SUPERBAKSuper Bakers (India) Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹59,07 Mn | ₹54,13 Mn | ₹49,29 Mn | ₹45,57 Mn | ₹42,81 Mn | ₹39,98 Mn | ₹38,06 Mn | ₹34,70 Mn | ₹33,27 Mn | ₹31,58 Mn | ₹28,22 Mn | ₹31,69 Mn | ₹43,68 Mn | ₹44,69 Mn | ₹45,32 Mn | ₹45,15 Mn | ₹45,01 Mn | ₹43,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹55,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹408.067 | ₹1,37 Mn | ₹3,05 Mn | ₹2,20 Mn | ₹1,53 Mn | ₹2,73 Mn | ₹4,10 Mn | ₹1,33 Mn | ₹1,04 Mn |
| Net Borç† | -₹45,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹140,35 Mn | ₹152,32 Mn | ₹136,28 Mn | ₹63,55 Mn | ₹78,65 Mn | ₹143,79 Mn | ₹145,69 Mn |
| Brüt Kâr | -₹689.000 | -₹855.000 | -₹855.000 | -₹855.000 | -₹855.000 | -₹1,04 Mn | -₹546.632 | -₹500.782 | -₹1,19 Mn | -₹1,37 Mn | -₹1,37 Mn | ₹5,05 Mn | ₹5,06 Mn | ₹3,93 Mn | ₹3,72 Mn | ₹6,06 Mn | ₹6,24 Mn | ₹12,02 Mn |
| FAVÖK | -₹2,79 Mn | -₹2,85 Mn | -₹2,47 Mn | -₹2,53 Mn | -₹2,12 Mn | -₹1,99 Mn | -₹2,36 Mn | -₹2,07 Mn | -₹3,05 Mn | -₹1,55 Mn | -₹1,49 Mn | ₹710.530 | ₹1,97 Mn | ₹2,14 Mn | ₹2,81 Mn | ₹2,55 Mn | ₹1,92 Mn | ₹1,44 Mn |
| Net Kâr | ₹4,73 Mn | ₹4,26 Mn | ₹3,55 Mn | ₹2,78 Mn | ₹2,83 Mn | ₹2,29 Mn | ₹2,14 Mn | ₹2,31 Mn | ₹1,61 Mn | ₹1,82 Mn | -₹1,66 Mn | -₹1,98 Mn | -₹104.864 | ₹278.916 | ₹436.648 | ₹581.648 | ₹117.696 | -₹327.200 |
| Hisse Başı Kâr | 1,57 | 1,41 | 1,17 | 0,92 | 0,94 | 0,76 | 0,71 | 0,76 | 0,53 | 0,60 | -0,55 | -0,65 | -0,03 | 0,09 | 0,14 | 0,19 | 0,04 | -0,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹5,40 Mn | ₹1,90 Mn | — | ₹3,59 Mn | — | ₹3,89 Mn | ₹5,14 Mn | — | -₹191.380 | -₹4,02 Mn | ₹10,17 Mn | ₹76.040 | -₹1,15 Mn | ₹1,73 Mn | -₹1,70 Mn | ₹917.640 | -₹49.480 | -₹1,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,3% | 4,9% | 9,6% | 5,0% | 3,4% | 6,0% | 9,1% | 3,0% | 2,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 4,43 | 3,49 | 3,05 | 1,40 | 1,74 | 3,20 | 3,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2,51 | 2,73 | 2,44 | 1,14 | 1,41 | 2,57 | 2,61 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3,6% | 3,3% | 2,9% | 5,9% | 7,7% | 4,3% | 8,2% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0,5% | 1,3% | 1,6% | 4,4% | 3,2% | 1,3% | 1,0% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -1,4% | -0,1% | 0,2% | 0,7% | 0,7% | 0,1% | -0,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0,1% | -0,8% | 1,3% | -2,7% | 1,2% | -0,0% | -1,3% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |