SHRIDINEShri Dinesh Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,29 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,34 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹35,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹288,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹23,80 Mn | ₹47,74 Mn | ₹241,59 Mn | ₹139,72 Mn | ₹74,03 Mn | ₹53,37 Mn | ₹55,45 Mn | ₹72,06 Mn | ₹115,78 Mn | ₹159,58 Mn | ₹223,40 Mn | ₹234,50 Mn | ₹322,34 Mn | ₹356,53 Mn | ₹419,42 Mn | ₹394,12 Mn | ₹475,74 Mn | ₹383,68 Mn | ₹347,03 Mn | ₹295,59 Mn |
| Net Borç† | -₹1,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹660,77 Mn | ₹647,56 Mn | ₹652,19 Mn | ₹965,74 Mn | ₹886,22 Mn | ₹727,57 Mn | ₹650,58 Mn | ₹879,76 Mn | ₹911,22 Mn | ₹945,79 Mn | ₹988,11 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,03 Mr | ₹982,35 Mn | ₹933,51 Mn | ₹849,38 Mn | ₹853,76 Mn | ₹804,14 Mn | ₹725,98 Mn |
| Brüt Kâr | ₹122,14 Mn | ₹158,46 Mn | ₹171,45 Mn | ₹178,07 Mn | ₹220,42 Mn | ₹133,49 Mn | ₹37,44 Mn | ₹55,25 Mn | ₹55,08 Mn | ₹106,61 Mn | ₹143,02 Mn | ₹163,00 Mn | ₹171,65 Mn | ₹233,96 Mn | ₹212,19 Mn | ₹214,73 Mn | ₹197,74 Mn | ₹791,89 Mn | ₹750,04 Mn | ₹146,25 Mn |
| FAVÖK | ₹39,73 Mn | ₹83,14 Mn | ₹205,33 Mn | ₹119,21 Mn | ₹171,56 Mn | ₹135,93 Mn | ₹39,04 Mn | ₹71,97 Mn | ₹45,01 Mn | ₹90,83 Mn | ₹118,49 Mn | ₹138,16 Mn | ₹194,45 Mn | ₹186,43 Mn | ₹186,71 Mn | ₹210,14 Mn | ₹178,98 Mn | ₹648,27 Mn | ₹858,24 Mn | ₹165,79 Mn |
| Net Kâr | ₹76,00 Mn | ₹104,89 Mn | ₹505,48 Mn | ₹238,46 Mn | ₹300,27 Mn | ₹98,18 Mn | ₹10,98 Mn | -₹599.000 | -₹63,01 Mn | ₹24,66 Mn | ₹30,39 Mn | ₹47,36 Mn | ₹48,71 Mn | ₹38,91 Mn | ₹62,74 Mn | ₹80,45 Mn | ₹65,87 Mn | ₹74,06 Mn | ₹56,25 Mn | ₹90,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,57 | 18,73 | 90,25 | 42,58 | 53,61 | 17,89 | 2,09 | -0,12 | -12,39 | 4,85 | 5,98 | 9,31 | 9,47 | 7,37 | 11,89 | 15,24 | 12,48 | 14,03 | 10,66 | 17,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹1,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹17,07 Mn | -₹21,68 Mn | -₹76,93 Mn | -₹42,28 Mn | ₹25,87 Mn | ₹84,80 Mn | ₹62.000 | ₹108,15 Mn | ₹49,07 Mn | ₹137,92 Mn | ₹4,90 Mn | ₹106,91 Mn | ₹129,02 Mn | ₹49,92 Mn | -₹203,11 Mn | ₹80,82 Mn | -₹6,88 Mn | -₹73,86 Mn | -₹38,46 Mn | -₹112,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹11,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,0% | 1,8% | 8,9% | 6,4% | 4,0% | 3,6% | 4,0% | 4,9% | 7,8% | 9,9% | 13,5% | 14,4% | 18,8% | 20,3% | 23,3% | 23,3% | 28,1% | 24,8% | 24,2% | 22,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,24 | 0,24 | 0,44 | 0,48 | 0,50 | 0,47 | 0,60 | 0,62 | 0,59 | 0,60 | 0,61 | 0,61 | 0,59 | 0,55 | 0,55 | 0,50 | 0,55 | 0,56 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,32 | 0,33 | 0,48 | 0,44 | 0,36 | 0,32 | 0,44 | 0,45 | 0,47 | 0,49 | 0,50 | 0,52 | 0,52 | 0,49 | 0,47 | 0,42 | 0,43 | 0,40 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,5% | 24,5% | 26,3% | 18,4% | 24,9% | 18,3% | 5,8% | 6,3% | 6,0% | 11,3% | 14,5% | 16,3% | 16,4% | 22,6% | 21,6% | 23,0% | 23,3% | 92,8% | 93,3% | 20,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,0% | 12,8% | 31,5% | 12,3% | 19,4% | 18,7% | 6,0% | 8,2% | 4,9% | 9,6% | 12,0% | 13,8% | 18,6% | 18,0% | 19,0% | 22,5% | 21,1% | 75,9% | 106,7% | 22,8% |
| Net Kâr Marjı | 11,5% | 16,2% | 77,5% | 24,7% | 33,9% | 13,5% | 1,7% | -0,1% | -6,9% | 2,6% | 3,1% | 4,7% | 4,7% | 3,8% | 6,4% | 8,6% | 7,8% | 8,7% | 7,0% | 12,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,6% | -3,3% | -11,8% | -4,4% | 2,9% | 11,7% | 0,0% | 12,3% | 5,4% | 14,6% | 0,5% | 10,7% | 12,4% | 4,8% | -20,7% | 8,7% | -0,8% | -8,7% | -4,8% | -15,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |