SVAMSOFSvam Software Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹229,78 Mn | ₹194,67 Mn | ₹203,85 Mn | ₹213,22 Mn | ₹195,43 Mn | ₹195,10 Mn | ₹199,77 Mn | ₹203,89 Mn | ₹208,08 Mn | ₹215,26 Mn | ₹201,18 Mn | ₹209,68 Mn | ₹251,71 Mn | ₹351,72 Mn | ₹353,98 Mn | ₹273,43 Mn | ₹250,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹20,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹34,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹194,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹34,86 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹301.268 | ₹1,44 Mn | ₹2,47 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹14,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,18 Mn | ₹1,91 Mn | ₹2,58 Mn | ₹11,89 Mn | ₹7,59 Mn | ₹9,26 Mn | ₹54,62 Mn | ₹6,86 Mn | ₹22,37 Mn | ₹2,08 Mn | ₹8,13 Mn | ₹92.480 | ₹81,57 Mn | ₹148,46 Mn | ₹162,74 Mn | ₹209,94 Mn | ₹110,47 Mn |
| Brüt Kâr | ₹489.950 | ₹489.790 | -₹588.483 | -₹667.213 | -₹861.763 | -₹858.788 | -₹5,01 Mn | ₹5,20 Mn | -₹2,27 Mn | -₹2,35 Mn | ₹1,37 Mn | -₹4,24 Mn | -₹1,43 Mn | ₹258.776 | -₹1,38 Mn | ₹1,05 Mn | ₹111.505 |
| FAVÖK | -₹393.520 | -₹904.340 | -₹1,39 Mn | -₹12,48 Mn | -₹5,70 Mn | -₹7,84 Mn | -₹6,24 Mn | ₹4,15 Mn | -₹2,20 Mn | -₹3,88 Mn | ₹670.250 | -₹4,66 Mn | -₹3,17 Mn | -₹1,91 Mn | -₹3,85 Mn | -₹1,13 Mn | -₹2,46 Mn |
| Net Kâr | ₹906.560 | ₹213.690 | ₹844.785 | -₹1,42 Mn | ₹12.863 | ₹267.758 | ₹86.351 | ₹955.842 | ₹1,27 Mn | ₹262.598 | -₹823.284 | ₹233.984 | ₹110.692 | ₹156.511 | ₹730.746 | ₹314.251 | ₹794.369 |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,01 | 0,05 | -0,08 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,06 | 0,08 | 0,02 | -0,05 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -₹569.900 | — | — | -₹852.160 | -₹1,45 Mn | ₹49,98 Mn | ₹16,09 Mn | -₹62,17 Mn | ₹66,14 Mn | -₹601.290 | ₹40,01 Mn | ₹25,66 Mn | ₹9,83 Mn | -₹35,88 Mn | -₹16,48 Mn | ₹14,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,7% | 1,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,27 | 0,03 | 0,11 | 0,01 | 0,04 | 0,00 | 0,32 | 0,42 | 0,46 | 0,77 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,28 | 0,04 | 0,11 | 0,01 | 0,04 | 0,00 | 0,42 | 0,76 | 0,84 | 1,08 | 0,57 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,5% | 25,6% | -22,8% | -5,6% | -11,4% | -9,3% | -9,2% | 75,8% | -10,2% | -113,1% | 16,9% | -4.579,8% | -1,8% | 0,2% | -0,8% | 0,5% | 0,1% |
| FAVÖK Marjı | -18,0% | -47,3% | -53,9% | -104,9% | -75,1% | -84,7% | -11,4% | 60,5% | -9,8% | -187,0% | 8,2% | -5.034,9% | -3,9% | -1,3% | -2,4% | -0,5% | -2,2% |
| Net Kâr Marjı | 41,6% | 11,2% | 32,8% | -11,9% | 0,2% | 2,9% | 0,2% | 13,9% | 5,7% | 12,7% | -10,1% | 253,0% | 0,1% | 0,1% | 0,4% | 0,1% | 0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -29,8% | — | — | -11,2% | -15,6% | 91,5% | 234,5% | -277,9% | 3.187,3% | -7,4% | 43.264,1% | 31,5% | 6,6% | -22,1% | -7,9% | 12,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |