SHETRShetron Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,57 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,21 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹700.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹957,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹617,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹408,10 Mn | ₹460,40 Mn | ₹646,90 Mn | ₹680,70 Mn | ₹651,40 Mn | ₹756,20 Mn | ₹775,70 Mn | ₹756,00 Mn | ₹736,70 Mn | ₹867,10 Mn | ₹974,70 Mn | ₹994,90 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,10 Mr | ₹910,50 Mn | ₹780,72 Mn | ₹665,13 Mn | ₹617,95 Mn | ₹524,44 Mn |
| Net Borç† | ₹361,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,46 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,04 Mr | ₹831,07 Mn |
| Brüt Kâr | ₹224,50 Mn | ₹244,80 Mn | ₹258,50 Mn | ₹274,00 Mn | ₹257,30 Mn | ₹157,30 Mn | ₹177,90 Mn | ₹210,40 Mn | ₹225,40 Mn | ₹237,40 Mn | ₹290,00 Mn | ₹296,70 Mn | ₹232,00 Mn | ₹150,40 Mn | ₹157,10 Mn | ₹177,19 Mn | ₹1,01 Mr | ₹180,68 Mn | ₹190,62 Mn | ₹151,22 Mn |
| FAVÖK | ₹184,00 Mn | ₹193,90 Mn | ₹231,70 Mn | ₹224,50 Mn | ₹211,60 Mn | ₹122,50 Mn | ₹157,30 Mn | ₹192,00 Mn | ₹219,50 Mn | ₹239,40 Mn | ₹270,10 Mn | ₹266,30 Mn | ₹233,10 Mn | ₹189,40 Mn | ₹154,90 Mn | ₹152,45 Mn | ₹152,61 Mn | ₹146,61 Mn | ₹157,69 Mn | ₹124,21 Mn |
| Net Kâr | ₹40,00 Mn | ₹30,80 Mn | ₹65,30 Mn | ₹60,00 Mn | ₹51,20 Mn | -₹19,80 Mn | ₹8,80 Mn | ₹22,00 Mn | ₹20,90 Mn | ₹17,10 Mn | ₹19,70 Mn | ₹9,90 Mn | -₹8,30 Mn | -₹36,60 Mn | -₹41,90 Mn | ₹3,53 Mn | ₹10,42 Mn | ₹12,48 Mn | ₹52,70 Mn | ₹40,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,44 | 3,42 | 7,25 | 6,66 | 5,69 | -2,20 | 0,98 | 2,44 | 2,32 | 1,90 | 2,19 | 1,10 | -0,92 | -4,00 | -4,66 | 0,39 | 1,16 | 1,39 | 5,86 | 4,63 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹30,30 Mn | ₹152,00 Mn | ₹40,60 Mn | -₹5,10 Mn | ₹39,50 Mn | -₹16,30 Mn | -₹5,30 Mn | -₹141,80 Mn | ₹86,90 Mn | ₹127,60 Mn | ₹156,40 Mn | ₹89,70 Mn | ₹51,50 Mn | -₹88,10 Mn | -₹135,30 Mn | -₹100,90 Mn | -₹119,10 Mn | -₹48,80 Mn | -₹64,00 Mn | -₹81,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹91,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,9% | 30,4% | 41,1% | 45,3% | 42,6% | 51,4% | 51,6% | 48,7% | 45,7% | 51,5% | 55,2% | 55,0% | 58,2% | 60,0% | 58,6% | 51,8% | 50,0% | 45,8% | 42,5% | 43,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,56 | 1,51 | 1,52 | 1,63 | 1,47 | 1,16 | 1,08 | 1,06 | 1,04 | 0,88 | 0,89 | 0,89 | 0,72 | 0,69 | 0,66 | 0,65 | 0,68 | 0,82 | 0,72 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,99 | 3,71 | 3,89 | 3,96 | 3,66 | 2,76 | 2,63 | 2,67 | 2,72 | 2,40 | 2,56 | 2,61 | 2,15 | 2,02 | 1,99 | 1,86 | 1,73 | 1,93 | 1,68 | 1,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,1% | 10,7% | 10,8% | 11,2% | 11,4% | 9,2% | 11,0% | 12,8% | 13,4% | 16,0% | 18,4% | 18,4% | 17,5% | 12,1% | 12,8% | 15,4% | 94,2% | 15,2% | 18,3% | 18,2% |
| FAVÖK Marjı | 7,5% | 8,5% | 9,7% | 9,2% | 9,4% | 7,2% | 9,7% | 11,7% | 13,1% | 16,1% | 17,1% | 16,5% | 17,5% | 15,2% | 12,6% | 13,3% | 14,3% | 12,3% | 15,2% | 14,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 1,3% | 2,7% | 2,5% | 2,3% | -1,2% | 0,5% | 1,3% | 1,2% | 1,2% | 1,2% | 0,6% | -0,6% | -2,9% | -3,4% | 0,3% | 1,0% | 1,0% | 5,1% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,2% | 6,6% | 1,7% | -0,2% | 1,7% | -1,0% | -0,3% | -8,6% | 5,2% | 8,6% | 9,9% | 5,6% | 3,9% | -7,1% | -11,0% | -8,8% | -11,2% | -4,1% | -6,2% | -9,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |