SIMMONDSimmonds Marshall Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,69 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,11 Mr | ₹997,62 Mn | ₹1,06 Mr | ₹844,34 Mn | ₹803,10 Mn | ₹785,32 Mn | ₹632,28 Mn | ₹439,20 Mn | ₹363,72 Mn | ₹321,29 Mn | ₹195,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹898.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹584,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹671,66 Mn | ₹829,78 Mn | ₹842,32 Mn | ₹840,07 Mn | ₹888,42 Mn | ₹912,99 Mn | ₹473,36 Mn | ₹373,56 Mn | ₹278,06 Mn | ₹317,31 Mn | ₹323,63 Mn | ₹349,62 Mn | ₹306,67 Mn | ₹326,15 Mn | ₹318,14 Mn | ₹198,13 Mn | ₹137,08 Mn | ₹173,62 Mn | ₹146,44 Mn | ₹75,08 Mn |
| Net Borç† | ₹670,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,38 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,11 Mr | ₹977,58 Mn | ₹934,20 Mn | ₹711,64 Mn | ₹481,14 Mn | ₹326,84 Mn | ₹300,34 Mn | ₹238,42 Mn |
| Brüt Kâr | ₹371,64 Mn | ₹298,74 Mn | ₹218,19 Mn | ₹168,87 Mn | ₹139,90 Mn | ₹13,00 Mn | ₹91,98 Mn | ₹276,88 Mn | ₹307,69 Mn | ₹255,63 Mn | ₹224,91 Mn | ₹270,29 Mn | ₹200,43 Mn | ₹177,99 Mn | ₹230,81 Mn | ₹205,40 Mn | ₹121,69 Mn | ₹48,45 Mn | ₹62,54 Mn | ₹43,33 Mn |
| FAVÖK | ₹305,63 Mn | ₹242,51 Mn | ₹169,95 Mn | ₹118,57 Mn | ₹105,78 Mn | -₹35,21 Mn | ₹359.000 | ₹151,24 Mn | ₹207,54 Mn | ₹166,66 Mn | ₹152,94 Mn | ₹179,16 Mn | ₹134,54 Mn | ₹115,09 Mn | ₹175,48 Mn | ₹161,15 Mn | ₹97,85 Mn | ₹51,10 Mn | ₹63,31 Mn | ₹42,48 Mn |
| Net Kâr | ₹147,89 Mn | ₹89,58 Mn | ₹32,63 Mn | -₹27,09 Mn | -₹48,05 Mn | -₹178,74 Mn | -₹77,52 Mn | ₹58,62 Mn | ₹100,07 Mn | ₹63,54 Mn | ₹47,20 Mn | ₹74,18 Mn | ₹46,07 Mn | ₹35,03 Mn | ₹79,25 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹16,66 Mn | ₹28,85 Mn | ₹20,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,20 | 8,00 | 2,91 | -2,42 | -4,29 | -15,96 | -6,92 | 5,23 | 8,94 | 5,67 | 4,21 | 6,62 | 4,11 | 3,13 | 7,08 | 7,61 | 4,30 | 1,59 | 2,75 | 1,94 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹198,64 Mn | ₹9,50 Mn | -₹27,50 Mn | ₹46,24 Mn | ₹13,42 Mn | -₹72,17 Mn | -₹74,89 Mn | -₹99,71 Mn | ₹32,87 Mn | -₹28,98 Mn | ₹40,13 Mn | -₹13,10 Mn | ₹14,45 Mn | ₹5,16 Mn | -₹44,75 Mn | -₹33,66 Mn | ₹30,75 Mn | -₹31,76 Mn | -₹64,39 Mn | -₹3,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹26,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,8% | 47,6% | 52,4% | 50,5% | 53,8% | 51,5% | 33,8% | 26,5% | 22,6% | 28,6% | 32,4% | 33,1% | 36,3% | 40,6% | 40,5% | 31,3% | 31,2% | 47,7% | 45,6% | 38,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,41 | 1,19 | 1,19 | 1,11 | 0,95 | 0,75 | 1,08 | 1,38 | 1,52 | 1,39 | 1,43 | 1,35 | 1,31 | 1,22 | 1,19 | 1,13 | 1,10 | 0,90 | 0,93 | 1,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,07 | 3,55 | 3,28 | 3,17 | 2,69 | 2,29 | 2,58 | 3,32 | 3,20 | 2,64 | 2,44 | 2,44 | 1,90 | 1,67 | 1,60 | 1,22 | 0,82 | 0,56 | 0,51 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,6% | 14,4% | 11,4% | 9,1% | 8,9% | 1,0% | 6,1% | 14,3% | 16,5% | 16,6% | 15,8% | 19,0% | 18,1% | 18,2% | 24,7% | 28,9% | 25,3% | 14,8% | 20,8% | 18,2% |
| FAVÖK Marjı | 12,9% | 11,7% | 8,9% | 6,4% | 6,7% | -2,6% | 0,0% | 7,8% | 11,1% | 10,8% | 10,7% | 12,6% | 12,1% | 11,8% | 18,8% | 22,6% | 20,3% | 15,6% | 21,1% | 17,8% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 4,3% | 1,7% | -1,5% | -3,1% | -13,4% | -5,1% | 3,0% | 5,4% | 4,1% | 3,3% | 5,2% | 4,2% | 3,6% | 8,5% | 0,0% | 0,0% | 5,1% | 9,6% | 8,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,4% | 0,5% | -1,4% | 2,5% | 0,9% | -5,4% | -5,0% | -5,1% | 1,8% | -1,9% | 2,8% | -0,9% | 1,3% | 0,5% | -4,8% | -4,7% | 6,4% | -9,7% | -21,4% | -1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |