STARDELTAStar Delta Transformers Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,18 Mr | ₹941,74 Mn | ₹857,71 Mn | ₹858,31 Mn | ₹600,93 Mn | ₹574,98 Mn | ₹565,19 Mn | ₹614,10 Mn | ₹617,23 Mn | ₹491,80 Mn | ₹472,39 Mn | ₹450,97 Mn | ₹535,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹67,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹218,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹962,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹109,22 Mn | ₹24,33 Mn | ₹20,12 Mn | ₹26,82 Mn | ₹10,21 Mn | ₹8,86 Mn | ₹12,98 Mn | ₹26,82 Mn | ₹63,52 Mn | ₹44,24 Mn | ₹57,66 Mn | ₹26,39 Mn | ₹144,08 Mn |
| Net Borç† | ₹41,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | ₹2,01 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,40 Mr | ₹713,40 Mn | ₹311,48 Mn | ₹184,54 Mn | ₹653,78 Mn | ₹1,08 Mr | ₹597,83 Mn | ₹631,87 Mn | ₹766,30 Mn | ₹498,35 Mn | ₹631,40 Mn |
| Brüt Kâr | ₹252,35 Mn | ₹203,13 Mn | ₹180,77 Mn | ₹71,05 Mn | ₹22,43 Mn | ₹11,37 Mn | ₹92,41 Mn | ₹134,41 Mn | ₹77,61 Mn | ₹96,61 Mn | ₹114,96 Mn | ₹42,62 Mn | ₹54,26 Mn |
| FAVÖK | ₹172,54 Mn | ₹154,22 Mn | ₹132,12 Mn | ₹55,57 Mn | ₹17,90 Mn | -₹2,02 Mn | ₹48,62 Mn | ₹88,25 Mn | ₹42,86 Mn | ₹51,28 Mn | ₹46,74 Mn | ₹30,34 Mn | ₹43,08 Mn |
| Net Kâr | ₹119,37 Mn | ₹106,28 Mn | ₹111,15 Mn | ₹57,59 Mn | ₹36,51 Mn | ₹17,67 Mn | ₹43,89 Mn | ₹56,09 Mn | ₹21,77 Mn | ₹32,16 Mn | ₹31,65 Mn | ₹16,78 Mn | ₹30,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 39,79 | 35,42 | 37,05 | 19,19 | 12,17 | 5,89 | 14,63 | 18,69 | 7,26 | 10,72 | 10,55 | 5,59 | 10,19 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹145,33 Mn | ₹9,35 Mn | -₹68,90 Mn | -₹139,96 Mn | ₹49,21 Mn | -₹2,59 Mn | ₹10,97 Mn | ₹80,57 Mn | -₹51,63 Mn | ₹48,22 Mn | -₹46,71 Mn | ₹72,52 Mn | -₹22,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹29,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,2% | 2,6% | 2,3% | 3,1% | 1,7% | 1,5% | 2,3% | 4,4% | 10,3% | 9,0% | 12,2% | 5,9% | 26,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,70 | 1,51 | 1,63 | 0,83 | 0,52 | 0,32 | 1,16 | 1,75 | 0,97 | 1,28 | 1,62 | 1,11 | 1,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,09 | 1,47 | 1,46 | 0,74 | 0,32 | 0,19 | 0,68 | 1,12 | 0,62 | 0,66 | 0,80 | 0,52 | 0,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,6% | 14,3% | 12,9% | 10,0% | 7,2% | 6,2% | 14,1% | 12,5% | 13,0% | 15,3% | 15,0% | 8,6% | 8,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 10,9% | 9,4% | 7,8% | 5,7% | -1,1% | 7,4% | 8,2% | 7,2% | 8,1% | 6,1% | 6,1% | 6,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,9% | 7,5% | 7,9% | 8,1% | 11,7% | 9,6% | 6,7% | 5,2% | 3,6% | 5,1% | 4,1% | 3,4% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,2% | 0,7% | -4,9% | -19,6% | 15,8% | -1,4% | 1,7% | 7,5% | -8,6% | 7,6% | -6,1% | 14,6% | -3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |