SURATRAMLSurat Trade & Mercantile Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,33 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,03 Mr | ₹994,60 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,20 Mr | ₹954,40 Mn | ₹1,01 Mr | ₹970,01 Mn | ₹658,15 Mn | ₹711,62 Mn | ₹694,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹89,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹49,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹15,79 Mn | ₹16,95 Mn | ₹18,01 Mn | ₹1,81 Mn | ₹4,46 Mn | ₹6,72 Mn | ₹8,79 Mn | ₹0,00 | ₹17,23 Mn | ₹5,12 Mn | ₹12,10 Mn | ₹16,12 Mn | ₹60,93 Mn | ₹7,59 Mn | ₹9,31 Mn | ₹290,00 Mn | ₹290,00 Mn | ₹290,00 Mn | ₹290,00 Mn | ₹859,58 Mn |
| Net Borç† | -₹698,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,15 Mr | ₹731,64 Mn | ₹588,07 Mn | ₹256,82 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,80 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,82 Mr | ₹2,18 Mr | ₹1,88 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,41 Mr | ₹1,64 Mr | ₹895,03 Mn | ₹989,03 Mn |
| Brüt Kâr | ₹83,77 Mn | ₹31,55 Mn | -₹39,49 Mn | -₹15,12 Mn | -₹3,56 Mn | -₹2,92 Mn | ₹122,17 Mn | ₹122,48 Mn | ₹163,40 Mn | ₹150,41 Mn | ₹130,70 Mn | ₹62,04 Mn | ₹73,53 Mn | ₹223,36 Mn | ₹54,39 Mn | ₹203,52 Mn | ₹168,44 Mn | ₹90,66 Mn | ₹51,05 Mn | ₹53,05 Mn |
| FAVÖK | ₹50,21 Mn | -₹2,18 Mn | -₹73,69 Mn | -₹47,57 Mn | -₹51,07 Mn | -₹44,34 Mn | ₹76,68 Mn | ₹86,35 Mn | ₹136,39 Mn | ₹130,44 Mn | ₹87,03 Mn | ₹32,49 Mn | ₹31,65 Mn | ₹196,86 Mn | ₹29,47 Mn | ₹152,34 Mn | ₹135,67 Mn | ₹73,79 Mn | ₹26,19 Mn | ₹23,81 Mn |
| Net Kâr | ₹109,76 Mn | ₹116,60 Mn | ₹90,74 Mn | ₹624,20 Mn | -₹43,26 Mn | ₹144,85 Mn | ₹78,03 Mn | ₹121,48 Mn | ₹81,86 Mn | ₹166,90 Mn | ₹61,33 Mn | ₹25,65 Mn | ₹11,56 Mn | ₹75,72 Mn | ₹197,80 Mn | ₹178,83 Mn | ₹72,07 Mn | ₹62,09 Mn | ₹3,00 Mn | -₹4,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,49 | 0,53 | 0,41 | 2,81 | -0,19 | 0,65 | 0,35 | 0,55 | 0,37 | 0,75 | 0,28 | 0,12 | 0,05 | 0,34 | 0,89 | 0,81 | 0,32 | 0,28 | 0,04 | -0,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹243,84 Mn | -₹13,46 Mn | -₹178,21 Mn | -₹23,05 Mn | -₹64,58 Mn | -₹92,68 Mn | -₹5,63 Mn | ₹56,37 Mn | ₹262,15 Mn | -₹2,25 Mn | ₹211,13 Mn | ₹21,24 Mn | -₹205,74 Mn | ₹72,61 Mn | -₹11,39 Mn | -₹152,89 Mn | ₹160,45 Mn | ₹28,03 Mn | ₹8,65 Mn | -₹18,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹22,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 0,8% | 0,9% | 0,1% | 0,3% | 0,5% | 0,7% | 0,0% | 1,2% | 0,4% | 1,2% | 1,6% | 5,1% | 0,6% | 1,0% | 28,7% | 29,9% | 44,1% | 40,8% | 123,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,33 | 0,28 | 0,13 | 0,00 | 0,00 | 1,34 | 1,52 | 1,43 | 1,16 | 1,14 | 1,28 | 1,52 | 1,82 | 1,97 | 2,69 | 2,49 | 2,50 | 1,26 | 1,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,32 | 0,26 | 0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,79 | 0,95 | 0,88 | 0,61 | 0,51 | 0,56 | 0,80 | 0,96 | 0,83 | 1,19 | 1,06 | 0,72 | 0,39 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,3% | 4,3% | -6,7% | -5,9% | — | — | 6,8% | 5,7% | 8,1% | 10,8% | 11,2% | 4,9% | 4,1% | 10,3% | 2,9% | 7,5% | 7,0% | 5,5% | 5,7% | 5,4% |
| FAVÖK Marjı | 4,4% | -0,3% | -12,5% | -18,5% | — | — | 4,3% | 4,0% | 6,8% | 9,4% | 7,4% | 2,5% | 1,7% | 9,0% | 1,6% | 5,6% | 5,6% | 4,5% | 2,9% | 2,4% |
| Net Kâr Marjı | 9,5% | 15,9% | 15,4% | 243,0% | — | — | 4,3% | 5,6% | 4,1% | 12,0% | 5,2% | 2,0% | 0,6% | 3,5% | 10,5% | 6,6% | 3,0% | 3,8% | 0,3% | -0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,2% | -1,8% | -30,3% | -9,0% | — | — | -0,3% | 2,6% | 13,1% | -0,2% | 18,0% | 1,7% | -11,3% | 3,3% | -0,6% | -5,6% | 6,6% | 1,7% | 1,0% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |