SRGFFLSRG Fingrow Finance Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹154,78 Mn | ₹152,89 Mn | ₹149,12 Mn | ₹145,24 Mn | ₹141,05 Mn | ₹171,55 Mn | ₹198,80 Mn | ₹228,53 Mn | ₹239,81 Mn | ₹164,91 Mn | ₹145,92 Mn | ₹98,63 Mn | ₹91,83 Mn | ₹51,39 Mn | ₹48,65 Mn | ₹40,49 Mn | ₹30,73 Mn | ₹23,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹33,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹149,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹32,89 Mn | ₹66,80 Mn | ₹99,12 Mn | ₹117,53 Mn | ₹84,88 Mn | ₹70,47 Mn | ₹25,76 Mn | ₹21,42 Mn | ₹33,56 Mn | ₹31,03 Mn | ₹25,67 Mn | ₹16,91 Mn | ₹9,80 Mn |
| Net Borç† | -₹74,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹11,80 Mn | ₹13,03 Mn | ₹14,40 Mn | ₹18,12 Mn | ₹20,97 Mn | ₹30,49 Mn | ₹37,11 Mn | ₹38,13 Mn | ₹31,77 Mn | ₹26,39 Mn | ₹19,73 Mn | ₹16,41 Mn | ₹12,01 Mn | ₹10,75 Mn | ₹8,26 Mn | ₹6,25 Mn | ₹4,32 Mn | ₹4,62 Mn |
| Brüt Kâr | ₹11,59 Mn | ₹12,80 Mn | ₹14,15 Mn | ₹17,88 Mn | ₹20,81 Mn | ₹29,89 Mn | ₹36,05 Mn | ₹36,78 Mn | ₹23,65 Mn | ₹18,82 Mn | ₹10,98 Mn | ₹10,59 Mn | ₹8,31 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹2,99 Mn | ₹5,23 Mn | ₹5,45 Mn | ₹6,10 Mn | ₹8,13 Mn | ₹12,96 Mn | ₹16,20 Mn | ₹21,51 Mn | ₹18,69 Mn | ₹16,63 Mn | ₹10,46 Mn | ₹7,98 Mn | ₹6,51 Mn | ₹7,41 Mn | ₹6,23 Mn | ₹3,83 Mn | ₹2,34 Mn | ₹2,25 Mn |
| Net Kâr | ₹2,14 Mn | ₹3,48 Mn | ₹4,71 Mn | ₹5,19 Mn | ₹3,86 Mn | ₹5,06 Mn | ₹3,81 Mn | ₹6,09 Mn | ₹4,93 Mn | ₹3,79 Mn | ₹2,62 Mn | ₹2,36 Mn | ₹1,72 Mn | ₹1,53 Mn | ₹1,13 Mn | ₹590.000 | ₹422.000 | ₹492.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,65 | 0,88 | 0,97 | 0,72 | 0,94 | 0,71 | 1,13 | 1,23 | 0,98 | 0,68 | 0,61 | 0,73 | 0,39 | 0,29 | 0,15 | 0,11 | 0,13 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,49 Mn | ₹6,32 Mn | ₹2,47 Mn | ₹373.000 | -₹23,57 Mn | ₹6,37 Mn | ₹4,03 Mn | — | -₹38,38 Mn | -₹15,89 Mn | -₹25,13 Mn | -₹7,37 Mn | -₹36,35 Mn | -₹1,49 Mn | -₹5,95 Mn | -₹7,10 Mn | -₹7,57 Mn | ₹661.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,2% | 33,6% | 43,4% | 49,0% | 51,5% | 48,3% | 26,1% | 23,3% | 65,3% | 63,8% | 63,4% | 55,0% | 41,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,12 | 0,15 | 0,18 | 0,19 | 0,17 | 0,13 | 0,16 | 0,14 | 0,17 | 0,13 | 0,21 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,12 | 0,14 | 0,20 | 0,25 | 0,25 | 0,21 | 0,18 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,3% | 98,3% | 98,3% | 98,7% | 99,2% | 98,0% | 97,1% | 96,5% | 74,4% | 71,3% | 55,7% | 64,5% | 69,1% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 25,4% | 40,1% | 37,9% | 33,7% | 38,8% | 42,5% | 43,7% | 56,4% | 58,8% | 63,0% | 53,0% | 48,7% | 54,2% | 68,9% | 75,4% | 61,4% | 54,2% | 48,6% |
| Net Kâr Marjı | 18,1% | 26,7% | 32,7% | 28,7% | 18,4% | 16,6% | 10,3% | 16,0% | 15,5% | 14,4% | 13,3% | 14,4% | 14,3% | 14,2% | 13,6% | 9,4% | 9,8% | 10,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,1% | 48,5% | 17,1% | 2,1% | -112,4% | 20,9% | 10,8% | — | -120,8% | -60,2% | -127,4% | -44,9% | -302,6% | -13,9% | -72,1% | -113,6% | -175,1% | 14,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |