SOURCENTRLSource Natural Foods & Herbal Supplements Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹409,30 Mn | ₹363,34 Mn | ₹248,84 Mn | ₹216,90 Mn | ₹193,23 Mn | ₹172,68 Mn | ₹131,82 Mn | ₹108,45 Mn | ₹111,39 Mn | ₹115,25 Mn | ₹66,20 Mn | ₹60,02 Mn | ₹55,00 Mn | ₹49,60 Mn | ₹44,65 Mn | ₹40,20 Mn | ₹48,23 Mn | ₹37,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹15,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹151,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹257,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹77,88 Mn | ₹74,11 Mn | ₹12,36 Mn | ₹235.000 | ₹415.716 | ₹9,33 Mn | ₹11,18 Mn | ₹1,65 Mn | ₹17,73 Mn | ₹19,09 Mn | ₹755.652 | ₹883.944 | ₹0,00 | ₹22,18 Mn | ₹20,24 Mn | ₹10,03 Mn | ₹4,73 Mn | ₹29,09 Mn |
| Net Borç† | ₹55,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹703,77 Mn | ₹449,23 Mn | ₹272,97 Mn | ₹197,86 Mn | ₹215,26 Mn | ₹248,80 Mn | ₹135,91 Mn | ₹128,07 Mn | ₹108,39 Mn | ₹159,40 Mn | ₹109,24 Mn | ₹65,38 Mn | ₹45,15 Mn | ₹37,27 Mn | ₹15,49 Mn | ₹4,52 Mn | ₹3,46 Mn | ₹2,12 Mn |
| Brüt Kâr | ₹76,90 Mn | ₹59,58 Mn | ₹47,39 Mn | ₹46,04 Mn | ₹60,20 Mn | ₹98,24 Mn | ₹47,37 Mn | ₹38,92 Mn | ₹28,87 Mn | ₹66,54 Mn | ₹41,05 Mn | ₹16,22 Mn | ₹12,21 Mn | ₹13,17 Mn | ₹24.022 | -₹4,90 Mn | -₹4,83 Mn | ₹335.965 |
| FAVÖK | ₹59,00 Mn | ₹44,86 Mn | ₹44,74 Mn | ₹36,09 Mn | ₹38,15 Mn | ₹48,81 Mn | ₹24,93 Mn | ₹18,06 Mn | ₹14,12 Mn | ₹19,49 Mn | ₹9,63 Mn | ₹7,06 Mn | ₹3,57 Mn | ₹5,75 Mn | -₹2,48 Mn | -₹11,21 Mn | -₹5,71 Mn | -₹1,02 Mn |
| Net Kâr | ₹33,99 Mn | ₹29,04 Mn | ₹17,36 Mn | ₹21,21 Mn | ₹24,33 Mn | ₹33,74 Mn | ₹16,40 Mn | ₹10,26 Mn | ₹8,01 Mn | ₹14,04 Mn | ₹4,27 Mn | ₹1,58 Mn | ₹1,72 Mn | ₹3,55 Mn | -₹6,51 Mn | -₹13,00 Mn | -₹7,34 Mn | -₹859.769 |
| Hisse Başı Kâr | 5,28 | 4,51 | 2,70 | 3,30 | 3,78 | 5,24 | 2,55 | 1,59 | 1,24 | 2,18 | 0,66 | 0,26 | 0,33 | 0,79 | -1,45 | -2,89 | -1,63 | -1,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹37,38 Mn | -₹6,48 Mn | ₹25,01 Mn | ₹22,77 Mn | — | ₹30,63 Mn | -₹6,04 Mn | ₹21,45 Mn | -₹5,02 Mn | -₹13,21 Mn | ₹2,33 Mn | -₹440.000 | -₹4,09 Mn | ₹1,93 Mn | -₹7,09 Mn | -₹15,28 Mn | -₹8,62 Mn | -₹10,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹6,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,0% | 20,4% | 5,0% | 0,1% | 0,2% | 5,4% | 8,5% | 1,5% | 15,9% | 16,6% | 1,1% | 1,5% | 0,0% | 44,7% | 45,3% | 24,9% | 9,8% | 78,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,72 | 1,24 | 1,10 | 0,91 | 1,11 | 1,44 | 1,03 | 1,18 | 0,97 | 1,38 | 1,65 | 1,09 | 0,82 | 0,75 | 0,35 | 0,11 | 0,07 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,73 | 1,74 | 1,06 | 0,77 | 0,84 | 0,97 | 0,53 | 0,50 | 0,42 | 0,62 | 0,42 | 0,25 | 0,18 | 0,14 | 0,06 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,9% | 13,3% | 17,4% | 23,3% | 28,0% | 39,5% | 34,9% | 30,4% | 26,6% | 41,7% | 37,6% | 24,8% | 27,1% | 35,3% | 0,2% | -108,4% | -139,4% | 15,8% |
| FAVÖK Marjı | 8,4% | 10,0% | 16,4% | 18,2% | 17,7% | 19,6% | 18,3% | 14,1% | 13,0% | 12,2% | 8,8% | 10,8% | 7,9% | 15,4% | -16,0% | -248,0% | -165,0% | -48,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 6,5% | 6,4% | 10,7% | 11,3% | 13,6% | 12,1% | 8,0% | 7,4% | 8,8% | 3,9% | 2,4% | 3,8% | 9,5% | -42,0% | -287,7% | -212,1% | -40,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,3% | -1,4% | 9,2% | 11,5% | — | 12,3% | -4,4% | 16,7% | -4,6% | -8,3% | 2,1% | -0,7% | -9,1% | 5,2% | -45,8% | -338,1% | -249,0% | -497,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |