SPARKLEGRSparkle Gold Rock Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹561,95 Mn | ₹51,77 Mn | ₹16,87 Mn | ₹10,59 Mn | ₹11,05 Mn | ₹29,63 Mn | ₹31,20 Mn | ₹36,59 Mn | ₹33,71 Mn | ₹34,91 Mn | ₹41,00 Mn | ₹56,06 Mn | ₹82,86 Mn | ₹75,00 Mn | ₹70,33 Mn | ₹140,00 Mn | ₹92,56 Mn | ₹71,20 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹509,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹52,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹160,46 Mn | ₹4,51 Mn | ₹0,00 | ₹25,22 Mn | ₹24,78 Mn | ₹32,47 Mn | ₹32,08 Mn | ₹32,08 Mn | ₹31,95 Mn | ₹31,25 Mn | ₹28,00 Mn | ₹35,67 Mn | ₹15,96 Mn | ₹20,58 Mn | ₹23,57 Mn | ₹20,25 Mn | ₹9,35 Mn | ₹5,18 Mn |
| Net Borç† | ₹149,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,12 Mr | ₹90,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹19,30 Mn | ₹56,78 Mn | ₹56,84 Mn | ₹74,45 Mn | ₹38,03 Mn | ₹65,42 Mn | ₹76,32 Mn | ₹115,34 Mn | ₹181,31 Mn | ₹166,79 Mn | ₹140,90 Mn | ₹224,75 Mn | ₹108,51 Mn | ₹126,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹58,62 Mn | ₹2,38 Mn | -₹114.000 | -₹177.705 | ₹1,28 Mn | ₹2,82 Mn | ₹2,10 Mn | ₹9,72 Mn | ₹4,10 Mn | -₹1,94 Mn | -₹9,65 Mn | -₹2,74 Mn | ₹3,15 Mn | ₹4,54 Mn | -₹12,25 Mn | ₹10,89 Mn | ₹6,86 Mn | ₹6,26 Mn |
| FAVÖK | ₹52,40 Mn | -₹2,56 Mn | -₹3,59 Mn | -₹1,33 Mn | -₹1,57 Mn | -₹4,98 Mn | -₹3,99 Mn | ₹3,12 Mn | -₹1,18 Mn | -₹6,52 Mn | -₹11,61 Mn | -₹6,70 Mn | ₹1,25 Mn | ₹2,86 Mn | -₹13,13 Mn | ₹5,56 Mn | ₹3,94 Mn | ₹4,54 Mn |
| Net Kâr | ₹41,46 Mn | -₹2,45 Mn | ₹32,07 Mn | -₹598.015 | -₹1,19 Mn | -₹4,74 Mn | -₹4,02 Mn | ₹3,75 Mn | ₹380.529 | -₹4,81 Mn | -₹11,68 Mn | -₹8,68 Mn | -₹3,32 Mn | -₹3,07 Mn | -₹18,63 Mn | ₹1,85 Mn | ₹684.411 | ₹1,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,26 | -0,55 | 7,16 | -0,13 | -0,27 | -1,06 | -0,90 | 0,84 | 0,08 | -1,07 | -2,61 | -1,94 | -0,74 | -0,69 | -4,16 | 0,41 | 0,15 | 0,26 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹155,52 Mn | -₹4,19 Mn | — | -₹401.120 | ₹6,18 Mn | -₹1,85 Mn | -₹4,50 Mn | ₹3,15 Mn | -₹4,37 Mn | ₹536.350 | ₹371.220 | -₹18,99 Mn | ₹10,14 Mn | -₹5,28 Mn | -₹1,02 Mn | -₹11,28 Mn | -₹1,31 Mn | -₹567.070 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹34.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,6% | 8,7% | 0,0% | 238,2% | 224,3% | 109,6% | 102,8% | 87,7% | 94,8% | 89,5% | 68,3% | 63,6% | 19,3% | 27,4% | 33,5% | 14,5% | 10,1% | 7,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,99 | 1,74 | 0,00 | 0,00 | 1,75 | 1,92 | 1,82 | 2,03 | 1,13 | 1,87 | 1,86 | 2,06 | 2,19 | 2,22 | 2,00 | 1,61 | 1,17 | 1,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 21,18 | 1,71 | 0,00 | 0,00 | 0,37 | 1,08 | 1,08 | 1,41 | 0,72 | 1,24 | 1,45 | 2,19 | 3,44 | 3,17 | 2,67 | 4,27 | 2,06 | 2,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,3% | 2,6% | — | — | 6,6% | 5,0% | 3,7% | 13,1% | 10,8% | -3,0% | -12,6% | -2,4% | 1,7% | 2,7% | -8,7% | 4,8% | 6,3% | 5,0% |
| FAVÖK Marjı | 4,7% | -2,8% | — | — | -8,1% | -8,8% | -7,0% | 4,2% | -3,1% | -10,0% | -15,2% | -5,8% | 0,7% | 1,7% | -9,3% | 2,5% | 3,6% | 3,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | -2,7% | — | — | -6,2% | -8,4% | -7,1% | 5,0% | 1,0% | -7,3% | -15,3% | -7,5% | -1,8% | -1,8% | -13,2% | 0,8% | 0,6% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,9% | -4,7% | — | — | 32,0% | -3,3% | -7,9% | 4,2% | -11,5% | 0,8% | 0,5% | -16,5% | 5,6% | -3,2% | -0,7% | -5,0% | -1,2% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |