SWORDEDGESword-Edge Commercials Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $71.842 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹279,27 Mn | ₹336,37 Mn | ₹390,91 Mn | ₹297,76 Mn | ₹381,53 Mn | ₹372,51 Mn | ₹422,37 Mn | ₹428,55 Mn | ₹249,03 Mn | ₹229,17 Mn | ₹230,66 Mn | ₹230,72 Mn | ₹231,52 Mn | ₹231,11 Mn | ₹250,46 Mn | ₹23,29 Mn | ₹21,75 Mn | ₹20,63 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹77,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹201,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹72,77 Mn | ₹125,20 Mn | ₹165,10 Mn | ₹71,49 Mn | ₹159,65 Mn | ₹137,45 Mn | ₹199,11 Mn | ₹201,64 Mn | ₹19,85 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹584.000 | ₹0,00 | ₹19,04 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | — |
| Net Borç† | ₹70,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹20,56 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹4,59 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹10,50 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹430.480 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹33,69 Mn | ₹44,50 Mn | ₹3,25 Mn | ₹15,65 Mn |
| Brüt Kâr | ₹8,96 Mn | -₹154.000 | -₹154.000 | -₹153.500 | -₹1,71 Mn | -₹153.500 | ₹0,00 | -₹366.000 | — | — | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹36.880 | -₹67.197 | -₹179.883 | -₹5,64 Mn | ₹20.486 | -₹1,26 Mn | -₹2.000 |
| FAVÖK | -₹3,24 Mn | -₹6,07 Mn | -₹2,50 Mn | -₹5,68 Mn | -₹3,63 Mn | -₹4,96 Mn | -₹2,96 Mn | -₹519.820 | -₹346.420 | -₹1,09 Mn | -₹347.220 | -₹229.050 | -₹156.120 | -₹226.690 | -₹461.330 | -₹7,32 Mn | -₹834.180 | -₹1,47 Mn | ₹320.000 |
| Net Kâr | -₹5,39 Mn | -₹9,81 Mn | ₹1,31 Mn | ₹1,06 Mn | -₹12,14 Mn | ₹3,24 Mn | -₹2,99 Mn | -₹2,26 Mn | ₹11.623 | -₹1,08 Mn | -₹347.220 | -₹229.054 | -₹173.005 | -₹187.068 | ₹227.517 | ₹1,70 Mn | ₹905.771 | ₹429.699 | ₹1,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,05 | 0,01 | 0,00 | -0,06 | 0,01 | -0,01 | -0,01 | 0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,09 | 0,05 | 0,02 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹42,35 Mn | ₹23,87 Mn | -₹92,94 Mn | ₹99,74 Mn | -₹49,16 Mn | ₹125,17 Mn | -₹72,99 Mn | -₹4,45 Mn | -₹30,71 Mn | -₹20,53 Mn | ₹392.580 | -₹28.600 | -₹346.580 | ₹229,34 Mn | -₹222,04 Mn | ₹4,77 Mn | -₹1,33 Mn | -₹676.870 | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,1% | 37,2% | 42,2% | 24,0% | 41,8% | 36,9% | 47,1% | 47,1% | 8,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,0% | 7,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1,45 | 2,05 | 0,16 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,17 | 0,22 | 0,02 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,6% | — | — | — | -37,2% | — | — | -3,5% | — | — | 0,0% | — | — | — | — | -16,8% | 0,0% | -38,9% | -0,0% |
| FAVÖK Marjı | -15,8% | — | — | — | -79,0% | — | — | -5,0% | — | — | -80,7% | — | — | — | — | -21,7% | -1,9% | -45,3% | 2,0% |
| Net Kâr Marjı | -26,2% | — | — | — | -264,6% | — | — | -21,5% | — | — | -80,7% | — | — | — | — | 5,1% | 2,0% | 13,2% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 206,0% | — | — | — | -1.071,5% | — | — | -42,4% | — | — | 91,2% | — | — | — | — | 14,2% | -3,0% | -20,8% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,40 | -%0,20 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6602,45 | -%0,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3544,30 | +%2,36 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |