SUPERSuper Sales India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,64 Mr | ₹7,35 Mr | ₹7,17 Mr | ₹5,72 Mr | ₹5,45 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,09 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,80 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,43 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,42 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,10 Mr | ₹864,12 Mn | ₹798,52 Mn | ₹771,86 Mn | ₹753,08 Mn | ₹779,75 Mn | ₹869,48 Mn | ₹855,38 Mn | ₹661,90 Mn | ₹551,00 Mn | ₹533,48 Mn | ₹652,20 Mn | ₹810,04 Mn | ₹959,41 Mn | ₹1,15 Mr | ₹1,04 Mr | ₹746,14 Mn | ₹730,32 Mn | ₹909,49 Mn | ₹791,96 Mn |
| Net Borç† | ₹676,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,11 Mr | ₹4,04 Mr | ₹4,19 Mr | ₹3,68 Mr | ₹4,19 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,18 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,03 Mr | ₹942,92 Mn | ₹1,01 Mr |
| Brüt Kâr | ₹367,51 Mn | ₹227,58 Mn | ₹440,33 Mn | ₹498,65 Mn | ₹800,54 Mn | ₹332,55 Mn | ₹186,70 Mn | ₹189,05 Mn | ₹301,33 Mn | ₹308,10 Mn | ₹334,41 Mn | ₹316,59 Mn | ₹301,88 Mn | ₹341,80 Mn | -₹49,95 Mn | ₹435,65 Mn | ₹318,73 Mn | ₹121,91 Mn | ₹240,75 Mn | ₹365,79 Mn |
| FAVÖK | ₹339,95 Mn | ₹244,20 Mn | ₹444,12 Mn | ₹476,33 Mn | ₹799,47 Mn | ₹403,35 Mn | ₹291,00 Mn | ₹259,68 Mn | ₹384,54 Mn | ₹388,38 Mn | ₹389,82 Mn | ₹361,49 Mn | ₹430,20 Mn | ₹461,40 Mn | ₹60,01 Mn | ₹511,03 Mn | ₹379,41 Mn | ₹176,62 Mn | ₹266,36 Mn | ₹281,20 Mn |
| Net Kâr | ₹35,66 Mn | -₹17,59 Mn | ₹198,67 Mn | ₹283,68 Mn | ₹481,62 Mn | ₹88,00 Mn | ₹64,39 Mn | ₹59,49 Mn | ₹142,10 Mn | ₹145,72 Mn | ₹173,93 Mn | ₹158,12 Mn | ₹168,88 Mn | ₹105,28 Mn | -₹141,53 Mn | ₹213,43 Mn | ₹182,15 Mn | ₹8,62 Mn | ₹90,85 Mn | ₹120,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 11,61 | -5,73 | 64,68 | 92,36 | 156,80 | 28,65 | 20,97 | 19,37 | 46,26 | 47,44 | 56,63 | 51,48 | 54,98 | 34,28 | -46,08 | 69,49 | 59,30 | 2,81 | 29,58 | 39,26 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹126,65 Mn | ₹34,80 Mn | -₹114,19 Mn | ₹132,02 Mn | ₹87,64 Mn | ₹108,87 Mn | -₹26,92 Mn | -₹44,92 Mn | ₹114,96 Mn | ₹125,89 Mn | ₹92,52 Mn | ₹182,55 Mn | ₹154,80 Mn | ₹198,64 Mn | -₹119,16 Mn | -₹284,35 Mn | -₹13,77 Mn | ₹189,84 Mn | -₹136,83 Mn | -₹330,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹166,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,6% | 11,8% | 11,1% | 13,5% | 13,8% | 18,8% | 28,1% | 21,8% | 17,4% | 18,5% | 26,2% | 31,7% | 38,7% | 46,5% | 54,1% | 42,9% | 44,0% | 53,3% | 54,9% | 55,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,55 | 0,58 | 0,64 | 0,77 | 0,64 | 0,92 | 0,75 | 0,67 | 0,78 | 1,13 | 1,07 | 1,04 | 0,91 | 0,68 | 0,73 | 0,75 | 0,75 | 0,57 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,84 | 0,83 | 0,86 | 0,76 | 0,86 | 0,55 | 0,58 | 0,61 | 0,52 | 0,48 | 0,47 | 0,45 | 0,45 | 0,38 | 0,30 | 0,37 | 0,26 | 0,21 | 0,19 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,0% | 5,6% | 10,5% | 13,6% | 19,1% | 12,5% | 6,6% | 6,4% | 11,8% | 13,2% | 14,6% | 14,4% | 13,8% | 18,3% | -3,5% | 24,4% | 25,1% | 11,8% | 25,5% | 36,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,3% | 6,0% | 10,6% | 13,0% | 19,1% | 15,1% | 10,3% | 8,8% | 15,1% | 16,7% | 17,0% | 16,4% | 19,7% | 24,7% | 4,1% | 28,6% | 29,8% | 17,2% | 28,2% | 27,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | -0,4% | 4,7% | 7,7% | 11,5% | 3,3% | 2,3% | 2,0% | 5,6% | 6,3% | 7,6% | 7,2% | 7,7% | 5,6% | -9,8% | 12,0% | 14,3% | 0,8% | 9,6% | 11,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,1% | 0,9% | -2,7% | 3,6% | 2,1% | 4,1% | -0,9% | -1,5% | 4,5% | 5,4% | 4,0% | 8,3% | 7,1% | 10,6% | -8,2% | -15,9% | -1,1% | 18,4% | -14,5% | -32,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |