SUPERTEXSupertex Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $702.192 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹690,28 Mn | ₹738,05 Mn | ₹846,86 Mn | ₹770,17 Mn | ₹696,53 Mn | ₹819,84 Mn | ₹814,52 Mn | ₹677,57 Mn | ₹756,04 Mn | ₹704,40 Mn | ₹676,89 Mn | ₹491,02 Mn | ₹561,77 Mn | ₹522,71 Mn | ₹450,31 Mn | ₹465,69 Mn | ₹388,99 Mn | ₹256,56 Mn | ₹186,27 Mn | ₹146,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹8,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹387,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹303,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹214,04 Mn | ₹214,02 Mn | ₹233,29 Mn | ₹245,63 Mn | ₹234,92 Mn | ₹244,66 Mn | ₹225,26 Mn | ₹199,77 Mn | ₹169,98 Mn | ₹150,10 Mn | ₹168,04 Mn | ₹87,25 Mn | ₹79,61 Mn | ₹21,81 Mn | ₹17,34 Mn | ₹12,38 Mn | ₹2,19 Mn | ₹666.751 | ₹153,05 Mn | ₹134,78 Mn |
| Net Borç† | ₹205,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹478,81 Mn | ₹733,97 Mn | ₹904,82 Mn | ₹681,75 Mn | ₹658,60 Mn | ₹643,57 Mn | ₹1,25 Mr | ₹941,74 Mn | ₹1,13 Mr | ₹937,43 Mn | ₹896,00 Mn | ₹704,73 Mn | ₹631,05 Mn | ₹704,49 Mn | ₹506,49 Mn | ₹409,98 Mn | ₹484,51 Mn | ₹302,45 Mn | ₹276,79 Mn | ₹174,81 Mn |
| Brüt Kâr | ₹45,16 Mn | ₹43,57 Mn | ₹48,67 Mn | ₹45,92 Mn | ₹39,05 Mn | ₹51,19 Mn | ₹71,29 Mn | ₹45,87 Mn | ₹60,39 Mn | ₹53,32 Mn | ₹27,17 Mn | ₹27,12 Mn | ₹20,20 Mn | ₹12,51 Mn | ₹17,43 Mn | ₹13,01 Mn | ₹11,08 Mn | -₹6,43 Mn | ₹6,79 Mn | -₹3,71 Mn |
| FAVÖK | ₹37,49 Mn | ₹35,75 Mn | ₹39,37 Mn | ₹34,94 Mn | ₹29,35 Mn | ₹38,09 Mn | ₹29,80 Mn | ₹15,53 Mn | ₹24,61 Mn | ₹13,10 Mn | -₹5,49 Mn | -₹9,37 Mn | -₹8,27 Mn | ₹1,45 Mn | ₹14,84 Mn | ₹13,17 Mn | ₹12,79 Mn | ₹2,99 Mn | ₹11,64 Mn | ₹6,29 Mn |
| Net Kâr | ₹1,61 Mn | -₹847.000 | ₹1,10 Mn | ₹521.000 | ₹1,22 Mn | ₹5,62 Mn | ₹9,92 Mn | -₹1,20 Mn | ₹6,18 Mn | ₹5,39 Mn | ₹2,02 Mn | ₹7,80 Mn | ₹1,31 Mn | ₹2,90 Mn | ₹10,08 Mn | ₹574.336 | ₹6,81 Mn | ₹127,78 Mn | ₹604.766 | ₹1,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | -0,07 | 0,10 | 0,05 | 0,11 | 0,50 | 0,87 | -0,11 | 0,54 | 0,48 | 0,18 | 0,69 | 0,12 | 0,26 | 0,50 | 0,04 | 0,70 | 13,53 | 0,50 | 1,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹3,58 Mn | ₹14,93 Mn | ₹15,26 Mn | -₹10,70 Mn | ₹13,87 Mn | -₹20,77 Mn | -₹35,02 Mn | -₹31,95 Mn | -₹28,07 Mn | ₹17,00 Mn | -₹73,34 Mn | -₹16,19 Mn | -₹58,97 Mn | -₹1,55 Mn | -₹6,39 Mn | -₹76,52 Mn | -₹7,78 Mn | ₹69,30 Mn | -₹17,39 Mn | ₹10,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹332.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,0% | 29,0% | 27,5% | 31,9% | 33,7% | 29,8% | 27,7% | 29,5% | 22,5% | 21,3% | 24,8% | 17,8% | 14,2% | 4,2% | 3,9% | 2,7% | 0,6% | 0,3% | 82,2% | 92,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,99 | 1,07 | 0,89 | 0,95 | 0,78 | 1,53 | 1,39 | 1,49 | 1,33 | 1,32 | 1,44 | 1,12 | 1,35 | 1,12 | 0,88 | 1,25 | 1,18 | 1,49 | 1,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,58 | 2,42 | 2,99 | 2,25 | 2,17 | 2,12 | 4,12 | 3,11 | 3,72 | 3,09 | 2,96 | 2,33 | 2,08 | 2,32 | 1,67 | 1,35 | 1,60 | 1,00 | 0,91 | 0,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,4% | 5,9% | 5,4% | 6,7% | 5,9% | 8,0% | 5,7% | 4,9% | 5,4% | 5,7% | 3,0% | 3,8% | 3,2% | 1,8% | 3,4% | 3,2% | 2,3% | -2,1% | 2,5% | -2,1% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 4,9% | 4,4% | 5,1% | 4,5% | 5,9% | 2,4% | 1,6% | 2,2% | 1,4% | -0,6% | -1,3% | -1,3% | 0,2% | 2,9% | 3,2% | 2,6% | 1,0% | 4,2% | 3,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | -0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,9% | 0,8% | -0,1% | 0,5% | 0,6% | 0,2% | 1,1% | 0,2% | 0,4% | 2,0% | 0,1% | 1,4% | 42,2% | 0,2% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,7% | 2,0% | 1,7% | -1,6% | 2,1% | -3,2% | -2,8% | -3,4% | -2,5% | 1,8% | -8,2% | -2,3% | -9,3% | -0,2% | -1,3% | -18,7% | -1,6% | 22,9% | -6,3% | 5,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |