SURYAAMBASuryaamba Spinning Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,20 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,03 Mr | ₹970,29 Mn | ₹965,87 Mn | ₹992,37 Mn | ₹986,13 Mn | ₹902,74 Mn | ₹762,12 Mn | ₹764,89 Mn | ₹737,77 Mn | ₹710,83 Mn | ₹732,25 Mn | ₹426,10 Mn | ₹426,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹768.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹540,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹654,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹306,06 Mn | ₹335,62 Mn | ₹430,98 Mn | ₹447,31 Mn | ₹488,65 Mn | ₹398,47 Mn | ₹395,85 Mn | ₹428,20 Mn | ₹514,66 Mn | ₹534,97 Mn | ₹387,19 Mn | ₹317,10 Mn | ₹340,22 Mn | ₹307,28 Mn | ₹325,43 Mn | ₹300,18 Mn | ₹142,94 Mn | ₹150,60 Mn |
| Net Borç† | ₹292,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,06 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,25 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,31 Mr | ₹997,22 Mn | ₹1,20 Mr | ₹826,80 Mn | ₹834,44 Mn |
| Brüt Kâr | ₹178,10 Mn | ₹200,63 Mn | ₹198,36 Mn | ₹314,46 Mn | ₹388,18 Mn | ₹164,12 Mn | ₹213,08 Mn | ₹204,28 Mn | ₹196,57 Mn | ₹85,15 Mn | ₹114,39 Mn | ₹83,44 Mn | ₹102,42 Mn | ₹101,66 Mn | -₹7,28 Mn | ₹165,75 Mn | ₹56,24 Mn | ₹51,66 Mn |
| FAVÖK | ₹134,06 Mn | ₹129,02 Mn | ₹140,64 Mn | ₹207,56 Mn | ₹269,53 Mn | ₹132,57 Mn | ₹167,56 Mn | ₹141,20 Mn | ₹146,20 Mn | ₹60,88 Mn | ₹90,85 Mn | ₹83,93 Mn | ₹87,17 Mn | ₹97,78 Mn | -₹7,53 Mn | ₹111,96 Mn | ₹48,01 Mn | ₹43,72 Mn |
| Net Kâr | ₹30,43 Mn | ₹11,73 Mn | ₹17,51 Mn | ₹79,09 Mn | ₹144,48 Mn | ₹42,50 Mn | ₹52,05 Mn | ₹34,20 Mn | ₹23,47 Mn | ₹4,87 Mn | ₹29,71 Mn | ₹18,11 Mn | ₹21,44 Mn | ₹20,73 Mn | -₹60,57 Mn | ₹45,99 Mn | ₹2,74 Mn | ₹1,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,38 | 4,00 | 5,97 | 26,97 | 49,29 | 14,50 | 17,75 | 11,67 | 8,00 | 1,66 | 7,59 | 3,64 | 4,84 | 4,18 | -27,18 | 20,57 | 1,15 | 0,44 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹114.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹11,75 Mn | ₹92,97 Mn | ₹31,08 Mn | ₹25,72 Mn | -₹96,48 Mn | ₹8,86 Mn | ₹27,86 Mn | ₹76,60 Mn | ₹26,97 Mn | -₹80,31 Mn | -₹58,94 Mn | ₹2,22 Mn | -₹21,13 Mn | ₹10,03 Mn | -₹53,97 Mn | -₹201,87 Mn | ₹11,66 Mn | ₹14,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹62,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,6% | 28,1% | 33,9% | 33,0% | 37,7% | 38,7% | 40,8% | 44,3% | 51,9% | 54,2% | 42,9% | 41,6% | 44,5% | 41,6% | 45,8% | 41,0% | 33,5% | 35,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,73 | 1,79 | 1,70 | 1,82 | 1,73 | 1,22 | 1,67 | 1,74 | 1,54 | 1,36 | 1,60 | 1,87 | 1,99 | 1,77 | 1,40 | 1,64 | 1,94 | 1,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,15 | 3,27 | 3,30 | 3,77 | 3,43 | 1,91 | 2,47 | 2,57 | 2,34 | 2,04 | 2,21 | 2,18 | 2,33 | 2,00 | 1,52 | 1,84 | 1,26 | 1,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,6% | 9,4% | 9,2% | 12,8% | 17,3% | 13,1% | 13,2% | 12,2% | 12,9% | 6,4% | 7,9% | 5,9% | 6,7% | 7,8% | -0,7% | 13,8% | 6,8% | 6,2% |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 6,0% | 6,5% | 8,4% | 12,0% | 10,6% | 10,4% | 8,4% | 9,6% | 4,6% | 6,3% | 5,9% | 5,7% | 7,5% | -0,8% | 9,3% | 5,8% | 5,2% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 0,5% | 0,8% | 3,2% | 6,4% | 3,4% | 3,2% | 2,0% | 1,5% | 0,4% | 2,1% | 1,3% | 1,4% | 1,6% | -6,1% | 3,8% | 0,3% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | 4,3% | 1,4% | 1,0% | -4,3% | 0,7% | 1,7% | 4,6% | 1,8% | -6,0% | -4,1% | 0,2% | -1,4% | 0,8% | -5,4% | -16,8% | 1,4% | 1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |