SUDTIND_BSuditi Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,19 Mr | ₹919,76 Mn | ₹465,47 Mn | ₹618,18 Mn | ₹900,69 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,09 Mr | ₹945,72 Mn | ₹807,39 Mn | ₹653,33 Mn | ₹551,82 Mn | ₹521,49 Mn | ₹476,16 Mn | ₹334,12 Mn | ₹334,15 Mn | ₹255,21 Mn | ₹248,63 Mn | ₹232,67 Mn | ₹351,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹151,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹434,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹756,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹119,17 Mn | ₹131,71 Mn | ₹120,48 Mn | ₹95,23 Mn | ₹416,89 Mn | ₹420,92 Mn | ₹382,09 Mn | ₹428,25 Mn | ₹333,40 Mn | ₹263,06 Mn | ₹245,53 Mn | ₹177,61 Mn | ₹163,74 Mn | ₹116,45 Mn | ₹76,05 Mn | ₹41,53 Mn | ₹21,11 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹363,63 Mn |
| Net Borç† | -₹32,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,21 Mr | ₹952,73 Mn | ₹670,40 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,03 Mr | ₹501,28 Mn | ₹948,75 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,04 Mr | ₹896,90 Mn | ₹711,68 Mn | ₹585,33 Mn | ₹551,08 Mn | ₹537,95 Mn | ₹411,83 Mn | ₹310,09 Mn | ₹303,79 Mn | ₹232,57 Mn | ₹236,63 Mn | ₹213,11 Mn |
| Brüt Kâr | ₹226,37 Mn | ₹131,89 Mn | -₹5,52 Mn | -₹63,29 Mn | -₹57,57 Mn | -₹52,63 Mn | ₹74,91 Mn | ₹153,38 Mn | ₹150,79 Mn | ₹148,63 Mn | ₹130,73 Mn | ₹105,72 Mn | ₹94,28 Mn | ₹135,00 Mn | ₹58,41 Mn | ₹55,96 Mn | ₹43,37 Mn | ₹46,74 Mn | -₹18,62 Mn | ₹13,08 Mn |
| FAVÖK | ₹140,33 Mn | ₹36,98 Mn | -₹119,00 Mn | -₹251,14 Mn | -₹168,46 Mn | -₹111,75 Mn | ₹44,27 Mn | ₹104,27 Mn | ₹95,20 Mn | ₹87,56 Mn | ₹67,82 Mn | ₹53,26 Mn | ₹42,07 Mn | ₹81,93 Mn | ₹9,17 Mn | ₹20,75 Mn | ₹8,35 Mn | -₹9,19 Mn | -₹16,85 Mn | ₹14,14 Mn |
| Net Kâr | ₹105,29 Mn | ₹31,42 Mn | -₹119,12 Mn | -₹163,83 Mn | -₹351,39 Mn | -₹227,66 Mn | -₹23,87 Mn | ₹33,37 Mn | ₹28,44 Mn | ₹21,18 Mn | ₹2,45 Mn | ₹9,77 Mn | ₹7,73 Mn | ₹5,81 Mn | ₹6,54 Mn | ₹11,97 Mn | ₹8,46 Mn | ₹5,50 Mn | ₹234,60 Mn | ₹31,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,00 | 1,19 | -4,52 | -6,21 | -19,17 | -12,42 | -1,30 | 1,88 | 1,55 | 1,21 | 0,14 | 0,56 | 0,44 | 0,45 | 0,74 | 1,34 | 0,95 | 0,62 | 26,36 | 3,51 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹208,56 Mn | -₹451,53 Mn | -₹10,91 Mn | -₹64,43 Mn | ₹9,97 Mn | -₹21,37 Mn | ₹25,58 Mn | -₹90,04 Mn | -₹21,18 Mn | -₹43,55 Mn | -₹38,16 Mn | ₹6,40 Mn | ₹11,47 Mn | -₹117,12 Mn | -₹32,36 Mn | -₹21,48 Mn | -₹32,51 Mn | -₹34,94 Mn | -₹42,30 Mn | ₹23,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹47,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,0% | 14,3% | 25,9% | 15,4% | 46,3% | 41,2% | 32,0% | 39,1% | 35,3% | 32,6% | 37,6% | 32,2% | 31,4% | 24,5% | 22,8% | 12,4% | 8,3% | 0,0% | 0,0% | 103,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,02 | 1,04 | 1,44 | 1,65 | 1,14 | 0,49 | 0,79 | 1,02 | 1,10 | 1,11 | 1,09 | 1,06 | 1,06 | 1,13 | 1,23 | 0,93 | 1,19 | 0,94 | 1,02 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,60 | 1,26 | 0,89 | 1,35 | 1,36 | 0,66 | 1,25 | 1,48 | 1,37 | 1,19 | 0,94 | 0,77 | 0,73 | 0,71 | 0,54 | 0,41 | 0,40 | 0,31 | 0,31 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,7% | 13,8% | -0,8% | -6,2% | -5,6% | -10,5% | 7,9% | 13,7% | 14,5% | 16,6% | 18,4% | 18,1% | 17,1% | 25,1% | 14,2% | 18,0% | 14,3% | 20,1% | -7,9% | 6,1% |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 3,9% | -17,8% | -24,7% | -16,3% | -22,3% | 4,7% | 9,3% | 9,2% | 9,8% | 9,5% | 9,1% | 7,6% | 15,2% | 2,2% | 6,7% | 2,7% | -4,0% | -7,1% | 6,6% |
| Net Kâr Marjı | 8,7% | 3,3% | -17,8% | -16,1% | -34,1% | -45,4% | -2,5% | 3,0% | 2,7% | 2,4% | 0,3% | 1,7% | 1,4% | 1,1% | 1,6% | 3,9% | 2,8% | 2,4% | 99,1% | 14,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,2% | -47,4% | -1,6% | -6,3% | 1,0% | -4,3% | 2,7% | -8,0% | -2,0% | -4,9% | -5,4% | 1,1% | 2,1% | -21,8% | -7,9% | -6,9% | -10,7% | -15,0% | -17,9% | 10,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |