SHHARICHShree Hari Chemicals Export Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,08 Mr | ₹879,82 Mn | ₹729,06 Mn | ₹906,54 Mn | ₹933,61 Mn | ₹596,18 Mn | ₹567,94 Mn | ₹458,72 Mn | ₹575,52 Mn | ₹825,08 Mn | ₹975,51 Mn | ₹933,98 Mn | ₹423,90 Mn | ₹246,75 Mn | ₹254,37 Mn | ₹436,43 Mn | ₹446,44 Mn | ₹398,59 Mn | ₹476,02 Mn | ₹339,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹46,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹640,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹443,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹332,07 Mn | ₹261,90 Mn | ₹268,29 Mn | ₹297,53 Mn | ₹224,58 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,43 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹32,31 Mn | ₹4,53 Mn | ₹165,36 Mn | ₹176,83 Mn | ₹125,87 Mn | ₹142,76 Mn | ₹91,69 Mn |
| Net Borç† | ₹255,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,83 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,03 Mr | ₹764,45 Mn | ₹561,60 Mn | ₹571,00 Mn | ₹505,21 Mn | ₹546,85 Mn | ₹1,15 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,31 Mr | ₹617,93 Mn | ₹154,78 Mn | ₹696,94 Mn | ₹720,48 Mn | ₹678,88 Mn | ₹588,37 Mn | ₹798,85 Mn | ₹672,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹128,46 Mn | ₹197,62 Mn | ₹93,36 Mn | -₹195,97 Mn | ₹23,12 Mn | ₹27,95 Mn | -₹2,04 Mn | -₹26,77 Mn | -₹113,37 Mn | ₹12,11 Mn | ₹82,88 Mn | ₹587,72 Mn | ₹231,42 Mn | -₹31,92 Mn | ₹26,99 Mn | ₹62,39 Mn | ₹64,22 Mn | -₹36,87 Mn | ₹82,67 Mn | ₹104,81 Mn |
| FAVÖK | ₹50,54 Mn | ₹108,03 Mn | ₹37,71 Mn | -₹230,70 Mn | ₹2,55 Mn | ₹23,49 Mn | ₹590.420 | -₹27,24 Mn | -₹95,15 Mn | -₹7,15 Mn | ₹12,43 Mn | ₹496,87 Mn | ₹181,09 Mn | -₹29,84 Mn | ₹10,51 Mn | ₹49,03 Mn | ₹39,55 Mn | -₹41,53 Mn | ₹89,15 Mn | ₹91,26 Mn |
| Net Kâr | ₹41,49 Mn | ₹50,98 Mn | ₹22,95 Mn | -₹198,02 Mn | ₹6,78 Mn | ₹8,45 Mn | -₹16,04 Mn | -₹35,72 Mn | -₹87,56 Mn | -₹18,89 Mn | ₹11,25 Mn | ₹320,68 Mn | ₹134,99 Mn | -₹50,15 Mn | -₹21,20 Mn | ₹8,14 Mn | ₹8,52 Mn | -₹22,13 Mn | ₹48,04 Mn | ₹47,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,03 | 8,72 | 5,16 | -44,54 | 1,52 | 1,90 | -3,61 | -8,03 | -19,69 | -4,25 | 2,53 | 72,12 | 30,36 | -11,28 | -4,77 | 1,83 | 1,92 | -4,97 | 10,68 | 10,52 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹67,54 Mn | -₹91,29 Mn | ₹60,93 Mn | -₹69,37 Mn | -₹273,25 Mn | ₹7,04 Mn | -₹37,05 Mn | -₹7,71 Mn | -₹49,87 Mn | -₹96,93 Mn | ₹46,37 Mn | ₹204,38 Mn | ₹92,49 Mn | -₹6,43 Mn | ₹17,16 Mn | ₹12,53 Mn | -₹51,20 Mn | ₹1,33 Mn | -₹46,29 Mn | ₹32,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹154,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,6% | 29,8% | 36,8% | 32,8% | 24,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 13,1% | 1,8% | 37,9% | 39,6% | 31,6% | 30,0% | 27,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,69 | 1,60 | 1,90 | 1,13 | 0,82 | 0,94 | 1,01 | 1,10 | 0,95 | 1,39 | 1,03 | 1,40 | 1,46 | 0,63 | 2,74 | 1,65 | 1,52 | 1,48 | 1,68 | 1,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,12 | 3,19 | 3,12 | 2,32 | 1,73 | 1,27 | 1,29 | 1,14 | 1,23 | 2,59 | 2,27 | 2,95 | 1,39 | 0,35 | 1,57 | 1,63 | 1,53 | 1,33 | 1,80 | 1,52 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,0% | 14,0% | 6,7% | -19,1% | 3,0% | 5,0% | -0,4% | -5,3% | -20,7% | 1,1% | 8,2% | 44,9% | 37,5% | -20,6% | 3,9% | 8,7% | 9,5% | -6,3% | 10,3% | 15,6% |
| FAVÖK Marjı | 2,8% | 7,7% | 2,7% | -22,5% | 0,3% | 4,2% | 0,1% | -5,4% | -17,4% | -0,6% | 1,2% | 38,0% | 29,3% | -19,3% | 1,5% | 6,8% | 5,8% | -7,1% | 11,2% | 13,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | 3,6% | 1,7% | -19,3% | 0,9% | 1,5% | -2,8% | -7,1% | -16,0% | -1,6% | 1,1% | 24,5% | 21,8% | -32,4% | -3,0% | 1,1% | 1,3% | -3,8% | 6,0% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,7% | -6,5% | 4,4% | -6,8% | -35,7% | 1,3% | -6,5% | -1,5% | -9,1% | -8,5% | 4,6% | 15,6% | 15,0% | -4,2% | 2,5% | 1,7% | -7,5% | 0,2% | -5,8% | 4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |