STELLARStellar Capital Services Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹654,76 Mn | ₹564,57 Mn | ₹480,19 Mn | ₹489,54 Mn | ₹489,17 Mn | ₹519,66 Mn | ₹541,15 Mn | ₹493,23 Mn | ₹540,84 Mn | ₹594,09 Mn | ₹497,73 Mn | ₹454,82 Mn | ₹396,79 Mn | ₹321,84 Mn | ₹286,83 Mn | ₹195,11 Mn | ₹2,57 Mn | ₹2,55 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹748.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹90,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹563,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹6,02 Mn | ₹9,85 Mn | ₹868.030 | ₹815.460 | ₹819.090 | ₹8,06 Mn | ₹37,51 Mn | ₹997.840 | ₹58,10 Mn | ₹118,81 Mn | ₹35,14 Mn | ₹0,00 | ₹28,08 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹5,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹23,62 Mn | ₹25,02 Mn | ₹23,45 Mn | ₹31,41 Mn | ₹33,96 Mn | ₹46,58 Mn | ₹45,18 Mn | ₹52,43 Mn | ₹58,87 Mn | ₹54,83 Mn | ₹38,72 Mn | ₹36,06 Mn | ₹54,65 Mn | ₹38,93 Mn | ₹28,34 Mn | ₹3,16 Mn | ₹200.000 | ₹183.000 |
| Brüt Kâr | ₹17,76 Mn | ₹21,81 Mn | ₹56,70 Mn | ₹39,17 Mn | ₹28,52 Mn | ₹46,97 Mn | ₹32,67 Mn | ₹36,64 Mn | ₹30,21 Mn | ₹27,00 Mn | ₹14,42 Mn | ₹7,79 Mn | ₹3,98 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹5,59 Mn | ₹11,95 Mn | ₹47,42 Mn | ₹26,99 Mn | ₹21,47 Mn | ₹19,95 Mn | ₹7,65 Mn | ₹7,13 Mn | ₹12,44 Mn | ₹10,93 Mn | ₹1,40 Mn | ₹1,48 Mn | ₹703.080 | ₹1,54 Mn | ₹234.000 | ₹160.000 | ₹5.000 | -₹1.000 |
| Net Kâr | -₹2,04 Mn | ₹1,19 Mn | -₹7,72 Mn | -₹7,78 Mn | ₹3,10 Mn | ₹7,99 Mn | ₹3,62 Mn | ₹2,65 Mn | ₹2,43 Mn | ₹836.261 | ₹718.589 | ₹345.972 | ₹153.902 | ₹1,01 Mn | ₹75.000 | ₹93.000 | ₹5.000 | -₹1.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | 0,05 | -0,31 | -0,31 | 0,12 | 0,32 | 0,15 | 0,11 | 0,10 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,06 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹88,99 Mn | ₹94,20 Mn | -₹1,17 Mn | ₹545.200 | ₹4,74 Mn | ₹32,58 Mn | — | ₹53,51 Mn | ₹65,45 Mn | -₹83,40 Mn | -₹48,71 Mn | -₹105,55 Mn | -₹58,34 Mn | -₹12,23 Mn | -₹89,35 Mn | -₹167,60 Mn | -₹182.000 | -₹189.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹958.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 1,7% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 1,6% | 6,9% | 0,2% | 10,7% | 20,0% | 7,1% | 0,0% | 7,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,11 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,02 | 0,08 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,10 | 0,07 | 0,05 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 75,2% | 87,2% | 241,8% | 124,7% | 84,0% | 100,8% | 72,3% | 69,9% | 51,3% | 49,2% | 37,2% | 21,6% | 7,3% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 23,7% | 47,7% | 202,2% | 85,9% | 63,2% | 42,8% | 16,9% | 13,6% | 21,1% | 19,9% | 3,6% | 4,1% | 1,3% | 4,0% | 0,8% | 5,1% | 2,5% | -0,5% |
| Net Kâr Marjı | -8,6% | 4,8% | -32,9% | -24,8% | 9,1% | 17,1% | 8,0% | 5,1% | 4,1% | 1,5% | 1,9% | 1,0% | 0,3% | 2,6% | 0,3% | 2,9% | 2,5% | -0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 376,8% | 376,5% | -5,0% | 1,7% | 14,0% | 69,9% | — | 102,1% | 111,2% | -152,1% | -125,8% | -292,7% | -106,8% | -31,4% | -315,2% | -5.302,2% | -91,0% | -103,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |