SURAJSuraj Products Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,87 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,11 Mr | ₹886,53 Mn | ₹788,62 Mn | ₹588,02 Mn | ₹554,74 Mn | ₹676,74 Mn | ₹697,03 Mn | ₹598,22 Mn | ₹512,51 Mn | ₹478,41 Mn | ₹445,41 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹87,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹209,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹66,89 Mn | ₹211,24 Mn | ₹411,69 Mn | ₹537,16 Mn | ₹613,86 Mn | ₹655,53 Mn | ₹865,07 Mn | ₹638,10 Mn | ₹510,51 Mn | ₹448,16 Mn | ₹248,40 Mn | ₹179,30 Mn | ₹337,68 Mn | ₹184,05 Mn | ₹225,68 Mn | ₹282,28 Mn | ₹229,97 Mn | ₹214,18 Mn | — |
| Net Borç† | -₹320,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,04 Mr | ₹3,26 Mr | ₹3,45 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,16 Mr | ₹697,22 Mn | ₹597,78 Mn | ₹556,34 Mn | ₹928,34 Mn | ₹876,59 Mn | ₹745,01 Mn | ₹846,87 Mn | ₹606,11 Mn | ₹521,27 Mn | ₹559,43 Mn | ₹514,06 Mn |
| Brüt Kâr | ₹287,77 Mn | ₹343,64 Mn | ₹454,47 Mn | ₹429,03 Mn | ₹377,45 Mn | ₹239,30 Mn | ₹116,01 Mn | ₹125,10 Mn | ₹101,24 Mn | ₹46,44 Mn | ₹37,93 Mn | ₹75,17 Mn | ₹61,96 Mn | ₹64,85 Mn | ₹64,07 Mn | ₹47,26 Mn | ₹52,26 Mn | ₹34,30 Mn | ₹28,09 Mn |
| FAVÖK | ₹317,28 Mn | ₹378,56 Mn | ₹511,79 Mn | ₹487,38 Mn | ₹439,97 Mn | ₹307,97 Mn | ₹165,70 Mn | ₹148,13 Mn | ₹123,30 Mn | ₹52,35 Mn | ₹47,20 Mn | ₹86,06 Mn | ₹76,84 Mn | ₹82,60 Mn | ₹81,18 Mn | ₹64,80 Mn | ₹74,13 Mn | ₹55,53 Mn | ₹50,00 Mn |
| Net Kâr | ₹187,17 Mn | ₹214,34 Mn | ₹289,30 Mn | ₹260,08 Mn | ₹235,79 Mn | ₹91,67 Mn | ₹54,05 Mn | ₹62,96 Mn | ₹35,80 Mn | ₹9,57 Mn | ₹4,29 Mn | ₹25,28 Mn | ₹11,47 Mn | ₹7,87 Mn | ₹13,33 Mn | ₹10,79 Mn | ₹14,14 Mn | ₹12,86 Mn | ₹10,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,42 | 18,80 | 25,38 | 22,81 | 20,68 | 8,04 | 4,74 | 5,52 | 3,14 | 0,84 | 0,38 | 2,22 | 1,34 | 1,33 | 2,26 | 1,83 | 2,40 | 2,18 | 1,85 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹365,49 Mn | ₹243,56 Mn | ₹270,18 Mn | ₹95,53 Mn | ₹11,92 Mn | ₹241,50 Mn | -₹246,42 Mn | -₹119,41 Mn | -₹83,53 Mn | -₹144,48 Mn | -₹68,35 Mn | ₹177,07 Mn | -₹2,34 Mn | -₹93,10 Mn | -₹63,40 Mn | -₹54,16 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹26,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 11,5% | 22,1% | 31,2% | 41,6% | 50,6% | 57,9% | 57,4% | 57,6% | 56,8% | 42,2% | 32,3% | 49,9% | 26,4% | 37,7% | 55,1% | 48,1% | 48,1% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,63 | 1,78 | 1,85 | 1,66 | 1,61 | 1,68 | 0,79 | 1,04 | 0,79 | 0,76 | 0,95 | 1,67 | 1,30 | 1,07 | 1,42 | 1,18 | 1,09 | 1,26 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,83 | 1,97 | 2,08 | 1,72 | 1,43 | 1,31 | 0,71 | 0,70 | 0,42 | 0,36 | 0,34 | 0,56 | 0,53 | 0,45 | 0,51 | 0,37 | 0,31 | 0,34 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,5% | 10,5% | 13,2% | 15,1% | 15,9% | 11,0% | 9,9% | 10,8% | 14,5% | 7,8% | 6,8% | 8,1% | 7,1% | 8,7% | 7,6% | 7,8% | 10,0% | 6,1% | 5,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,4% | 11,6% | 14,8% | 17,1% | 18,6% | 14,2% | 14,1% | 12,8% | 17,7% | 8,8% | 8,5% | 9,3% | 8,8% | 11,1% | 9,6% | 10,7% | 14,2% | 9,9% | 9,7% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 6,6% | 8,4% | 9,1% | 10,0% | 4,2% | 4,6% | 5,4% | 5,1% | 1,6% | 0,8% | 2,7% | 1,3% | 1,1% | 1,6% | 1,8% | 2,7% | 2,3% | 2,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,0% | 7,5% | 7,8% | 3,4% | 0,5% | 11,1% | -21,0% | -10,3% | -12,0% | -24,2% | -12,3% | 19,1% | -0,3% | -12,5% | -7,5% | -8,9% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |