SHREESECShree Securities Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹182,66 Mn | ₹103,04 Mn | ₹96,00 Mn | ₹240,77 Mn | ₹255,22 Mn | ₹219,30 Mn | ₹208,60 Mn | ₹209,50 Mn | ₹957,98 Mn | ₹958,56 Mn | ₹958,42 Mn | ₹956,76 Mn | ₹957,45 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹21,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹88,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹94,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹74,17 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹124.305 | ₹500.493 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹52,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | ₹7,45 Mn | ₹6,81 Mn | -₹126,20 Mn | ₹4,37 Mn | ₹4,67 Mn | ₹1,91 Mn | ₹1,10 Mn | -₹718.908 | ₹30,47 Mn | ₹43,80 Mn | ₹4,62 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,42 Mn | ₹2,65 Mn | ₹1,04 Mn |
| Brüt Kâr | ₹5,05 Mn | ₹5,95 Mn | -₹126,40 Mn | ₹4,19 Mn | ₹4,49 Mn | ₹1,20 Mn | ₹766.298 | -₹940.456 | ₹705.911 | ₹2,19 Mn | ₹4,43 Mn | ₹1,50 Mn | ₹1,27 Mn | ₹1,94 Mn | ₹276.107 |
| FAVÖK | ₹2,06 Mn | ₹5,37 Mn | -₹135,46 Mn | -₹1,29 Mn | ₹3,03 Mn | -₹431.300 | -₹626.310 | -₹2,13 Mn | -₹536.870 | ₹894.830 | ₹1,42 Mn | ₹317.570 | ₹452.430 | ₹1,59 Mn | ₹215.070 |
| Net Kâr | ₹616.980 | ₹6,57 Mn | -₹593,66 Mn | -₹2,17 Mn | ₹3,03 Mn | -₹431.293 | -₹626.303 | -₹1,76 Mn | -₹537.194 | ₹625.111 | ₹1,07 Mn | -₹424.227 | ₹309.438 | ₹469.147 | -₹508.167 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,01 | -0,74 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹79,13 Mn | ₹5,19 Mn | ₹3,77 Mn | -₹925.000 | ₹2,78 Mn | ₹1,37 Mn | -₹621.470 | -₹139,72 Mn | ₹4,86 Mn | -₹18,55 Mn | ₹1,25 Mn | -₹398.900 | -₹123.020 | ₹40,59 Mn | -₹108,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,07 | -1,31 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,00 | 0,03 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,07 | -1,34 | 0,05 | 0,05 | 0,02 | 0,01 | -0,01 | 0,32 | 0,47 | 0,05 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 67,7% | 87,4% | 100,2% | 95,9% | 96,2% | 62,8% | 69,9% | 130,8% | 2,3% | 5,0% | 96,0% | 91,5% | 89,8% | 73,4% | 26,7% |
| FAVÖK Marjı | 27,6% | 78,9% | 107,3% | -29,6% | 64,9% | -22,6% | -57,1% | 296,2% | -1,8% | 2,0% | 30,8% | 19,4% | 31,9% | 60,1% | 20,8% |
| Net Kâr Marjı | 8,3% | 96,5% | 470,4% | -49,7% | 64,9% | -22,6% | -57,1% | 244,2% | -1,8% | 1,4% | 23,2% | -25,9% | 21,8% | 17,7% | -49,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1.061,8% | 76,3% | -3,0% | -21,2% | 59,5% | 71,6% | -56,7% | 19.435,0% | 16,0% | -42,4% | 27,2% | -24,4% | -8,7% | 1.533,0% | -10.464,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |