SHYAMACOMPShyama Computronics & Services Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $390.108 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹103,81 Mn | ₹102,15 Mn | ₹100,35 Mn | ₹102,40 Mn | ₹98,01 Mn | ₹97,20 Mn | ₹95,99 Mn | ₹95,77 Mn | ₹96,57 Mn | ₹100,01 Mn | ₹99,00 Mn | ₹98,78 Mn | ₹97,79 Mn | ₹97,78 Mn | ₹97,81 Mn | ₹97,86 Mn | ₹98,13 Mn | ₹98,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹95.840 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹102,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,83 Mn | ₹1,67 Mn | ₹1,47 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹95.840 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,79 Mn | ₹2,47 Mn | ₹2,08 Mn | ₹1,52 Mn | ₹1,48 Mn | ₹1,50 Mn | ₹423.500 | ₹995.000 | ₹1,45 Mn | ₹4,50 Mn | ₹1,60 Mn | ₹715.472 | ₹648.000 | ₹439.500 | ₹347.000 | ₹387.000 | ₹370.500 | ₹253.500 |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | — | — | — | ₹4,45 Mn | ₹3,50 Mn | ₹1,00 Mn | ₹403.676 | ₹489.105 | ₹313.320 | ₹208.943 | ₹284.943 | ₹262.689 | -₹144.439 |
| FAVÖK | ₹533.260 | -₹105.860 | -₹254.940 | -₹1,42 Mn | -₹1,05 Mn | -₹593.520 | -₹1,63 Mn | -₹1,02 Mn | -₹455.690 | ₹2,14 Mn | -₹430.050 | -₹249.660 | ₹4.980 | -₹17.480 | -₹9.470 | ₹14.430 | ₹10.890 | -₹120.630 |
| Net Kâr | ₹1,14 Mn | ₹1,44 Mn | ₹1,10 Mn | ₹1,06 Mn | ₹388.920 | ₹790.486 | ₹54.109 | ₹1.313 | ₹3.468 | -₹10.331 | -₹31.144 | -₹310 | -₹310 | -₹23.660 | -₹27.284 | -₹3.631 | -₹12.916 | -₹144.439 |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,14 | 0,11 | 0,11 | 0,04 | 0,08 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹25.000 | -₹2,09 Mn | ₹1,02 Mn | -₹24,63 Mn | — | ₹3,99 Mn | -₹173.160 | -₹6,56 Mn | -₹4,72 Mn | -₹17,80 Mn | -₹1,50 Mn | -₹11,71 Mn | -₹123.520 | ₹1,98 Mn | -₹29.470 | ₹2,31 Mn | -₹3,40 Mn | -₹38,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,8% | 1,7% | 1,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | 307,2% | 77,8% | 62,7% | 56,4% | 75,5% | 71,3% | 60,2% | 73,6% | 70,9% | -57,0% |
| FAVÖK Marjı | 19,1% | -4,3% | -12,3% | -93,8% | -71,1% | -39,6% | -384,0% | -102,7% | -31,4% | 47,7% | -26,9% | -34,9% | 0,8% | -4,0% | -2,7% | 3,7% | 2,9% | -47,6% |
| Net Kâr Marjı | 40,8% | 58,3% | 52,9% | 70,2% | 26,3% | 52,8% | 12,8% | 0,1% | 0,2% | -0,2% | -1,9% | -0,0% | -0,0% | -5,4% | -7,9% | -0,9% | -3,5% | -57,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,9% | -84,6% | 49,2% | -1.625,2% | — | 266,1% | -40,9% | -659,0% | -325,8% | -395,9% | -93,6% | -1.637,0% | -19,1% | 449,8% | -8,5% | 598,0% | -917,0% | -15.051,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |