SOLIMACSolitaire Machine Tools Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹288,30 Mn | ₹292,96 Mn | ₹277,62 Mn | ₹215,96 Mn | ₹200,00 Mn | ₹202,14 Mn | ₹203,47 Mn | ₹195,82 Mn | ₹190,09 Mn | ₹176,63 Mn | ₹161,16 Mn | ₹169,23 Mn | ₹168,24 Mn | ₹140,46 Mn | ₹167,08 Mn | ₹160,86 Mn | ₹156,90 Mn | ₹181,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹87,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹201,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹41,39 Mn | ₹55,57 Mn | ₹20,35 Mn | ₹5,31 Mn | ₹4,74 Mn | ₹291.170 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹807.743 | ₹10,85 Mn | ₹12,61 Mn | ₹4,39 Mn | ₹2,50 Mn | ₹7,27 Mn | ₹28,32 Mn | ₹36,62 Mn |
| Net Borç† | -₹4,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹190,66 Mn | ₹225,02 Mn | ₹208,64 Mn | ₹186,74 Mn | ₹135,79 Mn | ₹171,59 Mn | ₹122,61 Mn | ₹155,96 Mn | ₹163,62 Mn | ₹183,41 Mn | ₹156,39 Mn | ₹107,75 Mn | ₹92,10 Mn | ₹103,45 Mn | ₹140,77 Mn | ₹95,50 Mn | ₹62,64 Mn | ₹75,71 Mn |
| Brüt Kâr | ₹39,75 Mn | ₹53,68 Mn | ₹40,66 Mn | ₹39,11 Mn | ₹22,09 Mn | ₹20,43 Mn | ₹19,57 Mn | ₹31,66 Mn | ₹34,23 Mn | ₹45,75 Mn | ₹27,45 Mn | ₹23,49 Mn | ₹17,33 Mn | ₹28,70 Mn | ₹46,15 Mn | ₹25,99 Mn | ₹12,24 Mn | ₹25,54 Mn |
| FAVÖK | ₹26,48 Mn | ₹33,49 Mn | ₹27,13 Mn | ₹26,05 Mn | ₹16,38 Mn | ₹16,02 Mn | ₹20,23 Mn | ₹29,16 Mn | ₹30,70 Mn | ₹35,56 Mn | ₹23,03 Mn | ₹20,92 Mn | ₹11,17 Mn | ₹20,52 Mn | ₹27,74 Mn | ₹22,51 Mn | ₹11,58 Mn | ₹18,48 Mn |
| Net Kâr | ₹13,45 Mn | ₹23,45 Mn | ₹18,04 Mn | ₹15,95 Mn | ₹10,56 Mn | ₹14,18 Mn | ₹6,61 Mn | ₹12,98 Mn | ₹18,58 Mn | ₹20,37 Mn | ₹10,10 Mn | ₹5,99 Mn | ₹3,72 Mn | ₹8,82 Mn | ₹13,46 Mn | ₹7,72 Mn | ₹1,71 Mn | ₹6,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,96 | 5,16 | 3,97 | 3,51 | 2,32 | 3,12 | 1,45 | 2,86 | 4,09 | 4,48 | 2,29 | 1,36 | 0,82 | 1,94 | 2,96 | 1,70 | 0,38 | 1,37 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹36,62 Mn | -₹26,24 Mn | -₹17,41 Mn | -₹1,03 Mn | -₹5,96 Mn | ₹23,71 Mn | -₹4,14 Mn | ₹10,05 Mn | ₹16,66 Mn | ₹9,30 Mn | ₹18,10 Mn | -₹2,92 Mn | ₹6,10 Mn | -₹5,82 Mn | ₹12,63 Mn | ₹37,48 Mn | ₹6,07 Mn | -₹14,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹14,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,4% | 19,0% | 7,3% | 2,5% | 2,4% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,5% | 6,4% | 7,5% | 3,1% | 1,5% | 4,5% | 18,1% | 20,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,77 | 0,75 | 0,86 | 0,68 | 0,85 | 0,60 | 0,80 | 0,86 | 1,04 | 0,97 | 0,64 | 0,55 | 0,74 | 0,84 | 0,59 | 0,40 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,95 | 1,12 | 1,04 | 0,93 | 0,68 | 0,85 | 0,61 | 0,78 | 0,81 | 0,91 | 0,78 | 0,54 | 0,46 | 0,51 | 0,70 | 0,47 | 0,31 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,9% | 23,9% | 19,5% | 20,9% | 16,3% | 11,9% | 16,0% | 20,3% | 20,9% | 24,9% | 17,6% | 21,8% | 18,8% | 27,7% | 32,8% | 27,2% | 19,5% | 33,7% |
| FAVÖK Marjı | 13,9% | 14,9% | 13,0% | 13,9% | 12,1% | 9,3% | 16,5% | 18,7% | 18,8% | 19,4% | 14,7% | 19,4% | 12,1% | 19,8% | 19,7% | 23,6% | 18,5% | 24,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,1% | 10,4% | 8,6% | 8,5% | 7,8% | 8,3% | 5,4% | 8,3% | 11,4% | 11,1% | 6,5% | 5,6% | 4,0% | 8,5% | 9,6% | 8,1% | 2,7% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,2% | -11,7% | -8,3% | -0,6% | -4,4% | 13,8% | -3,4% | 6,4% | 10,2% | 5,1% | 11,6% | -2,7% | 6,6% | -5,6% | 9,0% | 39,2% | 9,7% | -18,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |