SOUTLATSouthern Latex Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹70,88 Mn | ₹69,04 Mn | ₹66,57 Mn | ₹64,78 Mn | ₹62,39 Mn | ₹59,95 Mn | ₹57,58 Mn | ₹56,93 Mn | ₹54,06 Mn | ₹52,55 Mn | ₹51,30 Mn | ₹50,32 Mn | ₹49,65 Mn | ₹49,64 Mn | ₹48,30 Mn | ₹46,13 Mn | ₹22,29 Mn | ₹22,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹311.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹417.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹70,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹704.883 | ₹810.563 | ₹985.563 | ₹985.563 | ₹0,00 | ₹685.563 | ₹485.563 | ₹472.758 | ₹3,40 Mn | ₹11,64 Mn |
| Net Borç† | -₹311.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹66.000 | ₹1,43 Mn | ₹4,08 Mn | ₹11,57 Mn | ₹18,35 Mn | ₹21,52 Mn | ₹24,22 Mn | ₹19,50 Mn | ₹15,86 Mn |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | -₹142.587 | -₹143.000 | -₹142.587 | -₹984.938 | -₹211.695 | -₹257.944 | -₹314.298 | -₹462.506 | -₹1,14 Mn | -₹963.209 | -₹2,25 Mn | ₹1,05 Mn | ₹2,55 Mn | ₹4,60 Mn | ₹6,37 Mn | ₹2,44 Mn | ₹803.202 |
| FAVÖK | -₹2,14 Mn | -₹2,50 Mn | -₹1,70 Mn | -₹2,34 Mn | -₹2,19 Mn | -₹2,07 Mn | -₹2,36 Mn | -₹2,01 Mn | -₹2,17 Mn | -₹2,20 Mn | -₹2,05 Mn | -₹509.880 | ₹1,58 Mn | ₹3,11 Mn | ₹3,63 Mn | ₹7,07 Mn | ₹2,82 Mn | ₹2,27 Mn |
| Net Kâr | ₹2,75 Mn | ₹2,32 Mn | ₹2,35 Mn | ₹2,35 Mn | ₹1,99 Mn | ₹1,91 Mn | ₹1,87 Mn | ₹1,86 Mn | ₹1,55 Mn | ₹1,40 Mn | ₹1,31 Mn | ₹1,12 Mn | ₹313.412 | ₹1,71 Mn | ₹2,55 Mn | ₹5,85 Mn | ₹1,48 Mn | ₹793.662 |
| Hisse Başı Kâr | 0,37 | 0,31 | 0,32 | 0,32 | 0,27 | 0,26 | 0,25 | 0,25 | 0,21 | 0,19 | 0,18 | 0,15 | 0,04 | 0,23 | 0,35 | 0,80 | 0,28 | 0,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹536.000 | ₹743.550 | -₹460.000 | -₹24.490 | ₹238.920 | ₹105.390 | ₹269.870 | — | -₹39.900 | ₹404.350 | ₹1,62 Mn | ₹5,17 Mn | — | -₹159.720 | -₹957.870 | -₹15,55 Mn | -₹1,65 Mn | -₹699.350 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,3% | 1,5% | 1,9% | 2,0% | 0,0% | 1,4% | 1,0% | 1,0% | 15,3% | 51,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,08 | 0,23 | 0,37 | 0,45 | 0,53 | 0,87 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,06 | 0,16 | 0,26 | 0,31 | 0,34 | 0,28 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -1.722,9% | -67,4% | -55,2% | 9,1% | 13,9% | 21,4% | 26,3% | 12,5% | 5,1% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -3.330,9% | -143,1% | -12,5% | 13,6% | 17,0% | 16,9% | 29,2% | 14,5% | 14,3% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.116,0% | 91,8% | 27,5% | 2,7% | 9,3% | 11,8% | 24,2% | 7,6% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 612,7% | 113,3% | 126,9% | — | -0,9% | -4,5% | -64,2% | -8,5% | -4,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |