SUCROSASuper Crop Safe Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹895,04 Mn | ₹910,34 Mn | ₹881,74 Mn | ₹596,23 Mn | ₹576,61 Mn | ₹645,20 Mn | ₹708,45 Mn | ₹679,32 Mn | ₹535,66 Mn | ₹433,17 Mn | ₹303,46 Mn | ₹285,16 Mn | ₹240,36 Mn | ₹205,07 Mn | ₹207,30 Mn | ₹156,96 Mn | ₹111,82 Mn | ₹91,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹581,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹313,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹417,58 Mn | ₹429,15 Mn | ₹394,93 Mn | ₹170,88 Mn | ₹170,49 Mn | ₹159,41 Mn | ₹130,19 Mn | ₹135,75 Mn | ₹122,89 Mn | ₹88,52 Mn | ₹61,52 Mn | ₹65,29 Mn | ₹57,53 Mn | ₹57,61 Mn | ₹27,00 Mn | ₹27,13 Mn | ₹882.207 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹416,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹531,34 Mn | ₹453,94 Mn | ₹312,50 Mn | ₹225,40 Mn | ₹199,99 Mn | ₹440,27 Mn | ₹524,53 Mn | ₹644,20 Mn | ₹682,95 Mn | ₹749,82 Mn | ₹721,72 Mn | ₹632,86 Mn | ₹608,90 Mn | ₹550,60 Mn | ₹432,01 Mn | ₹353,38 Mn | ₹256,29 Mn | ₹188,41 Mn |
| Brüt Kâr | ₹64,55 Mn | ₹69,69 Mn | ₹65,78 Mn | ₹53,51 Mn | -₹17,80 Mn | ₹18,75 Mn | ₹75,36 Mn | ₹129,28 Mn | ₹116,60 Mn | ₹79,02 Mn | ₹53,22 Mn | ₹38,25 Mn | ₹36,40 Mn | ₹29,67 Mn | ₹30,07 Mn | ₹22,03 Mn | ₹13,60 Mn | ₹10,28 Mn |
| FAVÖK | ₹39,00 Mn | ₹43,38 Mn | ₹39,76 Mn | ₹32,62 Mn | -₹43,47 Mn | -₹31,80 Mn | ₹39,04 Mn | ₹82,85 Mn | ₹75,81 Mn | ₹46,36 Mn | ₹31,09 Mn | ₹18,51 Mn | ₹19,12 Mn | ₹14,45 Mn | ₹15,55 Mn | ₹13,11 Mn | ₹7,86 Mn | ₹10,96 Mn |
| Net Kâr | ₹20,02 Mn | ₹21,64 Mn | ₹13,31 Mn | ₹10,12 Mn | -₹64,61 Mn | -₹55,03 Mn | ₹15,01 Mn | ₹54,46 Mn | ₹49,37 Mn | ₹27,66 Mn | ₹12,02 Mn | ₹3,93 Mn | ₹4,95 Mn | ₹4,59 Mn | ₹5,56 Mn | ₹5,95 Mn | ₹4,13 Mn | ₹8,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,50 | 0,54 | 0,33 | 0,25 | -1,62 | -1,38 | 0,38 | 1,38 | 1,28 | 0,16 | 0,42 | 0,14 | 0,17 | 0,17 | 0,20 | 0,22 | 0,16 | 0,33 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹9,81 Mn | -₹48,68 Mn | -₹207,15 Mn | -₹3,44 Mn | -₹17,62 Mn | -₹30,12 Mn | -₹1,13 Mn | -₹36,61 Mn | -₹34,53 Mn | -₹111,94 Mn | -₹14,02 Mn | -₹1,62 Mn | ₹714.380 | -₹30,56 Mn | ₹4,06 Mn | -₹30,43 Mn | -₹729.690 | -₹220.480 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹77.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,7% | 47,1% | 44,8% | 28,7% | 29,6% | 24,7% | 18,4% | 20,0% | 22,9% | 20,4% | 20,3% | 22,9% | 23,9% | 28,1% | 13,0% | 17,3% | 0,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,50 | 0,35 | 0,38 | 0,35 | 0,68 | 0,74 | 0,95 | 1,27 | 1,73 | 2,38 | 2,22 | 2,53 | 2,68 | 2,08 | 2,25 | 2,29 | 2,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,69 | 1,45 | 1,00 | 0,72 | 0,64 | 1,40 | 1,67 | 2,06 | 2,18 | 2,39 | 2,30 | 2,02 | 1,94 | 1,76 | 1,38 | 1,13 | 0,82 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,1% | 15,4% | 21,0% | 23,7% | -8,9% | 4,3% | 14,4% | 20,1% | 17,1% | 10,5% | 7,4% | 6,0% | 6,0% | 5,4% | 7,0% | 6,2% | 5,3% | 5,5% |
| FAVÖK Marjı | 7,3% | 9,6% | 12,7% | 14,5% | -21,7% | -7,2% | 7,4% | 12,9% | 11,1% | 6,2% | 4,3% | 2,9% | 3,1% | 2,6% | 3,6% | 3,7% | 3,1% | 5,8% |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 4,8% | 4,3% | 4,5% | -32,3% | -12,5% | 2,9% | 8,5% | 7,2% | 3,7% | 1,7% | 0,6% | 0,8% | 0,8% | 1,3% | 1,7% | 1,6% | 4,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | -10,7% | -66,3% | -1,5% | -8,8% | -6,8% | -0,2% | -5,7% | -5,1% | -14,9% | -1,9% | -0,3% | 0,1% | -5,6% | 0,9% | -8,6% | -0,3% | -0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |