SUNCITYSYSuncity Synthetics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $613.456 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,54 Mn | ₹20,90 Mn | ₹55,46 Mn | ₹53,78 Mn | ₹65,41 Mn | ₹104,05 Mn | ₹181,76 Mn | ₹233,68 Mn | ₹272,47 Mn | ₹257,83 Mn | ₹248,51 Mn | ₹262,89 Mn | ₹258,05 Mn | ₹218,35 Mn | ₹133,98 Mn | ₹101,32 Mn | ₹88,84 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹114.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹8,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,75 Mn | ₹464.000 | ₹46,43 Mn | ₹47,52 Mn | ₹50,96 Mn | ₹94,10 Mn | ₹125,02 Mn | ₹112,78 Mn | ₹144,43 Mn | ₹148,00 Mn | ₹151,46 Mn | ₹144,91 Mn | ₹130,57 Mn | ₹98,93 Mn | ₹21,39 Mn | ₹0,00 | ₹225.000 | — |
| Net Borç† | ₹1,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,51 Mn | ₹11,69 Mn | ₹20,01 Mn | ₹46,31 Mn | ₹75,94 Mn | ₹46,74 Mn | ₹148,54 Mn | ₹459,88 Mn | ₹374,63 Mn | ₹376,89 Mn | ₹332,15 Mn | ₹443,84 Mn | ₹378,85 Mn | ₹81,32 Mn | ₹100,43 Mn | ₹107,96 Mn | ₹53,44 Mn | ₹74,23 Mn |
| Brüt Kâr | -₹3,57 Mn | -₹2,38 Mn | ₹1,31 Mn | ₹5,14 Mn | ₹5,81 Mn | -₹42,10 Mn | -₹20,87 Mn | ₹32,18 Mn | ₹26,90 Mn | ₹23,56 Mn | ₹4,63 Mn | ₹21,87 Mn | ₹30,31 Mn | ₹8,27 Mn | ₹10,06 Mn | ₹11,98 Mn | ₹5,18 Mn | -₹13,99 Mn |
| FAVÖK | -₹3,03 Mn | -₹3,89 Mn | ₹417.420 | ₹1,66 Mn | ₹9,01 Mn | -₹30,23 Mn | -₹11,29 Mn | ₹32,39 Mn | ₹34,25 Mn | ₹36,26 Mn | ₹19,30 Mn | ₹31,81 Mn | ₹28,39 Mn | ₹12,49 Mn | ₹10,39 Mn | ₹11,87 Mn | ₹5,96 Mn | -₹10,39 Mn |
| Net Kâr | ₹385.000 | -₹5,64 Mn | ₹1,29 Mn | -₹1,22 Mn | ₹2,80 Mn | -₹38,79 Mn | -₹41,16 Mn | ₹523.639 | -₹319.076 | ₹1,31 Mn | -₹11,80 Mn | -₹227.726 | ₹2,35 Mn | ₹1,61 Mn | ₹6,28 Mn | ₹4,08 Mn | ₹2,08 Mn | -₹14,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | -1,14 | 0,26 | -0,25 | 0,57 | -7,84 | -8,32 | 0,11 | -0,06 | 0,27 | -2,39 | -0,05 | 0,47 | 0,33 | 1,27 | 0,82 | 0,42 | -2,98 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | — | — | ₹4,23 Mn | ₹19,06 Mn | ₹14,52 Mn | -₹19,21 Mn | ₹24,27 Mn | ₹3,14 Mn | -₹271.500 | -₹7,22 Mn | -₹17,39 Mn | -₹30,06 Mn | -₹110,77 Mn | -₹25,26 Mn | ₹17,70 Mn | ₹8,33 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,5% | 2,2% | 83,7% | 88,4% | 77,9% | 90,4% | 68,8% | 48,3% | 53,0% | 57,4% | 60,9% | 55,1% | 50,6% | 45,3% | 16,0% | 0,0% | 0,3% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,56 | 0,36 | 0,86 | 1,16 | 0,45 | 0,82 | 1,97 | 1,37 | 1,46 | 1,34 | 1,69 | 1,47 | 0,37 | 0,75 | 1,07 | 0,60 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,89 | -1,39 | -2,37 | -5,49 | -9,01 | -5,54 | -17,62 | -54,55 | -44,44 | -44,71 | -39,40 | -52,65 | -44,94 | -9,65 | -11,91 | -12,81 | -6,34 | -8,81 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -47,5% | -20,4% | 6,5% | 11,1% | 7,6% | -90,1% | -14,1% | 7,0% | 7,2% | 6,3% | 1,4% | 4,9% | 8,0% | 10,2% | 10,0% | 11,1% | 9,7% | -18,8% |
| FAVÖK Marjı | -40,3% | -33,3% | 2,1% | 3,6% | 11,9% | -64,7% | -7,6% | 7,0% | 9,1% | 9,6% | 5,8% | 7,2% | 7,5% | 15,4% | 10,3% | 11,0% | 11,2% | -14,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,1% | -48,3% | 6,4% | -2,6% | 3,7% | -83,0% | -27,7% | 0,1% | -0,1% | 0,3% | -3,6% | -0,1% | 0,6% | 2,0% | 6,3% | 3,8% | 3,9% | -19,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | 9,1% | 25,1% | 31,1% | -12,9% | 5,3% | 0,8% | -0,1% | -2,2% | -3,9% | -7,9% | -136,2% | -25,2% | 16,4% | 15,6% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |