SHARPINVSharp Investments Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $875.838 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹318,60 Mn | ₹315,36 Mn | ₹309,91 Mn | ₹300,92 Mn | ₹296,46 Mn | ₹295,05 Mn | ₹295,12 Mn | ₹287,56 Mn | ₹286,80 Mn | ₹286,37 Mn | ₹286,59 Mn | ₹283,97 Mn | ₹283,43 Mn | ₹282,76 Mn | ₹282,60 Mn | ₹285,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹40,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹34,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹284,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹40,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,60 Mn | ₹1,77 Mn | ₹2,57 Mn | ₹1,08 Mn | ₹859.160 | ₹78.000 | ₹163.378 | ₹1,69 Mn | ₹2,47 Mn | ₹9,62 Mn | ₹11,30 Mn | ₹5,16 Mn | ₹1,94 Mn | ₹779.883 | ₹1,02 Mn | ₹2,04 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,30 Mn | ₹883.000 | ₹1,41 Mn | ₹669.000 | ₹604.265 | -₹145.124 | -₹70.648 | ₹1,47 Mn | ₹1,40 Mn | ₹8,22 Mn | ₹7,64 Mn | ₹1,63 Mn | ₹707.732 | ₹292.539 | ₹612.751 | ₹1,35 Mn |
| FAVÖK | ₹100.000 | ₹24.000 | ₹22.000 | ₹12.000 | — | — | — | — | ₹306.790 | ₹323.360 | ₹2,54 Mn | ₹1,35 Mn | ₹630.320 | ₹190.660 | ₹361.240 | ₹944.820 |
| Net Kâr | ₹100.000 | ₹2.000 | ₹12.000 | ₹6.000 | -₹150.766 | -₹729.576 | -₹1,10 Mn | ₹68.536 | ₹221.863 | ₹152.967 | ₹2,06 Mn | ₹1,09 Mn | ₹628.277 | ₹190.661 | ₹361.236 | ₹713.850 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,92 Mn | ₹2,69 Mn | ₹6,55 Mn | ₹3,45 Mn | ₹9,29 Mn | ₹1,07 Mn | — | -₹237.660 | ₹106,35 Mn | -₹13,51 Mn | -₹759.330 | -₹81,48 Mn | -₹10,18 Mn | -₹36,66 Mn | ₹1,93 Mn | ₹15,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,0% | 49,9% | 54,8% | 61,8% | 70,3% | -186,1% | -43,2% | 87,3% | 56,7% | 85,4% | 67,7% | 31,6% | 36,6% | 37,5% | 60,0% | 66,5% |
| FAVÖK Marjı | 3,8% | 1,4% | 0,9% | 1,1% | — | — | — | — | 12,4% | 3,4% | 22,5% | 26,1% | 32,6% | 24,4% | 35,4% | 46,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 0,1% | 0,5% | 0,6% | -17,5% | -935,4% | -671,7% | 4,1% | 9,0% | 1,6% | 18,2% | 21,1% | 32,5% | 24,4% | 35,4% | 35,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -189,2% | 152,0% | 255,2% | 318,6% | 1.081,4% | 1.372,0% | — | -14,1% | 4.310,2% | -140,4% | -6,7% | -1.578,2% | -526,0% | -4.700,7% | 189,4% | 745,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |