4% | 4,7% | 3,0% | 3,3% | 10,3% | 0,0% | 0,2% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,5% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,68 | 0,64 | 5,70 | 4,37 | 5,42 | 2,81 | 1,00 | 7,98 | 0,15 | 0,00 | 0,15 | 0,11 | 0,00 | 0,02 | 0,07 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,08 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 8,01 | 4,20 | 48,21 | 42,86 | 18,34 | 9,38 | 2,25 | 12,72 | 0,07 | 0,00 | 0,10 | 0,08 | 0,00 | 0,11 | 0,43 | 0,06 | 0,05 | 0,25 | 0,46 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,0% | — | 2,1% | 3,0% | 2,0% | 3,3% | 1,8% | -0,5% | 54,0% | — | 39,5% | 60,8% | — | -64,4% | 32,0% | -76,4% | -104,4% | — | 98,3% | — |
| FAVÖK Marjı | 0,3% | 3,6% | 0,6% | 0,4% | 1,0% | 1,5% | 0,6% | -1,2% | 52,6% | — | 13,9% | 41,4% | — | -8,0% | 30,4% | 26,1% | -41,1% | 31,6% | 11,8% | -2,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | 2,8% | 0,4% | 0,4% | 0,5% | 1,2% | 0,3% | -1,3% | 43,3% | — | -1,5% | 19,9% | — | -114,4% | 3,7% | -150,3% | -245,5% | -8,1% | 10,5% | -29,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,9% | -7,7% | 1,1% | -0,9% | -0,9% | -0,2% | 0,7% | 0,2% | 4.843,6% | — | -14,4% | 82,2% | — | -3,5% | -2,9% | 27,8% | -149,2% | 178,7% | -364,4% | -83,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |