SSPNFINSSPN Finance Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $283.355 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹70,66 Mn | ₹65,24 Mn | ₹62,08 Mn | ₹63,15 Mn | ₹62,00 Mn | ₹50,93 Mn | ₹50,21 Mn | ₹49,33 Mn | ₹48,77 Mn | ₹46,11 Mn | ₹56,24 Mn | ₹44,99 Mn | ₹35,76 Mn | ₹11,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹340.053 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹26,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹44,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹25,61 Mn | ₹15,13 Mn | ₹11,19 Mn | ₹11,79 Mn | ₹10,03 Mn | ₹275.000 | ₹275.000 | ₹6,34 Mn | ₹6,44 Mn | ₹813.000 | ₹16,68 Mn | ₹8,24 Mn | ₹12,89 Mn | ₹9.000 |
| Net Borç† | ₹25,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | ₹3,14 Mn | ₹3,04 Mn | ₹2,58 Mn | ₹2,71 Mn | ₹4,08 Mn | ₹3,73 Mn | ₹3,89 Mn | ₹4,45 Mn | ₹4,70 Mn | ₹4,58 Mn | ₹4,14 Mn | ₹4,56 Mn | ₹2,21 Mn | ₹4,79 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,23 Mn | ₹2,03 Mn | ₹1,68 Mn | ₹1,75 Mn | ₹3,76 Mn | ₹3,57 Mn | ₹3,61 Mn | ₹3,90 Mn | ₹3,79 Mn | ₹3,76 Mn | ₹3,26 Mn | ₹3,92 Mn | ₹1,91 Mn | — |
| FAVÖK | ₹207.700 | ₹137.920 | ₹80.040 | ₹18.180 | ₹798.750 | ₹875.330 | ₹1,48 Mn | ₹1,38 Mn | ₹1,73 Mn | ₹1,32 Mn | ₹1,62 Mn | ₹901.840 | ₹869.000 | ₹435.000 |
| Net Kâr | ₹100.762 | ₹87.994 | ₹68.023 | ₹3.247 | ₹511.319 | ₹559.808 | ₹1,09 Mn | ₹758.402 | ₹1,18 Mn | ₹832.231 | ₹914.021 | ₹83.592 | ₹24.000 | ₹92.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,14 | 0,15 | 0,58 | 0,20 | 0,31 | 0,22 | 0,24 | 0,02 | 0,01 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,73 Mn | -₹882.910 | ₹97.370 | -₹1,46 Mn | -₹1,19 Mn | ₹4,82 Mn | ₹3,60 Mn | -₹2,30 Mn | ₹7,74 Mn | ₹7,74 Mn | -₹7,76 Mn | -₹19,24 Mn | -₹30,45 Mn | ₹9,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,2% | 23,2% | 18,0% | 18,7% | 16,2% | 0,5% | 0,5% | 12,9% | 13,2% | 1,8% | 29,7% | 18,3% | 36,1% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,10 | 0,07 | 0,10 | 0,06 | 0,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,05 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 71,1% | 66,9% | 65,1% | 64,6% | 92,0% | 95,6% | 92,7% | 87,8% | 80,6% | 82,1% | 78,8% | 86,0% | 86,0% | — |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 4,5% | 3,1% | 0,7% | 19,6% | 23,5% | 38,1% | 31,0% | 36,7% | 28,8% | 39,3% | 19,8% | 39,3% | 9,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 2,9% | 2,6% | 0,1% | 12,5% | 15,0% | 28,0% | 17,0% | 25,2% | 18,2% | 22,1% | 1,8% | 1,1% | 1,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -87,1% | -29,1% | 3,8% | -53,8% | -29,1% | 129,1% | 92,6% | -51,7% | 164,7% | 169,0% | -187,5% | -421,7% | -1.375,4% | 199,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |