SULABENSulabh Engineers & Services Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹468,66 Mn | ₹469,26 Mn | ₹425,35 Mn | ₹430,23 Mn | ₹416,58 Mn | ₹405,76 Mn | ₹403,80 Mn | ₹371,49 Mn | ₹345,79 Mn | ₹370,90 Mn | ₹354,90 Mn | ₹348,99 Mn | ₹215,72 Mn | ₹211,91 Mn | ₹205,77 Mn | ₹63,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹460,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹16,47 Mn | ₹12,74 Mn | ₹33,80 Mn | ₹33,80 Mn | ₹33,80 Mn | ₹33,80 Mn | ₹33,80 Mn | ₹33,10 Mn | ₹87,08 Mn | ₹97,54 Mn | ₹98,89 Mn | ₹221.426 | ₹495.911 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹2,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹43,42 Mn | ₹58,74 Mn | ₹37,04 Mn | ₹36,37 Mn | ₹36,25 Mn | ₹24,73 Mn | ₹40,59 Mn | ₹78,73 Mn | ₹48,44 Mn | ₹52,97 Mn | ₹21,01 Mn | ₹18,63 Mn | ₹9,02 Mn | ₹11,01 Mn | ₹3,78 Mn | ₹212.064 |
| Brüt Kâr | ₹55,62 Mn | ₹54,76 Mn | ₹39,42 Mn | ₹33,93 Mn | ₹28,72 Mn | ₹28,18 Mn | ₹34,27 Mn | ₹33,33 Mn | ₹36,86 Mn | ₹39,46 Mn | ₹17,37 Mn | ₹16,20 Mn | ₹8,35 Mn | ₹10,49 Mn | ₹3,78 Mn | ₹212.032 |
| FAVÖK | ₹42,59 Mn | ₹43,28 Mn | ₹24,54 Mn | ₹18,87 Mn | ₹13,86 Mn | ₹16,32 Mn | ₹22,13 Mn | ₹25,98 Mn | ₹34,92 Mn | ₹37,53 Mn | ₹15,77 Mn | ₹15,99 Mn | ₹6,77 Mn | ₹7,73 Mn | ₹2,01 Mn | ₹68.990 |
| Net Kâr | ₹8,66 Mn | ₹24,63 Mn | ₹14,24 Mn | ₹11,42 Mn | ₹8,98 Mn | ₹10,67 Mn | ₹21,15 Mn | ₹25,31 Mn | ₹30,17 Mn | ₹27,51 Mn | ₹5,54 Mn | ₹5,47 Mn | ₹3,68 Mn | ₹4,29 Mn | ₹1,48 Mn | ₹67.394 |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,25 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,11 | 0,21 | 0,25 | 0,30 | 0,27 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,01 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹56,67 Mn | — | -₹14,64 Mn | ₹40,64 Mn | ₹21,94 Mn | ₹13,47 Mn | ₹6,04 Mn | ₹40,08 Mn | ₹51,08 Mn | ₹19,94 Mn | ₹5,43 Mn | -₹5,70 Mn | ₹9,82 Mn | -₹21,91 Mn | -₹123,91 Mn | -₹26,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹59.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 3,5% | 3,0% | 7,9% | 8,1% | 8,3% | 8,4% | 9,1% | 9,6% | 23,5% | 27,5% | 28,3% | 0,1% | 0,2% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,13 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,06 | 0,10 | 0,21 | 0,14 | 0,14 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,02 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,13 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | 0,09 | 0,17 | 0,11 | 0,12 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 128,1% | 93,2% | 106,4% | 93,3% | 79,2% | 113,9% | 84,4% | 42,3% | 76,1% | 74,5% | 82,7% | 87,0% | 92,6% | 95,3% | 99,9% | 100,0% |
| FAVÖK Marjı | 98,1% | 73,7% | 66,2% | 51,9% | 38,2% | 66,0% | 54,5% | 33,0% | 72,1% | 70,9% | 75,1% | 85,8% | 75,0% | 70,2% | 53,2% | 32,5% |
| Net Kâr Marjı | 19,9% | 41,9% | 38,4% | 31,4% | 24,8% | 43,2% | 52,1% | 32,1% | 62,3% | 51,9% | 26,4% | 29,4% | 40,8% | 39,0% | 39,1% | 31,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 130,5% | — | -39,5% | 111,8% | 60,5% | 54,5% | 14,9% | 50,9% | 105,5% | 37,6% | 25,9% | -30,6% | 108,9% | -199,0% | -3.275,4% | -12.479,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |