STARLOGStarlog Enterprises Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,18 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,36 Mr | ₹3,49 Mr | ₹7,54 Mr | ₹8,10 Mr | ₹8,90 Mr | ₹9,14 Mr | ₹9,39 Mr | ₹6,92 Mr | ₹9,72 Mr | ₹9,91 Mr | ₹11,20 Mr | ₹11,37 Mr | ₹10,75 Mr | ₹11,60 Mr | ₹12,58 Mr | ₹11,36 Mr | ₹8,03 Mr | ₹5,27 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹100,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹502,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹675,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,44 Mn | ₹4,85 Mn | ₹116,47 Mn | ₹1,82 Mr | ₹5,99 Mr | ₹6,03 Mr | ₹6,12 Mr | ₹6,36 Mr | ₹4,08 Mr | ₹3,45 Mr | ₹5,00 Mr | ₹4,94 Mr | ₹5,50 Mr | ₹5,99 Mr | ₹5,08 Mr | ₹5,52 Mr | ₹5,94 Mr | ₹5,46 Mr | ₹4,41 Mr | ₹2,79 Mr |
| Net Borç† | -₹96,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹98,69 Mn | ₹138,07 Mn | ₹124,50 Mn | ₹468,65 Mn | ₹1,79 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,26 Mr | ₹3,73 Mr | ₹979,27 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,68 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,62 Mr | ₹827,03 Mn |
| Brüt Kâr | ₹20,64 Mn | ₹66,43 Mn | ₹52,50 Mn | ₹273,16 Mn | ₹1,17 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,43 Mr | ₹566,50 Mn | ₹91,11 Mn | ₹191,27 Mn | ₹259,74 Mn | ₹153,35 Mn | ₹242,17 Mn | ₹313,99 Mn | ₹823,62 Mn | ₹908,02 Mn | ₹894,54 Mn | ₹533,06 Mn | ₹473,04 Mn | ₹218,69 Mn |
| FAVÖK | -₹49,33 Mn | ₹26,42 Mn | -₹7,78 Mn | ₹5,69 Mn | ₹186,10 Mn | ₹275,46 Mn | ₹297,17 Mn | ₹123,27 Mn | -₹80,09 Mn | ₹224,81 Mn | ₹345,21 Mn | ₹291,88 Mn | ₹397,47 Mn | ₹488,78 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,24 Mr | ₹925,45 Mn | ₹463,40 Mn |
| Net Kâr | -₹128,23 Mn | ₹261,64 Mn | -₹23,60 Mn | ₹862,21 Mn | -₹389,63 Mn | -₹433,41 Mn | -₹413,07 Mn | -₹548,13 Mn | -₹509,87 Mn | -₹579,88 Mn | -₹598,09 Mn | -₹297,56 Mn | -₹623,40 Mn | -₹606,38 Mn | -₹396,58 Mn | -₹205,53 Mn | -₹164,95 Mn | ₹32,98 Mn | ₹667,12 Mn | ₹95,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -8,57 | 21,86 | -1,97 | 72,05 | -32,56 | -36,22 | -34,52 | -45,80 | -42,61 | -48,46 | -49,98 | -24,86 | -52,09 | -50,67 | -33,14 | -16,14 | -12,87 | 2,57 | 52,04 | 8,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹138,92 Mn | -₹234,29 Mn | -₹45,51 Mn | -₹530,53 Mn | -₹170,04 Mn | -₹562.000 | ₹109,30 Mn | -₹2,24 Mr | -₹156,09 Mn | ₹49,98 Mn | -₹1,75 Mr | -₹397,25 Mn | -₹1,43 Mr | -₹1,88 Mr | -₹214,26 Mn | ₹364,53 Mn | -₹932,77 Mn | -₹3,09 Mr | -₹2,06 Mr | -₹1,91 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹54,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,4% | 8,6% | 52,1% | 79,4% | 74,4% | 68,8% | 69,6% | 43,4% | 49,8% | 51,4% | 49,9% | 49,1% | 52,7% | 47,3% | 47,6% | 47,2% | 48,1% | 54,9% | 52,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,12 | 0,09 | 0,13 | 0,24 | 0,21 | 0,22 | 0,14 | 0,40 | 0,14 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,15 | 0,23 | 0,20 | 0,16 | 0,18 | 0,20 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,20 | 0,18 | 0,69 | 2,65 | 2,53 | 2,84 | 1,86 | 5,52 | 1,45 | 1,63 | 1,56 | 1,61 | 2,49 | 3,68 | 3,38 | 2,96 | 3,10 | 2,39 | 1,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,9% | 48,1% | 42,2% | 58,3% | 65,4% | 68,0% | 74,6% | 45,1% | 2,4% | 19,5% | 23,6% | 14,6% | 22,2% | 18,7% | 33,1% | 39,7% | 44,7% | 25,5% | 29,3% | 26,4% |
| FAVÖK Marjı | -50,0% | 19,1% | -6,3% | 1,2% | 10,4% | 16,1% | 15,5% | 9,8% | -2,1% | 23,0% | 31,4% | 27,8% | 36,5% | 29,0% | 41,4% | 46,0% | 52,9% | 59,5% | 57,3% | 56,0% |
| Net Kâr Marjı | -129,9% | 189,5% | -19,0% | 184,0% | -21,8% | -25,4% | -21,5% | -43,6% | -13,7% | -59,2% | -54,4% | -28,3% | -57,2% | -36,0% | -15,9% | -9,0% | -8,2% | 1,6% | 41,3% | 11,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -140,8% | -169,7% | -36,6% | -113,2% | -9,5% | -0,0% | 5,7% | -178,5% | -4,2% | 5,1% | -159,2% | -37,8% | -131,2% | -111,9% | -8,6% | 16,0% | -46,6% | -147,4% | -127,7% | -231,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |