SHIVAEXPOShiva Granito Export Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹374,24 Mn | ₹326,43 Mn | ₹231,89 Mn | ₹147,03 Mn | ₹235,28 Mn | ₹235,79 Mn | ₹257,93 Mn | ₹284,00 Mn | ₹274,62 Mn | ₹262,30 Mn | ₹181,11 Mn | ₹229,15 Mn | ₹177,30 Mn | ₹95,11 Mn | ₹3,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹8,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹134,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹239,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹41,18 Mn | ₹51,86 Mn | ₹53,63 Mn | ₹41,34 Mn | ₹50,46 Mn | ₹54,77 Mn | ₹74,42 Mn | ₹76,42 Mn | ₹97,26 Mn | ₹87,11 Mn | ₹89,28 Mn | ₹111,90 Mn | ₹101,15 Mn | ₹44,34 Mn | ₹1,03 Mn |
| Net Borç† | ₹32,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | ₹117,30 Mn | ₹86,05 Mn | ₹54,37 Mn | ₹48,47 Mn | ₹90,10 Mn | ₹63,72 Mn | ₹144,78 Mn | ₹154,57 Mn | ₹213,44 Mn | ₹190,76 Mn | ₹50,89 Mn | ₹145,39 Mn | ₹25,24 Mn | ₹0,00 | ₹5,05 Mn |
| Brüt Kâr | ₹6,74 Mn | ₹7,74 Mn | ₹6,18 Mn | ₹6,90 Mn | ₹12,44 Mn | ₹11,32 Mn | ₹14,91 Mn | ₹26,78 Mn | ₹16,04 Mn | ₹17,26 Mn | -₹1,09 Mn | ₹5,11 Mn | ₹1,50 Mn | -₹68.000 | ₹447.000 |
| FAVÖK | ₹6,94 Mn | ₹7,09 Mn | ₹3,86 Mn | -₹66,55 Mn | ₹12,02 Mn | ₹14,86 Mn | ₹15,58 Mn | ₹23,63 Mn | ₹27,49 Mn | ₹29,92 Mn | ₹2,33 Mn | ₹17,04 Mn | ₹3,81 Mn | -₹50.000 | ₹543.000 |
| Net Kâr | -₹579.712 | ₹248.724 | ₹8,32 Mn | -₹76,11 Mn | ₹1,05 Mn | -₹15.640 | -₹1,61 Mn | ₹2,79 Mn | ₹3,37 Mn | ₹15,67 Mn | -₹6,35 Mn | -₹8,52 Mn | -₹1,76 Mn | -₹49.000 | ₹801.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,04 | 0,02 | 0,63 | -5,76 | 0,08 | -0,00 | -0,12 | 0,21 | 0,25 | 1,19 | -0,70 | -0,64 | -0,13 | -0,00 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹3,24 Mn | -₹87,78 Mn | ₹70,36 Mn | -₹75.050 | ₹6,06 Mn | ₹14,23 Mn | -₹10,80 Mn | ₹10,34 Mn | -₹10,11 Mn | -₹34,00 Mn | -₹218,99 Mn | -₹56,38 Mn | -₹83,99 Mn | -₹60,06 Mn | ₹3,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,0% | 15,9% | 23,1% | 28,1% | 21,4% | 23,2% | 28,9% | 26,9% | 35,4% | 33,2% | 49,3% | 48,8% | 57,0% | 46,6% | 26,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,26 | 0,23 | 0,33 | 0,38 | 0,27 | 0,56 | 0,54 | 0,78 | 0,73 | 0,28 | 0,63 | 0,14 | 0,00 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,36 | 0,23 | 0,20 | 0,38 | 0,27 | 0,60 | 0,65 | 0,89 | 0,80 | 0,21 | 0,61 | 0,11 | 0,00 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,7% | 9,0% | 11,4% | 14,2% | 13,8% | 17,8% | 10,3% | 17,3% | 7,5% | 9,0% | -2,1% | 3,5% | 5,9% | — | 8,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,9% | 8,2% | 7,1% | -137,3% | 13,3% | 23,3% | 10,8% | 15,3% | 12,9% | 15,7% | 4,6% | 11,7% | 15,1% | — | 10,8% |
| Net Kâr Marjı | -0,5% | 0,3% | 15,3% | -157,0% | 1,2% | -0,0% | -1,1% | 1,8% | 1,6% | 8,2% | -12,5% | -5,9% | -7,0% | — | 15,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,8% | -102,0% | 129,4% | -0,2% | 6,7% | 22,3% | -7,5% | 6,7% | -4,7% | -17,8% | -430,3% | -38,8% | -332,7% | — | 74,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |