SHREEGANESShree Ganesh Biotech (India) Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,98 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹638,03 Mn | ₹634,88 Mn | ₹736,22 Mn | ₹795,23 Mn | ₹935,54 Mn | ₹746,27 Mn | ₹647,16 Mn | ₹640,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹97.000 | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹636,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,90 Mn | ₹1,90 Mn | ₹1,90 Mn |
| Net Borç† | -₹97.000 | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||
| Ciro | ₹49,70 Mn | ₹229,58 Mn | ₹202,78 Mn | ₹624,54 Mn | ₹726,44 Mn | ₹172,14 Mn | ₹24,73 Mn | ₹58,69 Mn |
| Brüt Kâr | -₹2,51 Mn | ₹2,19 Mn | ₹616.000 | ₹26,07 Mn | ₹35,62 Mn | ₹8,04 Mn | ₹3,22 Mn | ₹18,94 Mn |
| FAVÖK | -₹6,40 Mn | -₹9,62 Mn | -₹2,01 Mn | ₹21,50 Mn | ₹34,49 Mn | ₹7,08 Mn | ₹2,37 Mn | ₹17,92 Mn |
| Net Kâr | ₹3,78 Mn | ₹2,78 Mn | ₹6,21 Mn | ₹20,39 Mn | ₹25,26 Mn | ₹3,17 Mn | ₹2,36 Mn | ₹17,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,05 | 0,06 | 0,01 | 0,01 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹81,96 Mn | -₹102,12 Mn | — | — | ₹35,67 Mn | ₹23,64 Mn | -₹10,09 Mn | -₹5,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,3% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,36 | 0,28 | 0,79 | 0,78 | 0,23 | 0,04 | 0,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,36 | 0,32 | 0,98 | 1,14 | 0,27 | 0,04 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -5,0% | 1,0% | 0,3% | 4,2% | 4,9% | 4,7% | 13,0% | 32,3% |
| FAVÖK Marjı | -12,9% | -4,2% | -1,0% | 3,4% | 4,7% | 4,1% | 9,6% | 30,5% |
| Net Kâr Marjı | 7,6% | 1,2% | 3,1% | 3,3% | 3,5% | 1,8% | 9,5% | 30,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -164,9% | -44,5% | — | — | 4,9% | 13,7% | -40,8% | -8,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |