SHAWGELTINNarmada Gelatines Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,79 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,05 Mr | ₹872,78 Mn | ₹741,79 Mn | ₹656,36 Mn | ₹618,99 Mn | ₹466,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹336,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹78,91 Mn | ₹127,22 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹5.000 | ₹4,40 Mn | ₹20,32 Mn | ₹31.000 | ₹0,00 | ₹15,24 Mn | ₹11,51 Mn | ₹16,55 Mn | ₹2,06 Mn | ₹22,53 Mn | ₹6,56 Mn | ₹4,11 Mn | ₹24,92 Mn | ₹21,87 Mn | ₹8,35 Mn |
| Net Borç† | ₹38,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,15 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,07 Mr | ₹908,86 Mn | ₹835,08 Mn | ₹685,78 Mn | ₹562,19 Mn | ₹528,65 Mn |
| Brüt Kâr | ₹454,52 Mn | ₹281,07 Mn | ₹234,24 Mn | ₹224,01 Mn | ₹160,21 Mn | ₹99,27 Mn | ₹170,39 Mn | ₹120,31 Mn | ₹96,08 Mn | ₹79,15 Mn | ₹161,21 Mn | ₹248,04 Mn | ₹274,36 Mn | ₹247,56 Mn | ₹177,78 Mn | ₹164,10 Mn | ₹146,29 Mn | ₹136,35 Mn | ₹93,08 Mn | ₹72,29 Mn |
| FAVÖK | ₹416,46 Mn | ₹248,11 Mn | ₹214,45 Mn | ₹198,63 Mn | ₹146,04 Mn | ₹78,95 Mn | ₹142,91 Mn | ₹94,15 Mn | ₹66,07 Mn | ₹50,75 Mn | ₹128,25 Mn | ₹208,87 Mn | ₹242,26 Mn | ₹216,98 Mn | ₹151,47 Mn | ₹144,24 Mn | ₹123,61 Mn | ₹106,17 Mn | ₹71,08 Mn | ₹47,56 Mn |
| Net Kâr | ₹314,86 Mn | ₹180,29 Mn | ₹153,30 Mn | ₹152,83 Mn | ₹123,39 Mn | ₹84,58 Mn | ₹128,80 Mn | ₹100,63 Mn | ₹80,37 Mn | ₹61,06 Mn | ₹82,87 Mn | ₹155,05 Mn | ₹162,64 Mn | ₹153,99 Mn | ₹110,64 Mn | ₹94,72 Mn | ₹81,79 Mn | ₹58,56 Mn | ₹43,45 Mn | ₹23,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 52,05 | 29,80 | 25,34 | 25,26 | 20,40 | 13,98 | 21,29 | 16,63 | 13,29 | 10,09 | 13,70 | 25,63 | 26,89 | 25,45 | 18,29 | 15,66 | 13,52 | 9,65 | 7,07 | 3,73 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹145,25 Mn | ₹22,11 Mn | ₹130,29 Mn | ₹121,29 Mn | ₹26,63 Mn | ₹6,54 Mn | ₹3,50 Mn | ₹111,68 Mn | ₹49,28 Mn | ₹80,17 Mn | ₹74,67 Mn | ₹59,61 Mn | ₹107,91 Mn | ₹124,56 Mn | ₹13,33 Mn | ₹30,37 Mn | ₹72,23 Mn | ₹13,23 Mn | -₹6,26 Mn | ₹16,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹97,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,4% | 7,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 1,3% | 0,0% | 0,0% | 1,0% | 0,7% | 1,1% | 0,2% | 2,1% | 0,8% | 0,6% | 3,8% | 3,5% | 1,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,20 | 1,18 | 1,36 | 1,64 | 0,93 | 0,82 | 0,83 | 0,81 | 0,85 | 0,81 | 0,83 | 0,86 | 0,90 | 1,01 | 1,01 | 1,04 | 1,13 | 1,04 | 0,91 | 1,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,48 | 1,30 | 1,25 | 1,32 | 1,08 | 0,93 | 0,92 | 0,87 | 0,82 | 0,78 | 0,91 | 0,92 | 0,90 | 0,84 | 0,73 | 0,63 | 0,57 | 0,47 | 0,39 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,1% | 14,9% | 12,9% | 11,7% | 10,2% | 7,4% | 12,7% | 9,6% | 8,1% | 7,0% | 12,2% | 18,5% | 21,0% | 20,3% | 16,7% | 18,1% | 17,5% | 19,9% | 16,6% | 13,7% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 13,1% | 11,8% | 10,4% | 9,3% | 5,9% | 10,6% | 7,5% | 5,6% | 4,5% | 9,7% | 15,6% | 18,6% | 17,8% | 14,2% | 15,9% | 14,8% | 15,5% | 12,6% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | 14,6% | 9,5% | 8,4% | 8,0% | 7,8% | 6,3% | 9,6% | 8,0% | 6,8% | 5,4% | 6,2% | 11,6% | 12,5% | 12,7% | 10,4% | 10,4% | 9,8% | 8,5% | 7,7% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,7% | 1,2% | 7,2% | 6,3% | 1,7% | 0,5% | 0,3% | 8,9% | 4,2% | 7,1% | 5,6% | 4,4% | 8,3% | 10,2% | 1,3% | 3,3% | 8,6% | 1,9% | -1,1% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |