SMRUTHIORGSmruthi Organics Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,05 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,07 Mr | ₹876,13 Mn | ₹918,21 Mn | ₹877,50 Mn | ₹1,01 Mr | ₹852,06 Mn | ₹854,47 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,18 Mr | ₹980,90 Mn | ₹849,10 Mn | ₹796,12 Mn | ₹727,99 Mn | ₹668,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹21,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹312,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹735,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹85,91 Mn | ₹169,07 Mn | ₹118,66 Mn | ₹56,96 Mn | ₹30,91 Mn | ₹98,96 Mn | ₹156,58 Mn | ₹276,71 Mn | ₹314,24 Mn | ₹326,72 Mn | ₹373,67 Mn | ₹451,18 Mn | ₹469,64 Mn | ₹472,58 Mn | ₹330,43 Mn | ₹314,47 Mn | ₹297,54 Mn | ₹419,92 Mn | ₹420,28 Mn | ₹369,82 Mn |
| Net Borç† | ₹63,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,01 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,35 Mr | ₹959,62 Mn | ₹778,76 Mn | ₹714,98 Mn | ₹728,66 Mn | ₹911,33 Mn | ₹1,79 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,24 Mr | ₹719,21 Mn | ₹542,41 Mn | ₹530,52 Mn |
| Brüt Kâr | ₹135,64 Mn | ₹146,56 Mn | ₹164,63 Mn | ₹185,38 Mn | ₹249,55 Mn | ₹289,17 Mn | ₹168,16 Mn | ₹148,35 Mn | ₹105,26 Mn | ₹78,02 Mn | ₹89,52 Mn | ₹15,62 Mn | ₹2,44 Mn | ₹185,84 Mn | ₹263,77 Mn | ₹177,25 Mn | ₹167,77 Mn | ₹117,72 Mn | ₹77,23 Mn | ₹91,61 Mn |
| FAVÖK | ₹121,87 Mn | ₹109,09 Mn | ₹113,94 Mn | ₹95,04 Mn | ₹187,05 Mn | ₹270,53 Mn | ₹147,19 Mn | ₹145,73 Mn | ₹18,80 Mn | ₹91,74 Mn | ₹97,31 Mn | ₹26,94 Mn | ₹9,03 Mn | ₹179,36 Mn | ₹237,55 Mn | ₹151,29 Mn | ₹150,43 Mn | ₹100,05 Mn | ₹73,33 Mn | ₹79,61 Mn |
| Net Kâr | ₹34,26 Mn | ₹35,63 Mn | ₹35,90 Mn | ₹41,31 Mn | ₹103,82 Mn | ₹171,07 Mn | ₹84,47 Mn | ₹68,62 Mn | -₹32,13 Mn | ₹15,85 Mn | ₹7,23 Mn | -₹38,14 Mn | -₹61,52 Mn | ₹63,53 Mn | ₹106,40 Mn | ₹100,33 Mn | ₹55,49 Mn | ₹14,92 Mn | ₹19,71 Mn | ₹25,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,99 | 3,11 | 3,14 | 3,61 | 9,07 | 14,95 | 7,38 | 5,99 | -2,81 | 1,38 | 0,63 | -3,33 | -5,37 | 5,55 | 9,30 | 8,76 | 4,85 | 1,30 | 1,72 | 2,21 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹37,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹127,94 Mn | -₹32,97 Mn | -₹48,08 Mn | ₹18,82 Mn | -₹50,44 Mn | ₹177,70 Mn | ₹138,24 Mn | ₹38,42 Mn | -₹27,90 Mn | ₹30,83 Mn | ₹75,76 Mn | ₹17,89 Mn | ₹14,93 Mn | -₹113,98 Mn | -₹5,59 Mn | -₹22,15 Mn | ₹127,62 Mn | ₹3,57 Mn | -₹55,91 Mn | -₹113,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹84,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,2% | 15,0% | 10,0% | 5,3% | 3,5% | 10,8% | 17,8% | 27,4% | 36,9% | 38,2% | 36,2% | 41,4% | 37,4% | 36,7% | 28,0% | 32,1% | 35,0% | 52,7% | 57,7% | 55,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,96 | 1,11 | 1,06 | 1,32 | 1,52 | 1,35 | 1,47 | 1,34 | 1,13 | 0,91 | 0,69 | 0,67 | 0,73 | 1,39 | 1,73 | 1,57 | 1,46 | 0,90 | 0,75 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,37 | 1,70 | 1,73 | 1,91 | 1,81 | 1,69 | 1,75 | 1,84 | 1,31 | 1,06 | 0,97 | 0,99 | 1,24 | 2,44 | 2,77 | 2,10 | 1,68 | 0,98 | 0,74 | 0,72 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,4% | 11,7% | 13,0% | 13,2% | 18,8% | 23,3% | 13,1% | 11,0% | 11,0% | 10,0% | 12,5% | 2,1% | 0,3% | 10,4% | 12,9% | 11,5% | 13,6% | 16,4% | 14,2% | 17,3% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 8,7% | 9,0% | 6,8% | 14,1% | 21,8% | 11,4% | 10,8% | 2,0% | 11,8% | 13,6% | 3,7% | 1,0% | 10,0% | 11,7% | 9,8% | 12,2% | 13,9% | 13,5% | 15,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,4% | 2,9% | 2,8% | 2,9% | 7,8% | 13,8% | 6,6% | 5,1% | -3,3% | 2,0% | 1,0% | -5,2% | -6,8% | 3,5% | 5,2% | 6,5% | 4,5% | 2,1% | 3,6% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,7% | -2,6% | -3,8% | 1,3% | -3,8% | 14,3% | 10,7% | 2,8% | -2,9% | 4,0% | 10,6% | 2,5% | 1,6% | -6,4% | -0,3% | -1,4% | 10,3% | 0,5% | -10,3% | -21,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |