SOURCEINDSource Industries (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹49,25 Mn | ₹45,77 Mn | ₹45,84 Mn | ₹47,16 Mn | ₹48,25 Mn | ₹49,75 Mn | ₹50,66 Mn | ₹52,08 Mn | ₹53,21 Mn | ₹96,27 Mn | ₹65,51 Mn | ₹67,53 Mn | ₹74,05 Mn | ₹76,67 Mn | ₹60,13 Mn | ₹132,37 Mn | ₹64,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹580.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹44,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,00 Mn | ₹2,00 Mn | ₹2,24 Mn | ₹2,19 Mn | ₹2,59 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | — | — | ₹1,32 Mn | ₹3,63 Mn | ₹36,59 Mn | ₹36,35 Mn | ₹24,44 Mn |
| Net Borç† | ₹1,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,43 Mn | ₹1,37 Mn | ₹657.000 | ₹520.000 | ₹452.600 | ₹477.800 | ₹892.490 | ₹787.440 | ₹1,04 Mn | ₹153,95 Mn | ₹698.494 | ₹692.471 | ₹695.750 | ₹23,74 Mn | ₹56,35 Mn | ₹66,55 Mn | ₹706.563 |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | ₹7.910 | ₹70.860 | ₹563.199 | — | ₹571.520 | ₹1,78 Mn | ₹443.494 | ₹512.471 | -₹906.303 | -₹5,10 Mn | -₹5,57 Mn | -₹7,28 Mn | -₹7,86 Mn |
| FAVÖK | ₹881.000 | ₹79.000 | -₹1,45 Mn | -₹753.310 | -₹1,88 Mn | -₹1,18 Mn | -₹1,44 Mn | -₹1,51 Mn | -₹1,39 Mn | ₹216.690 | -₹1,57 Mn | -₹558.040 | -₹1,31 Mn | ₹1,03 Mn | -₹1,07 Mn | -₹1,59 Mn | ₹7,70 Mn |
| Net Kâr | ₹1,22 Mn | ₹78.000 | -₹1,46 Mn | -₹756.170 | -₹1,89 Mn | -₹1,17 Mn | -₹1,42 Mn | -₹1,01 Mn | -₹1,41 Mn | ₹209.202 | -₹1,58 Mn | -₹569.452 | -₹8,42 Mn | -₹4,12 Mn | -₹4,24 Mn | -₹7,27 Mn | ₹1,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,01 | -0,13 | -0,07 | -0,17 | -0,11 | -0,13 | -0,09 | -0,13 | 0,02 | -0,14 | -0,05 | -0,74 | -0,36 | -0,55 | -0,93 | 0,24 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹533.000 | -₹1,68 Mn | -₹452.000 | ₹609.000 | -₹1,55 Mn | ₹110.770 | -₹1,66 Mn | -₹1,48 Mn | -₹126.210 | ₹33,96 Mn | — | — | -₹3,32 Mn | — | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,1% | 4,4% | 4,9% | 4,6% | 5,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | — | — | 1,8% | 4,7% | 60,8% | 27,5% | 37,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 1,60 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,31 | 0,94 | 0,50 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 3,48 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,54 | 1,27 | 1,50 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | 1,7% | 14,8% | 63,1% | — | 54,9% | 1,2% | 63,5% | 74,0% | -130,3% | -21,5% | -9,9% | -10,9% | -1.112,7% |
| FAVÖK Marjı | 16,2% | 5,8% | -221,2% | -144,9% | -416,2% | -247,6% | -160,9% | -192,4% | -133,7% | 0,1% | -225,3% | -80,6% | -188,2% | 4,4% | -1,9% | -2,4% | 1.089,6% |
| Net Kâr Marjı | 22,4% | 5,7% | -221,5% | -145,4% | -416,9% | -244,7% | -158,6% | -128,5% | -135,5% | 0,1% | -226,5% | -82,2% | -1.210,1% | -17,4% | -7,5% | -10,9% | 268,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,8% | -122,4% | -68,8% | 117,1% | -343,0% | 23,2% | -186,0% | -187,7% | -12,1% | 22,1% | — | — | -477,5% | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |