STERPOWSterling Powergensys Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹166,86 Mn | ₹202,90 Mn | ₹189,15 Mn | ₹146,09 Mn | ₹173,34 Mn | ₹158,39 Mn | ₹212,49 Mn | ₹112,20 Mn | ₹114,88 Mn | ₹114,66 Mn | ₹109,31 Mn | ₹162,91 Mn | ₹182,55 Mn | ₹184,18 Mn | ₹176,00 Mn | ₹126,61 Mn | ₹93,10 Mn | ₹70,16 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹50.320 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹153,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹22,47 Mn | ₹25,20 Mn | ₹24,37 Mn | ₹52,87 Mn | ₹52,83 Mn | ₹37,41 Mn | ₹27,36 Mn | ₹26,80 Mn | ₹27,37 Mn | ₹21,43 Mn | ₹28,76 Mn | ₹34,61 Mn | ₹48,26 Mn | ₹47,93 Mn | ₹38,24 Mn | ₹42,55 Mn | ₹24,48 Mn | ₹51,29 Mn | — |
| Net Borç† | ₹22,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹238,01 Mn | ₹126,04 Mn | ₹68,85 Mn | ₹3,30 Mn | ₹3,11 Mn | ₹3,67 Mn | ₹111,60 Mn | ₹9,98 Mn | ₹62,09 Mn | ₹166,55 Mn | ₹36,48 Mn | ₹10,10 Mn | ₹52,07 Mn | ₹53,76 Mn | ₹175,56 Mn | ₹87,34 Mn | ₹72,48 Mn | ₹58,31 Mn | ₹91,80 Mn |
| Brüt Kâr | ₹16,64 Mn | ₹338.930 | -₹1,03 Mn | -₹1,20 Mn | -₹4,85 Mn | -₹3,63 Mn | -₹2,45 Mn | -₹4,08 Mn | ₹743.418 | ₹11,11 Mn | -₹41,22 Mn | -₹3,66 Mn | ₹9,02 Mn | -₹4,57 Mn | ₹13,61 Mn | -₹10,61 Mn | ₹9,78 Mn | ₹12,89 Mn | ₹6,91 Mn |
| FAVÖK | ₹10,62 Mn | -₹9,19 Mn | -₹5,15 Mn | -₹2,77 Mn | -₹5,43 Mn | -₹3,26 Mn | -₹1,49 Mn | -₹2,83 Mn | -₹1,77 Mn | ₹6,14 Mn | ₹3,92 Mn | ₹972.650 | ₹6,97 Mn | -₹8,19 Mn | ₹9,20 Mn | -₹15,25 Mn | ₹8,23 Mn | ₹7,59 Mn | ₹8,71 Mn |
| Net Kâr | ₹9,85 Mn | ₹1,89 Mn | ₹28,35 Mn | -₹7,08 Mn | ₹1,03 Mn | -₹11,02 Mn | -₹5,21 Mn | -₹6,91 Mn | -₹6,23 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,16 Mn | -₹2,15 Mn | ₹2,14 Mn | -₹8,12 Mn | ₹7,52 Mn | -₹17,12 Mn | ₹7,19 Mn | ₹5,91 Mn | ₹8,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,87 | 0,36 | 5,56 | -1,39 | 0,20 | -2,16 | -1,02 | -1,36 | -1,22 | 0,32 | 0,23 | -0,42 | 0,42 | -1,59 | 1,73 | -4,18 | 1,76 | 1,45 | 2,16 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,93 Mn | -₹11,90 Mn | — | ₹205.630 | — | -₹8,77 Mn | -₹2,62 Mn | ₹523.570 | -₹4,77 Mn | ₹7,10 Mn | ₹5,86 Mn | -₹10,40 Mn | -₹724.600 | -₹27,03 Mn | ₹7,61 Mn | -₹18,32 Mn | ₹4,49 Mn | -₹424.810 | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,5% | 12,4% | 12,9% | 36,2% | 30,5% | 23,6% | 12,9% | 23,9% | 23,8% | 18,7% | 26,3% | 21,2% | 26,4% | 26,0% | 21,7% | 33,6% | 26,3% | 73,1% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,43 | 0,62 | 0,36 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,53 | 0,09 | 0,54 | 1,45 | 0,33 | 0,06 | 0,29 | 0,29 | 1,00 | 0,69 | 0,78 | 0,83 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 17,20 | 9,11 | 4,97 | 0,24 | 0,22 | 0,27 | 8,06 | 0,72 | 4,49 | 12,03 | 2,64 | 0,73 | 3,76 | 3,88 | 12,68 | 6,31 | 5,24 | 4,21 | 6,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,0% | 0,3% | -1,5% | -36,4% | -156,1% | -98,8% | -2,2% | -40,8% | 1,2% | 6,7% | -113,0% | -36,2% | 17,3% | -8,5% | 7,8% | -12,1% | 13,5% | 22,1% | 7,5% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | -7,3% | -7,5% | -84,0% | -174,8% | -88,7% | -1,3% | -28,4% | -2,8% | 3,7% | 10,8% | 9,6% | 13,4% | -15,2% | 5,2% | -17,5% | 11,4% | 13,0% | 9,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 1,5% | 41,2% | -214,5% | 33,2% | -299,9% | -4,7% | -69,2% | -10,0% | 1,0% | 3,2% | -21,3% | 4,1% | -15,1% | 4,3% | -19,6% | 9,9% | 10,1% | 9,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | -9,4% | — | 6,2% | — | -238,7% | -2,3% | 5,2% | -7,7% | 4,3% | 16,1% | -102,9% | -1,4% | -50,3% | 4,3% | -21,0% | 6,2% | -0,7% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |